Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor!

Bu adam Everton'da çıkış yaparken birkaç maçına denk gelmiştim sadece. Önceleri daha defansif oynarken sonraları daha ofansif bi karaktere bürünmüştü sanki. Yanlış da hatırlıyor olabilirim tabii ki. Şimdi ne yapıyor, nasıl oynuyor hiçbir fikrim yok.

Bu adam Everton'da çıkış yaparken birkaç maçına denk gelmiştim sadece. Önceleri daha defansif oynarken sonraları daha ofansif bi karaktere bürünmüştü sanki. Yanlış da hatırlıyor olabilirim tabii ki. Şimdi ne yapıyor, nasıl oynuyor hiçbir fikrim yok.
Doğru hatırlıyorsun.

Şimdilerde sadece boy var diye oynuyor diyebiliriz. Gerektiğinde orta saha, gerektiğinde forvet. Bize yarar mı? Orta sahada iyi bi boy avantajımız olur, iyi de sertlik katar ama oynadığımız futbolu pek ileriye taşımaz.

Doğru hatırlıyorsun.

Şimdilerde sadece boy var diye oynuyor diyebiliriz. Gerektiğinde orta saha, gerektiğinde forvet. Bize yarar mı? Orta sahada iyi bi boy avantajımız olur, iyi de sertlik katar ama oynadığımız futbolu pek ileriye taşımaz.

Anca ofans gücü yüksek bir orta saha partneriyle işimize yarar yani. Sıçtık o vakit. Bu adamlar 2 orta saha hayatta almaz.

Anca ofans gücü yüksek bir adamla işimize yarar yani. Sıçtık o vakit. Bu adamlar 2 orta saha hayatta almaz.
Valla öyle bile işimize yarayamayabilir. :D Ben Mourinho'nun Fellaini'yi son dönemdeki kullanışını uygun buluyorum mesela. Yedekte oturacak, skoru koruman gerekiyorsa defansın önüne koyacaksın. Gol gerekiyorsa ileri atacaksın. :D

Valla öyle bile işimize yarayamayabilir. :D Ben Mourinho'nun Fellaini'yi son dönemdeki kullanışını uygun buluyorum mesela. Yedekte oturacak, skoru koruman gerekiyorsa defansın önüne koyacaksın. Gol gerekiyorsa ileri atacaksın. :D

Bizim için fazla lüx. :asd22: Bize geldiğinde takımı direk level atlatacak, takımı hücumda ileriye taşıyacak, yönlendirecek adam lazım malum.

Adam da şevk mi bıraktınız? Başlarım transferinize! Bu arada hani Lemina deniyordu ne oldu o iş? Bitmiş adamları mı toplayacağız hep?

Hiç bir zaman defansif yönü iyi olmadı ama nedense öyle bir algı vardı. Savunması zayıf hücum anlamında iyi bir adam.

şimdi daha da defansif oynuyor Mourinho sağolsun.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Eğer turu geçemezsek, bu transferleri tıpa olarak kullanmak için mi alıyoruz ? Samimi söylüyorum bir senedir avrupada oynayacağız diye ligin bitmesini bekledim. Galatasaray gibi büyük bir camia bunu kaldıramaz. Sorumluları hesabını verir.

Üst Alt