Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

lan oglum su tipe insan nasil para kazandirir yahu hele sanal bir oyuna insanlarin para yatirmasi bana çok garip geliyor. Şu herife para kaptiran cogu 30+ ustu adamlar bankaların iflas ettigi donemleri görmüş en azindan o magduriyetleri duymuştur. Gerçi bu ülkede insanlar öyle bir seviyede ki jet fadıl dolandirdigi adamları üst üste dolandırıp sonra dolandırılanlarin parasını alıyoruz diye milletten para alan ekibi kurmuş adam ve son vurgunu avukatlik olarak vurmuştu.

7gLO.gif

Sondaki pis pis gulusune yariliyorum yav
Rahmetli troll adammis

Çiftlik Bank ile Türkiye'de binlerce kişiyi dolandıran Mehmet Aydın, Interpol'un en çok arananlar listesine girdi.

Milyonlarca lira ile ortadan kaybolan 'Tosun', Emniyet Genel Müdürlüğü'nün girişimleri sonucu Interpol'un 'Most Wanted' listesine alınırken, gözaltı fotoğrafları da Interpol kayıtlarına girdi.

NTV'nin haberine göre, aynı listeye Mehmet Aydın'ın abisi Fatih Aydın da dahil edildi.

27 yaşındaki 'Tosun' lakaplı Mehmet Aydın, kurduğu Çiftlik Bank organizasyonu ile 130 binin üzerinde katılımcıdan 1 milyar liradan fazla para toplamıştı. Paranın yaklaşık 3'te 1 ile ortadan kaybolan Aydın'ın nerede olduğu henüz saptanamadı.

Para kaptıranlara acımıyorum.Büyük çoğunluğu çomarlardan oluşuyor.Ayrıca insanlar bu tipleri uyardıklarında sürekli küfür ve saçma sapan tepkiler veriyorlardı sosyal medya üzerinden.

Çok iyi oldu vallah, keşke biraz daha göz önünde yese. Bu millet en ağırını hakediyor. Yarasın tosunuma :-)

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt