# Christian Luyindama - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskiden hata yapar diye basıyorlardı. Bu maç benim de dikkatimi çekti bıraktılar naparsa yapsın diye. Ona istinaden paylaştım. Bayağı sinir bozucuydu. Yenilen golden bağımsız. Muslera iki adım geride kalsa kafayla bırakırdı zaten. Ne gol yerdik ne Muslera sakatlanırdı. Ama o kadar güven duymuyorlar ki böyle fecaat posyonlara sebep oluyorlar. Marcao cezalıyken de Nelsson'un Luyindama'nın kademesine girecem diye kendi bölgesini bomboş bırakmasına müteakip gol yediğimizi hatırlıyorum.

luyinin en büyük hatası soldan bi top geldi ona ıska geçti nelson vardı neyseki. ben golde hata bulmuom herifte muslera sattı orda gereksiz yere.

Golude gec pozisyon bulamamizin nedenide bu Marcao 6 numara gibi top cikariyordu adam.Pvayi surekli kaciriyordu.Bi kere buda yapmak istedi kutuk gibi vurdu topa Pva yakalayamadi topu.Dikat edin Marcao ilr Pva oynamaya baslsdigindan beri PVa cok iyi gorunuyor.Kendinizi golden ote oyunumuzuds baltaladi malesef.

luyinin en büyük hatası soldan bi top geldi ona ıska geçti nelson vardı neyseki. ben golde hata bulmuom herifte muslera sattı orda gereksiz yere.
Gol öncesi attığı top absürttü ancak çok rahat recover edecekken Muslera'nın zıçmasıyla günah keçisi oldu bir anda. Boey dönebilmiş olsa belki bu kadar yetersiz kalmazdık savunmadan çıkarken. Hem Luyindama hem Yedlin'i kaldırmıyor bu oyun.

Acayip bahtsiz bir herif. Gayet iyi mac cikardi, orta sahamiz sacma bir bosluk birakti ve kendi yari sahamizin tamamini savunuyordu stoperler, Sivas da hep Luyindama'nin uzerine oynadi. Hicbir sekilde sonuc alamiyorlardi, zaten 100 saat oynasak 100 saat gol atamazlardi normal sartlar altinda ama Muslera'nin sicip batiracagi tuttu.

Asil komik olan da Muslera buna guvenmiyor falan diye rasyonellestirilmesi meselenin. Kacinci defa bu oluyor sayamiyorum bile artik, yine gunah kecisi oldu.

oynadığı maçlarda rakip diğer stopere baskı yapıp topu oyuna sokmasını engelleyip, bunun topu kullanmasını zorluyorlar, bu malda kendini xavi sanıp çalım yapmaya çalışıp yerini kaybediyor.
Sonrası malum zincirleme hatalar...

8e aldığımızda kur 5.50 civarıymış şuan 2 katı

Min 3–4 civarına zorunlu satın alma opsiyonlu kiralayabilirsek zararı tolere etme imkanımız var

Sivas maçında 0-0 giden maçta hem Muslera'yı uzun süreçli sakatladı hem gol yedirdi sonrasında takım daha toparlayamadı zaten İsmail'le toparlamayacağını biliyordu zaten Muslera sakat olmasa bu konumda olmayabilirdik adam giderken hem hocayı götürdü kendi zaten gidiyordu.

Yedek stoperin Hatay’ın bile delik deşik ettiği Alpaslan. Avrupa’ya 3 adam yazabiliyorsun ve şu ortamda Luyindama’yı maaşının yarısını ödeyip bedelsiz Antwerp’e kiralıyorsun.Porto’da adamla ilgilenirken.

Akıl işi değil hakikaten.

Üst Alt