Chernobyl - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oldukça kaliteli bir yapım. Tavsiye edilir.

İlk 3 bölüm müthiş bir kaos, gerilim, heyecan, dram. 4. bölümde kaostan uzaklaşıp dramın dibine vurmuşlar ama olsun, bitmeden önce böyle bir bölüm gerekliydi belki de. Çünkü final bölümü de oldukça hareketli geçecek belli ki flashback'ler falan. Gerçek bir hikaye olmasıyla iyice içine çekiyor, düşündürüyor, etkiliyor.

Teknik olarak da duygu olarak da çok başarılı. 5 bölümle sınırlandırılması gayet yerinde olmuş.

Konu şahane. Sinematografiği çok güzel. Makyaj çok güzel.

Tüm bunlar güzel olunca dizi seni içine çekiyor. Seyirciyi içine çekme konusunda o kadar başarılı kuş izlerken ruhum sıkıldı.

Son bölüm Pazartesi yayınlanacak. 2019’daki son durumla ilgili sahnelerin olduğu bir bölüm olursa güzel biter.

Oldukça kaliteli bir yapım . Konu mükemmel belgesel tadında gidiyor . Fakat 4. bölümü çok iyi bulmadım . Genel olarak daha fazla üstünde durulabilecek şeyler ve daha hızlıca geçilebilecek şeyler var bence .

Konu şahane. Sinematografiği çok güzel. Makyaj çok güzel.

Tüm bunlar güzel olunca dizi seni içine çekiyor. Seyirciyi içine çekme konusunda o kadar başarılı kuş izlerken ruhum sıkıldı.

Son bölüm Pazartesi yayınlanacak. 2019’daki son durumla ilgili sahnelerin olduğu bir bölüm olursa güzel biter.

Son bolumde olacaklari ilk bolumde gosterdiler

Adını son günlerde sıkça duyduğumdan 4-5 saat önce açayım bir bölüm izliim dedim.. yemek tuvalet molalarını saymazsak birazdan 3. Bölüme başlicam.. cl finali'ni izlemiyorum o derece..
Dizi tek kelimeyle ''muazzam''.. özellikle got'un bok gibi final sezonundan sonra ilaç gibi bir yapıt olmuş..
Bide mini dizi olması gerçekten üzücü , böyle kaliteyi uzun süre boyunca izlemek istiyor insan ama konu ortada ,maalesef yapacak birşey yok..
Neyse.. velhasıl kelam ,herkese iyi seyirler..

Adını son günlerde sıkça duyduğumdan 4-5 saat önce açayım bir bölüm izliim dedim.. yemek tuvalet molalarını saymazsak birazdan 3. Bölüme başlicam.. cl finali'ni izlemiyorum o derece..
Dizi tek kelimeyle ''muazzam''.. özellikle got'un bok gibi final sezonundan sonra ilaç gibi bir yapıt olmuş..
Bide mini dizi olması gerçekten üzücü , böyle kaliteyi uzun süre boyunca izlemek istiyor insan ama konu ortada ,maalesef yapacak birşey yok..
Neyse.. velhasıl kelam ,herkese iyi seyirler..
Bölümler ortalama kaç dakika renkdas ...

Üst Alt