Cimbom'da Kaleye İki Aday! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'da Kaleye İki Aday!

Daha önce yazdığım ismi sonraki postta birebir sormamana rağmen belirtmeyince ne oluyor :) Tanımamış mı oluyor? Tanıma derken? Maçını izlemeyi kastediyorsan evet ha bu senin mantığınla adını yazınca da tanımış mı oluyorum...Cevap verebilmek adına çok zorladın be forumdaş...Desene bulaştım çıkamıyorum... :oops::oops::oops:

Cahillik hakkında en sevdiğim tanım şudur: Cehalet bilmemek değil, bilmediğin şeyin özgüvenini taşımaktır.

Hörmetler senin olsun. İyi eğlenceler yorumdaş :hat:

alın ucuz yollu bir kaleci ne olacak fazladan 5 gol yer en fazla 5 için gol fazladan milyonlarca euro harcamaya ne gerek var.Şimdi bazıları çıkıp diyecek 5 gol şampiyonu belirler diye sanki muslera saçma sapan 5 gol yememiş gibi konuşurlar.

@Rahmi Y. Aslan @Aydın Aslan

alın ucuz yollu bir kaleci ne olacak fazladan 5 gol yer en fazla 5 için gol fazladan milyonlarca euro harcamaya ne gerek var.Şimdi bazıları çıkıp diyecek 5 gol şampiyonu belirler diye sanki muslera saçma sapan 5 gol yememiş gibi konuşurlar.

@Rahmi Y. Aslan @Aydın Aslan
Bide malatyasporun defansini dusunursek bizim defansla bu adam ne kadar gol yer musleraya gore dusunelim bi

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bide malatyasporun defansini dusunursek bizim defansla bu adam ne kadar gol yer musleraya gore dusunelim bi

Bu sene özellikle terim geldikten sonra defansımız diğer seneye oranla çok daha derli topluydu ama sağolsun muslera her maç kaleye gelen her topu neredeyse içeriye aldı.Muslera ekstra 3 kurtarış yapmış olsa 1 hafta öncesinden şampiyonluğu garantilerdik yediği hatalı golleri saymıyorum bile.

Bu sene özellikle terim geldikten sonra defansımız diğer seneye oranla çok daha derli topluydu ama sağolsun muslera her maç kaleye gelen her topu neredeyse içeriye aldı.Muslera ekstra 3 kurtarış yapmış olsa 1 hafta öncesinden şampiyonluğu garantilerdik yediği hatalı golleri saymıyorum bile.
Kesinlikle tartisilmali ne yazikki fransiz kalecimiz sans bulamadi bu sene onu gormek isterdim acikcasi

Üst Alt