Chelsea Arda'nın Peşinde - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea Arda'nın Peşinde

Cevap: Chelsea Arda'nın Peşinde

Mesut'u izlemedigin bariz belli. Forvet arkasinda neler yaptigini hic görmedin galiba. Futbol zekasi üst düzey bir oyuncu.

Haydaa , ben futbol zekası düşük mü diyorum, futbol zekası yüksek diye illa forvet arkası oynamak zorunda değil, hem zeki hem çok hızlı olsa sol açık devam ederdi bunu diyorum zaten, neyse Mesut varsın hızlı olsun önemli olan Arda, Arda ne hızlı ne Mesut kadar zeki

Haydaa , ben futbol zekası düşük mü diyorum, futbol zekası yüksek diye illa forvet arkası oynamak zorunda değil, hem zeki hem çok hızlı olsa sol açık devam ederdi bunu diyorum zaten, neyse Mesut varsın hızlı olsun önemli olan Arda, Arda ne hızlı ne Mesut kadar zeki

Mesela Messi'de bu sezon nerdeyse hep ortaya kayarak oynadi? Kanat icin yeterince hizli degil galiba.

Arda nasil oynuyor? Bu arada kusura bakma ama gercekten inanilmaz sacma seyler söylüyorsun. Di Maria daha hizli diye Mesut'dan daha iyi bir futbolcumu oluyor? Usain Bolt dünyanin en iyi futbolcusu ozaman.

Hocam sen neden bu kadar savunmaya geçtin durum Mesut olunca, gurbetçisin diye mi? Ben mesuta kötü futbolcu yazmış mıyım hiç bi dön bak, hızı ön planda olan bir oyuncu değil onu diyorum

Hocam sen neden bu kadar savunmaya geçtin durum Mesut olunca, gurbetçisin diye mi? Ben mesuta kötü futbolcu yazmış mıyım hiç bi dön bak, hızı ön planda olan bir oyuncu değil onu diyorum

Gurbetciyle alakasi yok. Mesut'u severim ama baska bir oyuncuda böyle baska sacma bir örnek olsa onada yazardim. Kötü futbolcu dedigini söylemedim zaten. Lütfen bi kendi yazdiklarini mantikli düsünerek okurmusun.

Gurbetciyle alakasi yok. Mesut'u severim ama baska bir oyuncuda böyle baska sacma bir örnek olsa onada yazardim. Kötü futbolcu dedigini söylemedim zaten. Lütfen bi kendi yazdiklarini mantikli düsünerek okurmusun.

birisi "Mesut yeterince hızlı değil futbol zekasıyla oynuyor" diyen bir arkadaşa "miyop musun" derse ben de cevabını veririm, Real madridde oynayan mesutun hızını bank asyadakilerle kıyaslayacak değiliz heralde dimi. Millete sataşmayıp doğru dügün yorum yapsa herkes hiç kimsenin canı sıkılmayacak

birisi "Mesut yeterince hızlı değil futbol zekasıyla oynuyor" diyen bir arkadaşa "miyop musun" derse ben de cevabını veririm, Real madridde oynayan mesutun hızını bank asyadakilerle kıyaslayacak değiliz heralde dimi. Millete sataşmayıp doğru dügün yorum yapsa herkes hiç kimsenin canı sıkılmayacak

Sende haklisin kardesim. :)

Neyse konuyu degistirmeyelim.

Bu arada Drogba-Arda takasi fena kazik olur. Drogba müthis bir oyuncu ama 33 yasina gelmis. 23 Yasinda Türkiyenin en degerli oyuncusuyla takas etmek cok sacma olur.

Neyini tartışıyorsunuz ? Mesut'un açık alanda inanılmaz bir hızı var, nerdeyse erişilmez hale geliyor. Real Madrid maçlarını izleyen herkes bilir bunu.

arda konusunda ardadan çok mesut muhabbeti geçmiş :))

ben real madridin bu sezon tüm lig ve kupa maçlarını izledim mesut ilk aylarda hızı bırak sahada zor koşuyordu 60'dan sonrada tükeniyordu ve oyundan alınıyordu.

