Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

Bu Gm Jerry ve Bulls'un sahibi tam hayirsizdi. O zaman hatirliyorum Pippen 97 yazinda az daha ayriliyordu. Rakamlar yanlis olabilir ama Kukoc 15 20 arasi aliyordu ve Pippen 4 5 milyon mu ne aliyordu. Jordan da 1 senelik 33 39 arasi imzalamisti. 33 de olabilir 35 37 39 tam hatirlamiyorum. Zaten ilk buyuk maaslar 96 yazinda mi 97 yazinda mi ne verilmeye baslanmisti. Gariban Pippen de daha once 5 senelik imza attigindan 4 5 milyon civari kazaniyordu. Jordan da Pippen Kukoc'dan daha fazla kazanmali diye cok diretmisti.
Yalniz Phil Jackson'a yapilan da resmen adilik. Adama 82 mac kazansan da gideceksin demek bildigin adilik. 98 yilindan beri de dogrulmadilar zaten.

belgeselde söylüyor 1991 yılında 7 senelik 18 milyon dolara imza atmış pippen. jerry krause yüksek kontrat vermek yerine pippen'ı takas etmek istiyor kontratının son sezonu olan 1997-1998 sezonunda artı phil jackson'ı da yollamak isteyince jordan delleniyor sezon sonu bırakıyorum diyor. jerry krause pippen ve jackson'ı tutsa jordan 2-3 sene daha devam ederdi herhalde.

babası silahlı soygunda vuruldugu için ve kafasını basketbola veremediği için bıraktı,bunun yerine cocukluk hayallerinden biri olan basebollu oynadı bi süre mj.

belgeselde söylüyor 1991 yılında 7 senelik 18 milyon dolara imza atmış pippen. jerry krause yüksek kontrat vermek yerine pippen'ı takas etmek istiyor kontratının son sezonu olan 1997-1998 sezonunda artı phil jackson'ı da yollamak isteyince jordan delleniyor sezon sonu bırakıyorum diyor. jerry krause pippen ve jackson'ı tutsa jordan 2-3 sene daha devam ederdi herhalde.
Ben o zamanki fanatik basketten filan okuduklarimdan yaziyorum. Simdi baktim, Pippen 2 milyon kazaniyormus, Kukoc da 4 kusur. Kukoc'u sallamisim ama gazetelerden dergilerden hatirladigim MJ ve Pippen Kukoc'un Pippen'den fazla almasina kizgindilar. Hatta Pippen ve Tmac'in takasi bile konusulmus. Eger bu haber dogruysa aslinda GM Jerry oyuncudan anliyormus.

Bence MJ kumarda yuksek para kaybetti ama hile oldugundan suphe filan etmistir ve odemek istememistir. Mafya da gozdagi icin babasini vurdu. Fakat biraz akilli olsam, MJ gibi birine neden zarar vereceksin? Tum basin didik didik arastirir belki CIA bile devreye girer.

Olur my abi, sonucta savunma da var. Tuttuklari adama yol acsalar yeter. Sonucta MJ de ahtapot degilki herkesi savunsun. Bence Rodman kabul ederdi :)
Rodman yoktu ki o zaman. Bj armstrong fln vardı.

Jordan 25 sayı üstü atmadığı surece spreadı kontrol etmek zor birşey değil. O zamanların bookie mafyası Michael Franzese'nin roportaji var prof oyuncuların kumar borcunu odeyemeyip bize geldiginde maçta ne yapması gerektigini biz soylerdik diye. Mesela QB'nin ilk 3 topu rakibe atması gibi.

Rodman yoktu ki o zaman. Bj armstrong fln vardı.

Jordan 25 sayı üstü atmadığı surece spreadı kontrol etmek zor birşey değil. O zamanların bookie mafyası Michael Franzese'nin roportaji var prof oyuncuların kumar borcunu odeyemeyip bize geldiginde maçta ne yapması gerektigini biz soylerdik diye. Mesela QB'nin ilk 3 topu rakibe atması gibi.
He yav dogru. Rodman Detroit'teydi. Adam hep cilgin yasadigindan direk kabul eder diye dusunmustum :) Kesin kabul ederdi ama.

Üst Alt