# Christian Luyindama - Sayfa 308 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Düzenli oynarken bir nebze idare ediyordu ama hoca oynatmayı da kesince adam iyice futbolu unuttu. Hocam sağolsun istikrarsız kadro seçimleri ile bir kaç oyuncu dışında tüm oyuncuları aşağıya çekmeyi başardı...

Surada Muslera'yi sucsuz cikartmak tam olarak fanboylugu yapmak, bir kaleci ne arar ceza sahasinin disinda havada olan topta? Zaten iki defans oyuncusu var topun pesinde. Kimse olmasa normal ama 2 oyuncumuz var?

Neyse olan bize oldu gitti 3 puan, zaten lig maclari izlenmez bu sene artik.

1639415365725-png.143842
defans oyuncusu kalecinin çıktığını gördüğünde kenara çekilir normalde ki karşıdan gelip topa kafa vurabilecek olan kişi muslera. avrupa maçlarında defalarca kez gördüğümüz ve kalecinin topa kafa vurmasıyla gayet basit savuşturulan onlarca örneği her hafta görüyoruz. bu moloz görmesine rağmen kaleciyi tır gibi ezdi geçti halbuki rakibi perdeleyip topu musleraya bırakmalıydı, muslera kafa veya göğüsle rahatça uzaklaştırırdı.

Yahu tamam oynattın eyv, ama niyeee bu adam oyun kurmak zorunda sanırsın messi anasını satim hem taylan hem berkan alıp alıp buna dönüyor tekrar...

Şurdaki yorumların tek sebebi , pozisyonun Luyindama’nın başına gelmiş olması.

Bu isim Luyindama değilde Marcao olsa , herkes suçun Muslera’da olduğunu söyleyecekti.

Sezonun başlarında da böyle saçma sapan bir çıktı gene yedirdi. Burda da Luyindama adamdan önde ne işin var orda , Luyi koşarken topu bıraksa adamın ayak koyma riski var
Muslera'nın hatası net.
Luyindama hemen hemen aynı pozisyonda Çipe'nin almasını bekledi, rakip ayağını soktu.
Biraz da İsmail'i sakatlamayım diye bıraktı topu.

Gscimbom mobil

kötü bile değil rezalet bi topçu. iyi topçu sananlar da boyuna posuna, taklalarına bakıp topçu zannediyor.tamamen şekilcilik

biz zaten sağdan oynamıyoz ki yedlin manyağı yüzünden. hücümların çoğu marcao pva kerem üzerinden gidior. yani bunda da luyi ile ilgili bi durum yok bence.
Eskiden hata yapar diye basıyorlardı. Bu maç benim de dikkatimi çekti bıraktılar naparsa yapsın diye. Ona istinaden paylaştım. Bayağı sinir bozucuydu. Yenilen golden bağımsız. Muslera iki adım geride kalsa kafayla bırakırdı zaten. Ne gol yerdik ne Muslera sakatlanırdı. Ama o kadar güven duymuyorlar ki böyle fecaat posyonlara sebep oluyorlar. Marcao cezalıyken de Nelsson'un Luyindama'nın kademesine girecem diye kendi bölgesini bomboş bırakmasına müteakip gol yediğimizi hatırlıyorum.

Üst Alt