# Christian Luyindama - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tam anlamıyla bu ligin stoperi tanımının karşılığı..

-Fiziksel olarak acayip güçlü. İkili mücadele kaybetmesi bu lig için çok zor.
-1.91 boyuna ve fiziğine rağmen hız olarak hiç fena değil. Manu gibi hızlı bir isime 1-2 pozisyon hariç hiç geçilmedi.
-Sert. İlerleyen dönemde can yakabilir ama bu lig için altın kural; Stoperin sert olacak.
-Hava topunda canavar. Hem savunmada, hem hücumda hava toplarını adeta süpürüyor.

Kendisini ben tüm bu özellikleriyle Lugano'ya benzetiyorum. Lugano'nun biraz daha hızlısı ve ayağı biraz daha iyi olanı hatta. Elit takımlarında oynayacak potansiyeli yok Marcao gibi ama bu lig için biçilmiş kaftan. Nokta atışı olmuş.

D0MolK4WkAIzYxg
Yav yemin ediyorum canavar gibi adam Luyindama. Bunun karşısında hücum etmeye çalışan oyunculara da yazık bunu gördüğüm yerden topu bırakıp dönerdim ...

-1.91 boyuna ve fiziğine rağmen hız olarak hiç fena değil. Manu gibi hızlı bir isime 1-2 pozisyon hariç hiç geçilmedi.
-Sert. İlerleyen dönemde can yakabilir ama bu lig için altın kural; Stoperin sert olacak.
-Hava topunda canavar. Hem savunmada, hem hücumda hava toplarını adeta süpürüyor.

Kendisini ben tüm bu özellikleriyle Lugano'ya benzetiyorum. Lugano'nun biraz daha hızlısı ve ayağı biraz daha iyi olanı hatta. Elit takımlarında oynayacak potansiyeli yok Marcao gibi ama bu lig için biçilmiş kaftan. Nokta atışı olmuş.
Elit takimlarda oynayabilir ya bence hocam.Ama önündeki 1 buçuk sene kendini geliştirmesi lazım.

SM-A605F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Luganonun ayagi rezaletti. Luyindama 10 basar

Elit takimlarda oynayabilir ya bence hocam.Ama önündeki 1 buçuk sene kendini geliştirmesi lazım.

SM-A605F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sanmıyorum. Bazı mental eksikleri var. Bunu aşması zor bence. Bizim seviyemiz için çok çok iyi oyuncu o ayrı. Elitten kastım 5-6 takım.(Barça,Real,ManC,Liverpool,Bayern,PSG,Juve) Arsenal'de oynayabilir belki. Mustafi-Sokratis-Koscniely oynuyor sonuçta.

Üst Alt