# Christian Luyindama - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olur mu öyle luyindama gibi adam mi var ? Forumda çok öveni ve seveni vardı.
Neyse ben bir defans oyuncusunun bu kadar büyük ve çok hata yaptığını ilk kez görüyorum.
8 milyon da buna verdik .

Stoper ikilisine bak abi Kongo'nun. Sol stoper Tisserand sağ stoper Luyindama. Düşman başına. O değil de bu ev taşlama olayını biz nasıl düşünemedik yav? Bu adam futbolcu falan değil. Milli takımda sakatlanana kadar verim veriyordu ama o sakatlık sonrası futbol kariyeri o yıl bitti. Ama hala zorlayarak devam ediyor işte. Umarım Arabistan'da bir şeyler yapabilir de bir iki bir şey koparırız.

Ilk yarida iki buyuk hata yaparak iki gol yedirmis, hocasi fazla dayanamayip ikinci yariya cikarmamis. Ben de diyorum bu Kongo’lu taraftarlar neden sosyal medya’da adami yerin dibine sokuyorlar. Adamlari Dunya Kupasina gitmekten etmis.

united için maguire neyse bizim içinde luyindama maalesef oydu.

sağolsun sayesinde kaç maça 1-0 geriden başladık. iyi kurtulduk 3 e 5 e bakmadan yollamak bizim hayrımıza

İlk geldiğinde iyiydi aslında da sakatlıklar bitirdi. Bir de Sinyor Terim'in pasla çıkma taktiğinde daha kötüye gitti, ayağı iyi olmadığı için.

sekidika da
metehan kim?
ozorn'da takım opsiyon kullanmıcakmış

metehan baltaci, stoper ve 4. lig'e kiraladik ve bir kac gün sonra playoff final maci oynayacaklar igdir ile, yari finalde iki macta da 90dk oynadi

Üst Alt