Cimbom iki transfer daha yapacak - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

Aynen pivot santraforumuz yok.

Doğru pivot forvet yok ama gerek de yok bence.

Çünkü bu sistemde ilerideki oyuncunun hareketli olması ve kenardaki oyuncular ile yer değiştirmesi önemli bir ayrıntı. Dolayısı ile hareketsiz bir nokta santrofor yerine dikine adam geçebilen bir forvet çok dah etkili ve faydalı olur.

Pivot son vuruşları takımda yapan oyuncudur,Baros bu konuda iyi değil,ve diyelim sezonu kapadı.Nonda mı gol atacak? Hadi belediyeye attı diyelim,ya avrupa ?

Pivot o değildir arkadaşım, 90larda ve 2000li yılların başlarında geçerlilikte olan, Hakan Şükür sendromuna girmemize yol açmış olan duruma verilen isimdir: Biri şişirir ceza sahasına, uzun boylu forvet geriden gelenlere indirir ya da kendi atar. Ama 4-3-3 gibi bir sistemde yok böyle bir kavram, forvetler hem koşacak hem atacak.

Pivot santrafor devri bitti artık.Forvet olarak Baros oynar,Nonda oynar,Keita oynar.Ben o konuda bir sıkıntımız olduğunu düşünmüyorum.

Pivot santrafor devri bitti artık.Forvet olarak Baros oynar,Nonda oynar,Keita oynar.Ben o konuda bir sıkıntımız olduğunu düşünmüyorum.

Aslında Nonda da pek adamı değil bu sistemin 2 arada kalmış diyebiliriz. En önemli özelliği top tutmayı ve pas vermeyi çok iyi bilmesi gene de yararlı bir yedek olacaktır.

Pivot son vuruşları takımda yapan oyuncudur,Baros bu konuda iyi değil,ve diyelim sezonu kapadı.Nonda mı gol atacak? Hadi belediyeye attı diyelim,ya avrupa ?

senin dediğin pivot değil striker arkadaşım. pivot hakan şükür, koller, luca toni'dir.

pivot top şişrildiğinde o topu alacak, kaleye sırtı dönük oynayacak, ileride topu tutacak oyuncudur.

bizim 4-3-3'de böyle bir oyuncuya ihtiyacımız yok.

sağlam bir yedek forvet dersen neden olmasın?

Nonda'nın pas yeteneği sıfır.. En beğendiğim özelliği boş koşular yapıp alan boşaltması.. Ama sadece onunla olmuyor tabii. Forvet şart..

Boşverin Nondayı şimdi transfer olmayacağına göre Nonda iyide olsa kötüde olsa o oynayacak.

Haldun baba üstüne basa basa söyledi en az 1 oyuncu daha transfer edecegiz .... :ka05::ka05:

Hosgeldin Kader Keita :D

Üst Alt