Cimbom iki transfer daha yapacak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

kardeş adnan polat medyaya yem attı iyorum defalarca anlamadınız.transfer mutlaka olacak.ama hemen beklemeyin

nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?başkan kaç kere dedi transferi bitirdik şimdilik ama eğer bütçemize uygun genç iyi bir oyuncu bulursak alabiliriz dedi o kadar.

Adnan Polat açıklamamışmıydı transferi kapadık diye ??

Rijkaard'da daha transferin bittiğini söyleyemem dedi :D

Benim anladığım kadarıyla başkanımızın konuşmasını dinledim sanki orda şöyle dedi belki yanılıyorumdur ama transferi kapadık demedi şu an için transfer yapmayı düşünmüyoruz dedi bence Rijkaard'la konuşup transfer düşünürler yani Rijkaard derseki evet lazım transfer yapar bence yönetim Keita'ya harcadık transfer bütçemizden önemli bir kısım ama bir miktar kaldı yinede sanırsam Keita gibi bir tane daha alsak UEFA Europa League'da çok bariz söz sahibi oluruz bence o kadar iyi kadromuz oldu

rijkaard da adnan polat'ın divan kurulunda dediklerine benzer şeyler söyledi, tercüman tam olarak çeviremedi.

diye sölemişti biri forumda. ben röportajı izleyemediğim için yorum yapamayacağım;

ama bu tercüman varken siz adnan polat'ın söylediklerini ciddiye alın derim ben. ;)

Üst Alt