Cimbom'da Kaleye İki Aday! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'da Kaleye İki Aday!

Alıntıladı diye bildirim geldi. Alıntı yapıp sildin herhalde.

Atma Haber Ajansı demişsin ayrıca. Kuru yanlış gördüm diye haberde.

Herhangi bir şekilde açtığım konular ile ilgili olumlu veya olumsuz yorum yapmazsan kişisel algı yaratacak, mutlu mesut yaşarız.
Sehven olmuştur şu an yok ki...Derim Atma Haber Ajansı seninle ne gibi bir organik bağı var?

Daha yanlış anlayamazdın. Tebrik ederim
Arkadaşım genç kaleci alınacaksa hiç alınmasın altyapı çıkışlı 2 gencimiz var dedim bu kadar basit neyini anlamadın bu kadar? Ya katılırsın ya da katılmazsın ama 1 saat sonunda daha fikrini beyan edemedin...Etmek zorunda da değilsin de mütemadiyen alıntılıyorsun ondan...

Arkadaşım genç kaleci alınacaksa hiç alınmasın altyapı çıkışlı 2 gencimiz var dedim bu kadar basit neyini anlamadın bu kadar? Ya katılırsın ya da katılmazsın ama 1 saat sonunda daha fikrini beyan edemedin...Etmek zorunda da değilsin de mütemadiyen alıntılıyorsun ondan...
Anlamadığım bir şey yok, bence sakin olabilirsin.
Mesajlar ortada. Okuyan anlar kim ne sormuş ne anlatmak istemiş.

Yani genç kaleci alınsın mı diyorsun korkma fikir hürriyeti var istediğini söyle sadece
Bu konuda fikir belirtmedim. Sadece sana soru sordum ve gayet açıktı her şey.
Özetle, adını yazdığın çocukları "Beğendiğin için mi yazdın yoksa gazoz olsun diye mi" odağındaydı. Gazoz olsun diye yazdığın için senle kaleci konusunu konuşma niyetinde değilm. Çok merak ediyorsan, ki edeceğe benzemiyorsun, eski mesajlarımda olabildiğince detaylı konuşmuştum yedek kaleci konusunu.

Bu konuda fikir belirtmedim. Sadece sana soru sordum ve gayet açıktı her şey.
Özetle, adını yazdığın çocukları "Beğendiğin için mi yazdın yoksa gazoz olsun diye mi" odağındaydı. Gazoz olsun diye yazdığın için senle kaleci konusunu konuşma niyetinde değilm. Çok merak ediyorsan, ki edeceğe benzemiyorsun, eski mesajlarımda olabildiğince detaylı konuşmuştum yedek kaleci konusunu.
:) Fikir beyan etmemek için baya kıvrandın da ben seni değil sen beni alıntıladın :) Sıkıntı yok...Ben de her sorduğunu cevapladım açıkça :) Sana iyi eğlenceler...Hürmetler...

Ben bizim çocukların ismini gazoz olsun diye ortaya attığını ifşa etmek istedim. Bu şekilde söylemeden, sadece soru sorarak ettim. ;)
Yoo kaç defa cevap vereceğiz çipe ismailden de eraydan da daha iyiler diye...Geç cevap veriyorum az önce bir makale post attım da ondan...

Ha bu arada işbu alıntıladığım postunla şu aşağıdaki postta ifade ettiğimi kendi ağzınla ikrar ettim :) Burak renktaş sen gelirken biz dönüyorduk :) Hürmetler...

"Bir şey demek istedin herhalde ama aslında mutabık olduğun için diyemedin bir şeyler aradın gibi duruyor :) " Post Numarası 44 :LOL::ROFLMAO::uiyy:

Yoo kaç defa cevap vereceğiz çipe ismailden de eraydan da daha iyiler diye...Geç cevap veriyorum az önce bir makale post attım da ondan...

Ha bu arada işbu alıntıladığım postunla şu aşağıdaki postta ifade ettiğimi kendi ağzınla ikrar ettim :) Burak renktaş sen gelirken biz dönüyorduk :) Hürmetler...

"Bir şey demek istedin herhalde ama aslında mutabık olduğun için diyemedin bir şeyler aradın gibi duruyor :) " Post Numarası 44 :LOL::ROFLMAO::uiyy:

Çok dönme başın döner ;D

Mutabık'ın ne demek olduğunu bidiğinden şüphem yok, orda bi karıştırma durumu oldu heralde :D
Mutabık olmaya çalıştığım bir şey yok, ben senin yazdığın mesajdaki nahoş mantaliteyi ifşa etmeyi amaçlamıştım. Çok uzun sürmedi zaten, 2. mesajda sanki kaleciyi tanıyor gibi yazıp 3. mesajda birinin adını yazmaman bana yetmişti.

Bunları da yazmazdım aslında. Lafın tamamı normalde kime anlatılır bilirsin ;)

Çok dönme başın döner ;D

Mutabık'ın ne demek olduğunu bidiğinden şüphem yok, orda bi karıştırma durumu oldu heralde :D
Mutabık olmaya çalıştığım bir şey yok, ben senin yazdığın mesajdaki nahoş mantaliteyi ifşa etmeyi amaçlamıştım. Çok uzun sürmedi zaten, 2. mesajda sanki kaleciyi tanıyor gibi yazıp 3. mesajda birinin adını yazmaman bana yetmişti.

Bunları da yazmazdım aslında. Lafın tamamı normalde kime anlatılır bilirsin ;)
Daha önce yazdığım ismi sonraki postta birebir sormamana rağmen belirtmeyince ne oluyor :) Tanımamış mı oluyorum? Tanıma derken? Maçını izlemeyi kastediyorsan evet ha bu senin mantığınla adını yazınca da tanımış mı oluyorum...Cevap verebilmek adına çok zorladın be forumdaş...Desene bulaştım çıkamıyorum... :oops::oops::oops:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt