# Chevrolet Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Chevrolet Başlığı

Cevap: # Resmi Chevrolet Başlığı

bugün bende olağanüstü bi körlük var, dersane acayip yorucuydu Tahoe yazmış adam bende Taoe okuyorum

biraz baktım google'dan fena bişey

1_image_for_silan_1659658.jpg

Modern zamanı konu alan Hollywood filmlerinin rahat %90'ında Volvo görürsünüz renklidaşlar, bilmiyorum dikkat ettiniz mi? Ben özellikle dikkat ediyorum, Amerikan filmlerinin büyük bir bölümünde araç olarak hep Volvo kullanılıyor. Ya reklamını çok iyi yapıyorlar ya da harbiden Amerika'da çok tutuluyor.

Modern zamanı konu alan Hollywood filmlerinin rahat %90'ında Volvo görürsünüz renklidaşlar, bilmiyorum dikkat ettiniz mi? Ben özellikle dikkat ediyorum, Amerikan filmlerinin büyük bir bölümünde araç olarak hep Volvo kullanılıyor. Ya reklamını çok iyi yapıyorlar ya da harbiden Amerika'da çok tutuluyor.

Volvo hep, klasik aile arabası diye gösteriliyor Amerikan filmlerinde evet :) Ben de araba bakarken Volvo S40 istemiştim ama sığamadım arabaya, bildiğin sığamadım, tavanı alçak :asd:

Cevap: # Resmi Audi Başlığı

Pardon arkadaşlar kafa dağınıklığına S60 ile S80'i karıştırmışım kafamda.

Cevap: # Resmi Audi Başlığı

Aman allahım bu bölümü yeni görüyorum. ağlamak istiyorum. ne hırbo bir konudur. bunlar ne laaaaaaaan. saykal ahahahahah helal lan :D vallahi kusura bakma moruk :D

Cevap: Otomobil Sohbet Başlığı

[video=youtube;KgSAgzaN0yY]https://www.youtube.com/watch?v=KgSAgzaN0yY[/video]

0-100km: 2.9 saniye :ka21:

Aventador = Orgazm :ka21:

Renault kangoo'nun bebekli reklamı ne kadar iğrenç olmuş öyle, bi araba için daha kötü reklam filmi zor çekilir.

Şu anda tv8'deki Muhallebi Kralı programında konu "arabalar". Geçmişten günümüze tartışılıyor merağı olanlara duyurulur.

Audi tarafından alındıktan sonra Lamborghini'ler işçilik ve kalite olarak resmen sınıf atladı. İç mekan tasarımında, özellikle de konsol bölgesinde Audi'nin izleri çok bariz. Yeni modellerdeki dört-çeker sistemleri de Audi tarafından elden geçirildi. Reventon olsun, Aventador olsun inanılmaz arabalar.

Sen böyle konuşunca Lamborghini'den soğudum bir an da. :D

Yine biz en iyisi bunun kadar hızlı olmayan ama daha kaliteli Ferrari'lerimizle yetinelim.

Üst Alt