# Christian Luyindama - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu anda tek gol ümidim Luyindama uzun zamandır. Duran top olsa da Luyindama belki gol atar kıvamında izliyorum maçları yoksa anca şansa bala gol atabilen bir takıma dönüştük iyice ...

Mesele darmadağan Kasımpaşa 'ya 4 gol atmak değil mesele Alanya&Erzrurum gibi azıcık zorluk çıkaran takımlara karşı hiçbir şey oynamadan kaderimize razı olmamız ...

Herifler ne liglerden oyuncular buluyorlar

Neyse buna da şükür

Belçika'dan topçu getirmeye devam etmeliyiz

Misal Diagne yerine Beşiktaş'ın içinden geçen

bu arkadaşı getirsek çok daha iyi olurdu bizim oyun planına da uygundu

Herifler ne liglerden oyuncular buluyorlar

Neyse buna da şükür

Belçika'dan topçu getirmeye devam etmeliyiz

Misal Diagne yerine Beşiktaş'ın içinden geçen

bu arkadaşı getirsek çok daha iyi olurdu bizim oyun planına da uygundu
Dilimde tüy bitmişti devre arasında Samatta-Samatta diye ama olmadı maalesef

Luyindama ve Samatta TP Mazembe - Kulüp profili şu takımdan çıkmış

Bizim gözlemciler 7-8 milyon bandında oyuncuları sikot edeceğine bu tarz adam bulmaları lazım
Adamlar gidip Kongo liginden oyuncu bulup getiriyor. Scout konusunda Belçika ligi gerçekten muazzam seviyede ama oyuncularını bir Benfica veya Porto gibi üst seviyeye taşıyamıyorlar yoksa Samatta 'nın takımı yakın geçmişte De Bruyne-Courtois-Benteke-Ndidi-Bailey-Sergej Savic-Koulibaly gibi oyuncuları Avrupa futboluna ilk kazandıran takımdır şimdi de ellerinde Samatta-Berge-Trossard-Malinovskyi-Pozuelo ve Maehle gibi genç ve piyasası olan oyuncular var ki özellikle Samatta ve Malinovskyi ikilisini yakından takip ediyorum gümbür gümbür oyuncular ikisi de ...

Üst Alt