# Christian Luyindama - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisini çok severdim çok büyük hayal kırıklığı oldu. Herşeyi geçtim bjk maçında o golü yedirmese ikili averajı alıp şampiyon oluyorduk. Kaça satılır bilmiyorum. Bir ara bir sürü kişi 15-20m lerden söz ediyordu şimdi 5m veren çıksa omuzda taşınır.

düzelmeyecek.
en büyük silahı koca fiziğine rağmen atlet olmasıydı. olmadık hataları hep yapıyordu ama artı yönleri onu çok değerli kılıyordu.
sakatlık adamın hızını bitirdi. artık sahada gidemiyor, yön değiştiremiyor, hızlanamıyor.
adamın sakatlık sonrası hareket ederken zorlandığı aşikar. 8 m gömdüğümüz için bunları görmezden gelmeyi, düzelir diye umut beslemeyi anlıyorum ama vaziyet ortada.
iyi bir topçu yakalamıştık ama şanssızlık yaşadık maalesef.

düzelmeyecek.
en büyük silahı koca fiziğine rağmen atlet olmasıydı. olmadık hataları hep yapıyordu ama artı yönleri onu çok değerli kılıyordu.
sakatlık adamın hızını bitirdi. artık sahada gidemiyor, yön değiştiremiyor, hızlanamıyor.
adamın sakatlık sonrası hareket ederken zorlandığı aşikar. 8 m gömdüğümüz için bunları görmezden gelmeyi, düzelir diye umut beslemeyi anlıyorum ama vaziyet ortada.
iyi bir topçu yakalamıştık ama şanssızlık yaşadık maalesef.
Eğer sezon kampında bu mental ve fiziksel sıkıntıları devam ederse (ki ben de senin gibi düzelmeyeceğini düşünüyorum) direkt satılmalı. He futbol oynamayı ve futbolcu olduğunu hatırlarsa ne mutlu bize. Bunu görmek için de bir kamp dönemi geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. En kötü Ağustos başı gibi satılır. Ama Luyindama olsun ya da olmasın Ozorn satılıp bir tane yabancı (yabancı sınırı gelirse ve FFP biterse Kaan Ayhan'a 6-7'den kapı açalım) stoper lazım. Belli ki Ozornwafor oynamayacak. Emin Bayram ne durumda bilmiyorum ama o da artık alternatif olabilir çünkü Bolu'da azımsanmayacak sayıda maça çıktı diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim.

kontratı bitiyor seneye üstat.
yine aynı performansı alırsak yaprak sarmasını yeriz. 8 milyonun tamamı boşa gitmiş olur.
bence ne elde edersek kar gözüyle bakılmalı.
sakatlanmasa böyle olmazdı.

1.2 k aliyor zaten uzatiriz, daha ucuza. Ben iyi calismayla toparlayacagina inaniyorum.

Terimle devam edersek zaten bisey yapamayiz. Su macta ilk yari tum taktigi sarrachi ile orta yaptirip halilin kafayla gol atmasi, 2. Yari senerle orta yaptirip muhammetle kafa golu atmasi olan ve 60 milyon maas ortalamali takimla 2 senedir 20 milyon maasli takimlara sampiyonluk veren adamin transfer simarikligina tahammul edemeyiz.

Son düzenleme:
Hatta Emrenin elinde olsaydi simdi 40 milyonluk Seri A topcusuydu.
Ljajic i mensahi guveni dorukhan i edemeyen ganyanci bunu mu adam edecekti.

Hatta Emrenin elinde olsaydi simdi 40 milyonluk Seri A topcusuydu.
Ljajic i mensahi guveni dorukhan i edemeyen ganyanci bunu mu adam edecekti.
O Vida varya Vida sene başı bir maçı var, tam hangisi hatırlamıyorum.

Tek başına maçı sattı resmen izleyebilirsiniz.

Ama takımca bir form yakaladılar, sonra tek tek oyuncu bazında çok sırıtan bir oyuncuları olmadı.

Atiba, Josefin arkasında iş yapardı baya.

Hoca onu, o da bizi sildi bu malumun ilanı. Eğer zarar etmeden 8m a satabilirsek öpüp başımıza koyalım. Yerine mümkünse bu sefer afrikalı olmayan bir stoper alalım. İki sol ayak oynayabileceğine inansam bedava Luis Abram alalım derdim yerine.

Üst Alt