# Christian Luyindama - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bi daha böyle tandem oluşturabilir miyiz bilmiyorum. tandemimiz avrupanın standart seviyesinde kulüplerinki gibi. ajax bayerne yenilmedi lyon citye yenilmedi diye imrenerek izliyoruz ya. stoper kalitemizde o kalitede işte. ama ortasahada iş yok

şu tandem sneijder drogba melolu zamanda olsaydı bu takım yarı finali çok rahat zorlardı. o zaman avrupalılarla kafa kafaya oynuyorduk ama çokmbasit goller yeyip kaybediyorduk. hatta bazen kafa kafaya oynamaya fırsat bırakmayan dany chedjou semih gibi yetersizler yüzünden daha ne oldum demeden 2 tane yiyoduk. eğer bunlar o kadroda olsaydı çok rahat elek ederdik bi çok takımı.

Adamin bogrune tekme salladilar kafasina dirsek attilar soyle bir iki titredi kendine geldi kart cikmadi

Adam ne zaman biriyle ikili mucadeleye girse yanindaki kisi artik ruzgarindan midir bilinmez yikiliyor yere, yine boyle bir pozisyonda faul bile yapmadan sari yedi

Stoperlerimizin simdiye kadar yedikleri butun sarilar yalan. Bunlar cezali olunca Semih - Ahmet falan kafayi yeriz bence. Tum oyunu stoperler uzerinden kurar olduk

Pro-aktif, agresif, ayakları iyi(bilhassa Marcao), hava hakimiyetleri olan, bire birlerde ve geniş alanda ağır kalmayan, sorumluluktan kaçınmayan iki tane modern stoper yakaladık. Bireysel hatalara takılılmiyorum, dünyanın en iyi stoperleri bile zaman zaman hatalar yapabiliyor çünkü oynadıkları mevki buna en müsait mevki. Aynı operasyonu orta sahada da gerçeklestirebilirsek Avrupa'da başarı beklemek ancak o zaman gerçekçi bir yaklaşım olur. Çünkü Avrupa takımları ile aradaki makas epey açıldı.

Pro-aktif, agresif, ayakları iyi(bilhassa Marcao), hava hakimiyetleri olan, bire birlerde ve geniş alanda ağır kalmayan, sorumluluktan kaçınmayan iki tane modern stoper yakaladık. Bireysel hatalara takılılmiyorum, dünyanın en iyi stoperleri bile zaman zaman hatalar yapabiliyor çünkü oynadıkları mevki buna en müsait mevki. Aynı operasyonu orta sahada da gerçeklestirebilirsek Avrupa'da başarı beklemek ancak o zaman gerçekçi bir yaklaşım olur. Çünkü Avrupa takımları ile aradaki makas epey açıldı.
Ben artık scout ekibine güveniyorum çünkü hiçbirinin adı sanı yokken, onyekuru, marcao, luyindama getirdiler. İnşallah oraya da birilerini bulurlar ki çalışmalar vardır.

Teji savanier olsa keşke

kimse farketmiyor ama bu saçma sapan çıkarılan basit sarı kartlar ne ya?

diagne ve luyindama kartlık bişey yapmadı oyuncular kendini atıp duruyor hakem gösteriyor
Haklısın da kazandığımız maçtan sonra buna mı takıldın. Nasıl koyduk ama tadını çıkarsana.
Benfica maçından sonra dakikada 5 mesaj atıyordun 3. sınıf takımız falan diye. Bugün de coştur bizleri.

Üst Alt