# Christian Luyindama - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
marcao yazın serdiği için performansı yavaş yavaş arttı üstüne devre arası kanatların işleyeceği işler yapılınca tüm takım gibi marcaonun da performansı yükseldi.
birbirilerini bozuyorlardı anlaşamıyorlardı vs gibi laflar çok alakasız

Benim gordugum kadariyla birbirlerinden uzak oynuyorlardi dizilis geregi. Hoca aralarina hep 6 numarayi sokuyodu. Kanatlar ve orta saha topu ileriye tasimayi becerince ucluye gerek kalmadi. Luyindama seneye donerse Donk'u 6'ya cekmeliyiz cunku Seri'de o pozisyonu tek basina kaldiracak ne fiziki ne de mental guc yok.

Benim gordugum kadariyla birbirlerinden uzak oynuyorlardi dizilis geregi. Hoca aralarina hep 6 numarayi sokuyodu. Kanatlar ve orta saha topu ileriye tasimayi becerince ucluye gerek kalmadi. Luyindama seneye donerse Donk'u 6'ya cekmeliyiz cunku Seri'de o pozisyonu tek basina kaldiracak ne fiziki ne de mental guc yok.
marcao ve lyundima pek kalmayacak gibi geliyorlar bana. burada hayalini kurduğumuz paralar gelmez gerçi.
zaten hocanın iki yıldır stoperlerin önünde donku oynatması gereken maçlarda oynatmayısı çok puan kaybettirdi bize.

marcao ve lyundima pek kalmayacak gibi geliyorlar bana. burada hayalini kurduğumuz paralar gelmez gerçi.
zaten hocanın iki yıldır stoperlerin önünde donku oynatması gereken maçlarda oynatmayısı çok puan kaybettirdi bize.

Once borc deyip kuculmeye gidiceksek bence satilmalarinda sorun yok. Emin ile oteki adini unuttugum cocugu oynatsinlar kumeye dusmeyiz herhalde. Uc bes gelen parayi Arda gibilerine yedirmemek kaydiyla.

Sezona bomba gibi başlayacağını düşünüyorum. Özlemiştir futbolu.

Ne rezil, basiretsiz bi sezon oldu ya. Tek artısı Kadıköy deplasmanıni 3 puanla geçmemiz oldu herhalde. Gerisi çöp.

GSCimbom Mobile App

EbDeCgFXgAEg8el
Screenshot_20200621-200239_Chrome.jpg
EbDcfbGWsAA8pbU

Üst Alt