Son 2-3 ayda büyük gelişim gösterdi şimdi 90 dakika oynuyor ya kakayı yada di mariayı yedeğe düşürüyor hızı ve gücüde gerçeden baya yükseldi bende izlerken bunu fark ediyorum ama abartmayın.

ronaldo,di maria ve mesut 100 metre koşu yapsalar mesut 50 metreyi tamamladığında diğerleri finishi çokdan görmüş olur ama kendisini çok çabuk geliştiriyor diğer tüm yetenekleri messiyle kıyaslanabilecek kadar iyi gerçekden.

Haberde keşke doğru olsa ama %99 bu da balon haber.

Eğer gerçekse 7 milyon taş çatlasın 10 milyon belki verirler ardada biraz akıl varsa hiç tereddüt etmeden alacağı yıllık ücretede bakmadan kabul edip gitmeli yoksa kendisine çeki düzen vermediği takdirde ileride ingiliz 2. lig takımları bile almaz.

Tabi yönetiminde anlayış göstermesi lazım ardanın sırtından 20-30 milyon gibi kazanma hayalleri varsa boş ümitlerle yaşamakdan vaz geçsinler çünkü geçen yıl 15 milyon olan değeri bu sene 10 milyonlara düştü böyle devam ettiği sürecede düşmeye devam edecek.

Umarim gider, gecen seneden beri diyorum, hem onun icin, hem Galatasaray icin en hayirlisi Ardanin avrupaya gitmesi olur.

Arda, Chelsea’ye

Sunday Times, İngiliz kulübünün, Galatasaray kaptanının peşinde olduğunu yazdı. A Milli Takım Teknik DirektörüGuus Hiddink’in, Rus milyarder Roman Abramovich’le görüşerek, Arda Turan’ı kaçırmamasını önerdiği ifade edildi

arda-chelsea-ye-1147703.Jpeg

Galatasaray’la sezon sonunda yollarını ayırarak, Avrupa’ya gideceği ileri sürülen Arda Turan’ın, Chelsea’nın transfer listesine girdiği ortaya çıktı.

İngiltere’de yayın yapan Sunday Times gazetesi, İngiliz devinin, Arda’ya talip olduğunu yazdı. “Chelsea, Turan’ın peşinde” başlığıyla verilen haberde, her sezon flaş transferlere imza atan Ada ekibinin, sarı-kırmızılı yıldızı renklerine bağlamak için harekete geçtiği kaydedildi. Arda’nın daha 24 yaşında olmasına rağmen Türk Milli Takımı’yla 40’tan fazla maça çıktığının altı çizilirken, Chelsea’nin sahibi Roman Abramovich’e bu fikri Milli Takımlar Teknik Direktörü Guus Hiddink’in verdiği kaydedildi.

Chelsea’de geçici olarak çalışmasının ardından Abramovich’le bağını hiç koparmadığı belirtilen Hiddink’in, Rus milyarderle sık sık görüştüğü ve yakın bir zamanda İngiliz ekibinin sportif direktörü olabilmek için Türkiye Futbol Federasyonu ile olan sözleşmesini fesh edebileceği ileri sürüldü. Sunday Times, Hollandalı teknik direktörün, Arda Turan’ı kendisiyle birlikte Chelsea’ye götürmenin planlarını yaptığını da iddia etti.

Galatasaray’dan ayrılması halinde İngiltere Premier Lig’de top koşturmak istediğini her fırsatta açıklayan Arda Turan’ın, sarı-kırmızılı kulüple 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak: Milliyet

Gitmesinden yanayım ama Arda'da giderse yerli kalitemiz daha çok düşecek.Zaten yerler altında.Arda'nın gitmesi halinde Mehmet Ekici,Gökhan İnler,Hamit,Tunay,İlkay,Volkan,Sercan,Sezer Öztürk,Selçuk,Onur yerlilerden en az 5ini almalıyız.

Üst Alt