# Christian Luyindama - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sakatlandiginda basima birsey gelmezse yoklugunu fazla aramayiz demistim. Ilk devre bitene kadar zorlandik ama sonra Falcao, sol bek ve Mariano toparlaninca, Lemina Seri ilk 11 garanti olunca ve Onye ile gayet iyi oynadik. Donk'un savunmada ve hucumda verdigi katki da ortada. Luyi UCL'de cok etki eder ama bizim ligde kalede zaten Muslera var, 2 tane de adam gibi orta sahan ve forvetin olursa %50 sampiyon olursun. Satilirsa sorun degil ama 15 milyon da icime sinmez.

Abi 9M'a aldık Luyindama'yı. Bence Luyindama kalsın Marcao gitsin. Luyindama seneye daha yüksek rakamlara gidebilir. Marcao'yu 12'ye filan satsak 6'ya filan haydi haydi yerini doldururuz da Luyindama gibisini biraz zor buluruz. Herif büyük oynuyor.
Luyindama, Seri ve Feghouli ile eğer Muslerayı saymazsak benim en değerli gördüğüm oyuncular. Bu adamlar iyi oynayınca büyük fark yaratıyorlar zaten Luyi en istikrarlısı bunlar arasında yani gitmesini ben de istemem.

Lakin aldığımızın 2 katını veriyorlarsa şu ortamda satmama lüksümüz pek yok gibi, 8e aldık bu arada.

Sakatlandiginda basima birsey gelmezse yoklugunu fazla aramayiz demistim. Ilk devre bitene kadar zorlandik ama sonra Falcao, sol bek ve Mariano toparlaninca, Lemina Seri ilk 11 garanti olunca ve Onye ile gayet iyi oynadik. Donk'un savunmada ve hucumda verdigi katki da ortada. Luyi UCL'de cok etki eder ama bizim ligde kalede zaten Muslera var, 2 tane de adam gibi orta sahan ve forvetin olursa %50 sampiyon olursun. Satilirsa sorun degil ama 15 milyon da icime sinmez.

Neye yaradi ki bi ankaragucu maci var akillara zarar.... bi de ilk denizli macini say 2 tane mac demek zirveye uzaktan el sallamak demek

Luyi gibi 0 hata ile oynayan bi tane daha dunya capinda stoperimiz olsa maclari gonul rahatligi ile takip ederiz

Neye yaradi ki bi ankaragucu maci var akillara zarar.... bi de ilk denizli macini say 2 tane mac demek zirveye uzaktan el sallamak demek

Luyi gibi 0 hata ile oynayan bi tane daha dunya capinda stoperimiz olsa maclari gonul rahatligi ile takip ederiz
Hayri ne anlatmaya calistin? Sen Marcao'nun hatalarini yazmissin. Ben Donk'tan bahsettim. Ayrica son 9 macta 7 g 2 beraberlik aldik. 2 2 biten Sivas maci dahil cok zorlanmadik. Su son 9 macta keske Luyi olsaydi dedigin hangi mac var?

Bir de bu adam senelik 1 milyon mu ne aliyor. Belhanda, Babel, Maicon, Cagne filan satilmadan ne Luyi ne Marcao satilmali.
Belhanda,Cagne, Fegh, Maicon filan toplam 20 milyona satilip Luyi de 15 20 arasi giderse 35 40 milyona daha rahat takim kurulur. 1 tane de yerli oyuncuya bonservis verebiliriz. Mert Cetin nasil oyuncu bilmiyorum ama Mert Muldur'u Ingiltere U21 macinda cok begenmistim. Veya kaliteli bir gurbetciyi almak lazim.

15milyon € verilirse satılsın.
İyi oyuncu evet, güvenilir stoper evet ancak 15'e hayır diyecek halimiz yok.
Değerini bulan her oyuncu gidebilir takımdan.
Scout ekibi de yerine yeni oyuncu bulmak ile mükelleftir.

Donk'un pozisyon almasi sikinti. Adamin arkaya kacirmadigi forvet yok. Sampiyonlar liginde samar oglana cevirmislerdi Donk'u.

Luyindama ve Marcao ikilisi kesinlikle bozulmamali.

Üst Alt