# Christian Eriksen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Christian Eriksen

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve üfevvidu emrî ilallâhi innallâhe basîrun bil ıbâd.

Allâhümme salli alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed salâten tüncînâ bihâ min cemîıl ehvâli vel âfâti ve takdî lenâ bihâ cemîıl hâcâti ve tütahhirunâ bihâ min cemîıs seyyiâti ve terfeunâ bihâ a'led derecâti ve tübelliğunâ bihâ aksal ğâyâti min cemîıl hayrâti fil hayâti ve ba'del memât. İnneke alâ külli şeyin kadîr.

AMEN

Cevap: # Christian Eriksen

Hersey iyi guzelde dua bence olmamis,boyle sanal alem islerine karistirmamak lazim Allah'in adini.

Ayrica Fatih hoca o parayla Webo ve Mehmet Yildizi alir daha buyuk ve vizyon sahibi oluruz.

Hayal perist

Hic ajax tan galatasaraya transfer olmus genc oyuncu varmi

Imkansiz

Bonservisi imkansiz

Hergun city spurs veya man utd alacak diye haberler cikiyor hollanda da

En az oda en az 20 milyon euroya transfer olur bakin goreceksiniz

Hatta biz 30 versek yine reddetcek bizi. Bu cocuk zeki kariyerinde turkiye ligi yokturda olamazda

Ruyana comak sokmak icin degil ama hayal oldugunu kabul et bence. Bilmeyenler icin daha gecen sene man city nin teklifini reddetti.

Hayal perist

Imkansiz

Bonservisi imkansiz

Hatta biz 30 versek yine reddetcek bizi. Bu cocuk zeki kariyerinde turkiye ligi yokturda olamazda

Bu hangi takım :D

Shaqiri'ye para vermediler.Buna mı verecekler?

Zaten kanımca gelmek istemez.

Shaqiri gerçekten para için mi gelmedi? :)

Yani bana göre tekrar gibi olacak ama, sıkıcı geldiğimi biliyorum. :) Bu tür futbolcuları almak kolay iş değil. Aslında büyük takımlar için de kolay değil. Sen buradan bir teklif yaparsın, hemen işte Bayern devreye girer. Gerçekçi olmamız lazım. Shaqiri'nin eşik atlayacağı yer Türkiye Ligi mi? Menajerleri falan pazarlayacakları yeri gayet iyi bilir. Galatasaray ciddi bir şekilde ilgilenince, hemen aldılar ya. Bırakırlar mı? :)

Bu biraz da Eriksen için geçerli ama, Eriksen kötü bir Euro 2012 geçirdi. Ben oradan sonra büyük bir kulüp alır gözüyle bakıyordum. Eriksen için şu an tam zamanı ama, çok uğraşmak lazım. Zaten arkasından Fischer gibi bir yetenek geliyor. Eriksen sonrasını hazırladılar. Keşke Ünal Aysal böyle bir sürpriz yapsa. Çileklerin en potansiyellerinden olur. :)

bendende size bir öneri marko marin çok düşük bir bedelle transfer etme imkanımız var şu anda chelsea reserv takımında a takıma almıyorlar ;)

Hayal perist

Imkansiz

Bonservisi imkansiz

Ruyana comak sokmak icin degil ama hayal oldugunu kabul et bence. Bilmeyenler icin daha gecen sene man city nin teklifini reddetti.

yaw o is hikayad bnc, her oyuncu her yere gidiyo iste Hulk falan rusya'ya gidiyo, para'yi verdimmi hersey oluyo futbolda. Eriksen belki City'e gitmez ilk 11'i riske atmamak icin, 20 yasinda henuz.

ama bize gelse takimin yildizi olacak kral olacak vs. parayi bassan bu is olur. Shaqiri de olurdu istesek alirdik.

eger buyuk transfer yapicaksak 40 yilin basinda baska yere yonelmeye gerek dahi yok, as i said.

amrabat'a 8.5 veren bir kulubuz eriksen'e de vermemiz gerekmez mi Hako reiz innit

Eriksen birak 8.5 milyonu, 20 verseler sesimi cikarmam. Ama oyuncu bizi secmes, bu cok net Emir. Hulk fln rusya'ya gidiyor örnegi yanlis ayrica. O yapiyor diye ben de mi yapmaliyim yani Emir? Her oyunun karakteri farklidir. Kimi para ve futbol ister, kimi basari ve futbol ister. Yani bence imkansiza yakin birsey. Önerine birsey demiyorum zaten, Eriksen in kalitesi tartisilmaz tabi.

yaw o is hikayad bnc, her oyuncu her yere gidiyo iste Hulk falan rusya'ya gidiyo, para'yi verdimmi hersey oluyo futbolda. Eriksen belki City'e gitmez ilk 11'i riske atmamak icin, 20 yasinda henuz.

ama bize gelse takimin yildizi olacak kral olacak vs. parayi bassan bu is olur. Shaqiri de olurdu istesek alirdik.

eger buyuk transfer yapicaksak 40 yilin basinda baska yere yonelmeye gerek dahi yok, as i said.

neyse senin dusuncelerin ben daha yorum yapmayacam, bu adam hayatta gelmez ben boyle biliyorum.. gerisi onemli degil.

Eriksen birak 8.5 milyonu, 20 verseler sesimi cikarmam. Ama oyuncu bizi secmes, bu cok net Emir. Hulk fln rusya'ya gidiyor örnegi yanlis ayrica. O yapiyor diye ben de mi yapmaliyim yani Emir? Her oyunun karakteri farklidir. Kimi para ve futbol ister, kimi basari ve futbol ister. Yani bence imkansiza yakin birsey. Önerine birsey demiyorum zaten, Eriksen in kalitesi tartisilmaz tabi.

yok gelir sen nedigin Eriksen kariyer yapmak icin Turkiye ye gelir :D

Eriksen bu saatten sonra gitse gitse ManU, Inter ayarında takımlara gider beis, kısacası büyük bir sakatlık veya düşük göstermezse bize gelmesi imkansız..

Üst Alt