# Christian Luyindama - Sayfa 316 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uçlarda yaşıyoruz illa mbappeyi mi kucakta gezdirmeli asamlar altgapidan bebe cikardi ve stoperde oynatip şampiyon oldu. Gereksiz yükleniyoruz bu herife hep hataları göz önüne onda da engelledigi topu ikinci kez engelleyemedi diye linc yedi kac kere. Besiktas maci özellikle 15e sattigimiz marcao mala bağlarken luyindama tek basina savasiyordu. Sonuç olarak engelledigi 5 tane varken 2 tane birisi carpma ile gol olan pozisyondan yok ettik adamı.
Bu lig icin yeterli bir oyuncu. Hatalarini minimuma dusurup onune bir supurucu ile farkli luyundama izleriz. Herkes psg maci diyor da o sezon kadrodaki adamlar seri lemina gibi oyun kurabilen oyunculardı.
Aynı kalibrede oyuncularla bir gormeden kesin hükümde bulunmamak lazım.
Taylanla oynamak ile seriyle oynamak arasinda buyuk fark var

Uçlarda yaşıyoruz illa mbappeyi mi kucakta gezdirmeli asamlar altgapidan bebe cikardi ve stoperde oynatip şampiyon oldu. Gereksiz yükleniyoruz bu herife hep hataları göz önüne onda da engelledigi topu ikinci kez engelleyemedi diye linc yedi kac kere. Besiktas maci özellikle 15e sattigimiz marcao mala bağlarken luyindama tek basina savasiyordu. Sonuç olarak engelledigi 5 tane varken 2 tane birisi carpma ile gol olan pozisyondan yok ettik adamı.
Bu lig icin yeterli bir oyuncu. Hatalarini minimuma dusurup onune bir supurucu ile farkli luyundama izleriz. Herkes psg maci diyor da o sezon kadrodaki adamlar seri lemina gibi oyun kurabilen oyunculardı.
Aynı kalibrede oyuncularla bir gormeden kesin hükümde bulunmamak lazım.
Taylanla oynamak ile seriyle oynamak arasinda buyuk fark var
Bu adam 2 senedir topçu falan değil yav ne lig için yeterli olması. Topun rakibin önüne indirmemesi gerektiğini bile bilmeyen bir adam.

Bir de prime dönemi olayı çıktı :) sanki senelerce öyle oynamış gibi. O zamanda eksikti sonradan daha kötü oldu sakatlıkla birlikte. Hava toplarını alıp rakibe daha rahat pozisyonda veren stoper mi olur ? Bunu aynı maç içinde ve sonraki maçlarda da istikrarlı şekilde yapıyordu. Pas hatalarını, bomba gibi çalım denemelerini saymıyorum dahi.

Bu adam 2 senedir topçu falan değil yav ne lig için yeterli olması. Topun rakibin önüne indirmemesi gerektiğini bile bilmeyen bir adam.
Yav bak o maça gidiyoruz yine.
Denayer de en az bunun kadar dengesizdi fakat gelse mutlu oluruz.
Biraz eğitim ve yanindaki bek ve önündeki orta sahaya göre değışir.
Tek hamleli stoper ve bunu bilip ona göre rol verdiğinde istedigini alırsın.
Sen luyindama oyun kur dersen patlarız. Bir maç patlamasan 2.sinde patlarsin.
Bak fenerde kim ekstra rolu yok sadece rakibe odaklanıp topu savuruyor.

Yav bak o maça gidiyoruz yine.
Denayer de en az bunun kadar dengesizdi fakat gelse mutlu oluruz.
Biraz eğitim ve yanindaki bek ve önündeki orta sahaya göre değışir.
Tek hamleli stoper ve bunu bilip ona göre rol verdiğinde istedigini alırsın.
Sen luyindama oyun kur dersen patlarız. Bir maç patlamasan 2.sinde patlarsin.
Bak fenerde kim ekstra rolu yok sadece rakibe odaklanıp topu savuruyor.
Ben Denayer'i de overrated buluyorum açıkçası. Ama Luyindama ile ilgili ben o bahsettiğin maçın hangisi olduğunu tam bilmiyorum ama son 2 sezonda oynadığı çoğu maçta o şekilde rakibin önüne topu bıraktı. Bazıları gol oldu, bazıları net pozisyon. Ama dengesiz bir stoperden çok daha kötü bir stoper kendisi. Dediğim gibi Kongo'daki ilk sakatlığı sonrası futbolcu falan değil. Mental olarak futbolu unutmuş bir insan. En kötü maçı da Konyaspor deplasmanıdır kesinlikle.

Rezillik ya. Kontratli futbolcumuz kampa katilmiyor, ülkesinde toprak sahada keyfine mac yapiyor.

Ne kadar bos beles adam varsa kampta ama az da olsa satip para kazanma ihtimalimiz olan adam nerede kimse bilmiyor.
Aksam toprak sahada yine cift kale maclari varmis , kasabadaki koyluler ile oynuyorlarmis yine :asd:

Bu futbolcuya da yillik 1.1 milyon euro maas veriyoruz umarim orada sakatlanmaz.

Ben lisede basketbol takımında oynarken hocalarımız bizi çok azarlardı salon dışında basket oynadığımız görüldüğünde/ duyulduğunda.
Çünkü kulüp oyuncusuyduk ve sakatlanacak riskleri almamak gerekirdi.
Kulübün bu adama ceza kesmesi şart. Sen profesyonel futbolcusun, toprak sahada veya kulüp dışında herhangi bir sahada top oynamak gibi bir lüksün yok.
Sakatlanırsan paran takır takır yatacak ama değil mi?

Profesyonel olmayan ve asla olmayacak bir adam bu luyindama.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt