Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor!

Ja onu bunu birakin. Bu seneyi unutun zaten.
Dursun Fellainiyi getirirse bunu kar olarak cebimize koyalim. Selcugu fln Dursun gidince hallederiz artik, fellaini kadroda bulunsunda.

Seninle hem fikirim ama sadece Fellaini özelinde konuşursak bu takımda fazlasıyla iş yapar. Yanına Imbula alınırsa taş olur ortasaha.
Katılıyorum da iki orta saha almaz bunlar, alsada biri fellaini biri imbula olmaz çünkü Tudor orta sahada Selcuğu düşünüyor. Yoksa istemediği adamı sneijder de olduğu gibi gönderirdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Felliani bu ligin çok üzerinde bir oyuncu bana görede yanına bir 8 numara alamayacaksak anlamı olmaz bu transferin..
Kiralıkta olsa İmbula ya da Lemina'dan birini almalıyız bana sorsanız Lucas Levia Felliani'den daha iyi tercih olur..
Iyide, Fellaini 6 numara degil ki zaten. Bu alinirsa Selcuk yedek olur hemen. Bu adam hic 6 numarada oynamadi son 5 sezon da. Zaman zaman 6 numarada deneyen hocalar oldu ama hep berbat oynadi o maclarda.

Ama yanina hareketli ve oyunun iki yonunu oynayabilecek bir adam alinirsa is yapar bence. Senin dedigin gibi Imbula veya Lemina alinirsa tas gibi bir orta sahamiz olur.

Son düzenleme:
Yalan orasi ayri ama
ihtiyacimiz degil yasli kotu topcu lesh diye diye selcuk tolga oynuyor orta sahanda haberiniz vardir insallah

fellainiye hayır demem. gelirse selçuk daha forma alamaz bu bile yeter. ayrıca skor yükünüde rahatlatır, 10 gol falan atar. biraz umursamazdır ama olsun.

Fellaini özel bir oyuncu. Sadece ortalarda ceza sahasina girmesi ile birlikte, bayaga gol atar ve atmamizi saglar. Ayni zamanda ileride top tutmamiza da yardimci olacaktir, ve tarzi geregi cok caydirici ve kuvvetli bir futbolcu.

Bu herif top falan kapıyor eyvallah ama kaptıktan sonra çoğu zaman eli ayağına dolanıp ağır sıçıyor. Kıvırcığı alacaksak bunun yakınlarında dolanan top kullanmayı bilen adam da almak lazım.

Ben karsi degilim. EPL den gelen hemen hemen her adam bu ligde fark yaratir.

Bu adamin hala piyasasi var bu yüzden alamayiz zaten diye düsünüyorum. Östersunds faciasi ve Sneijder olayi sonrasi milletini gazini alma cabalari gibi bu haber.

Üst Alt