# Chevrolet Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Chevrolet Başlığı

Cevap: Otomobil Sohbet Başlığı

E46 kasa 2002 model cabrio M3. Cabrio istemiyodum, hic'de sevmem. Ama fiyat olarak baya makul ve temiz bir araba. Coupe bir Laguna Seca mavisi icin aramaya devam edip beklesem mi, yoksa gidip bunu mu alsam? Fikirlerinizi bekliyorum.

rtgho3.png

Git bunu al sonra Laguna Seca folyo kaplattır. Amerika'da folyo işinin profesörleri var birebir aynısını hallettirirsin. Hemde Türkiye fiyatına göre daha ucuza.

Gecenler'de bimmerpostta adamin teki Dubai'de 1M'e folyo kaplattirmisti. Boya'dan farksiz duruyodu resimlerde. Gercekte de öylemidir acaba ve bakimi nasil yapilir? Bir yil sonra ortaya boktan bisey cikmasindan cekiniyorum.

Direkt suyla falan yıkama yapılamıyor mat kaplamalara, özel bakımları var onların. Normal folyoda da öyle mi bilmiyorum.

Aksam is cikisi gidip gorucem arabayi. Yani coupe olsaydi, mavi renk olmazsa olmazdi. Ama cabrio'da griyi begenme ihtimalim var. Maglum uzeri siyah.

[video=youtube;_iiYT7dgJlI]https://www.youtube.com/watch?v=_iiYT7dgJlI[/video]

Dün iş çıkışı Toyota bayisine arabayı denemeye gittim fakat lastiklerin değişimi, bakım ve checkup için BMW bayisine gönderdiklerini söyledi. Bu sabah için araba geri gelir dedi. Herhalde bir yada iki saate beni ararlar.

Gecenler'de bimmerpostta adamin teki Dubai'de 1M'e folyo kaplattirmisti. Boya'dan farksiz duruyodu resimlerde. Gercekte de öylemidir acaba ve bakimi nasil yapilir? Bir yil sonra ortaya boktan bisey cikmasindan cekiniyorum.

Bu

Monte Carlo Blue 1M - BMW 1 Series Coupe Forum / 1 Series Convertible Forum (1M / tii / 135i / 128i / Coupe / Cabrio / Hatchback) (BMW E82 E88 128i 130i 135i)

Normal araba gibi aynı şekil yıkanıyor ve 5 yıl garanti veriyorlar zaten. Kısaca boyayla aynı hiç bir sorun çıkartmıyor.

Volvo S40 hakkında deneyimi olan var mı acaba? Nasıldır?

2007 ve üstü kasaları soruyorsan fiyat/performans aracı. Kısaca harika.

aynen volvo ve audi cok sağlam....audinin bir avantajı benzinli motorlar tfsi olması...su an dünyanın en teknolojik motorları...bende a3 var oldukça memnunum..

1 yıl içinde bir araba almayı düşünüyorum. Ama şöyle acemiliğimi atacak eski bişey istiyorum be hem yeni ev diziyoruz, düğün filan borç var yani o yüzden şöyle 10-17 bin arası bir araba bakıyorum. Citroen'in bazı arabalarının tipi çok hoşuma gidiyor açıkçası ama arabadan çok da anladığım söylenemez. Opel de alternatifler arasında. Var mı önerebileceğinz bişeyler?

1 yıl içinde bir araba almayı düşünüyorum. Ama şöyle acemiliğimi atacak eski bişey istiyorum be hem yeni ev diziyoruz, düğün filan borç var yani o yüzden şöyle 10-17 bin arası bir araba bakıyorum. Citroen'in bazı arabalarının tipi çok hoşuma gidiyor açıkçası ama arabadan çok da anladığım söylenemez. Opel de alternatifler arasında. Var mı önerebileceğinz bişeyler?

20 ye cıkabilirsen direk corsa al derim...2008-2009 model bulabilirsin...easytronic şanzuman al...citroen ben kesinlikle tercih etmem...ford fiesta da alabilirsin eski kasa..bunlar sana masraf cıkartmaz...tip olarak belki hoşuna gitmez ama özellikle kardeşimde corsa vardı hala var değiştirip tekrar sıfırını aldık cok memnunum

Param olsun Volvo ve Audi'den şaşmam. Mercedes, BMW saygıdeğer markalar ama bende bu ikiliye takıntı var. Biraz daha az param olursa da halk arabası VW:)

17'e falan 2005-2006 Corsa bulabilirsin hem dizel hem otomatik bile bulabilirsin şansın yaver giderse.

Üst Alt