Cimbom'un Son Yıllardaki Derbi Performansı Düşündürüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hangi yıldı hatırlamıyorum. Baros son dakikalarda frikik kullanmış Top direği yalamış dışarı çıkmıştı. Hani Baros ayakkabısını bir düğüm eksik bağlasa gol olacaktı. İşte o maçta çılgınlar gibi oynanmıştık; gayet de iyi oynamıştık. Rica ederim şu kuşları abartmayın. Çirkeflikleri ile bir numaralar evet o yüzden yenemiyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hangi yıldı hatırlamıyorum. Baros son dakikalarda frikik kullanmış Top direği yalamış dışarı çıkmıştı. Hani Baros ayakkabısını bir düğüm eksik bağlasa gol olacaktı. İşte o maçta çılgınlar gibi oynanmıştık; gayet de iyi oynamıştık. Rica ederim şu kuşları abartmayın. Çirkeflikleri ile bir numaralar evet o yüzden yenemiyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

????

Bu tarz maclari tribun+oyuncu kalitesi alir. Buyu, totem gibi sacmaliklara inanip aklinizi bulandirmayin.

Ilk yari arenadaki macta ne dogru durust tribun vardi ne de oyuncu kalitemiz kati fener savunmasini acmaya yetti.

Bu seneki deplasman sorunumuz daha da büyük bir dert. Hal böyle olunca ve deplasman Kadıköy olunca şeytanın bacağını kırmak pekte kolay durmuyor.

Serbest vurus degildi ama super pozisyondu. Ben hatirliyorum ama yili bilmiyorum

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçı nasıl izlediğimi hatırlamadığım için ayrıntılar kafamdan silinmiş :asd22: Evet serbest vuruştu ama kullanan Selçuk'tu tamamlaya(maya)n Baros'tu.

YouTube

Gayet de muhteşem oynamıştık o maçta. Yine şansızlıklarla kazanamamıştık. Bizi eze eze kazandıkları Kadıköy galibiyeti hatırlamıyorum son 10 yıldır.

Maçın geniş özeti:

Maçı nasıl izlediğimi hatırlamadığım için ayrıntılar kafamdan silinmiş :asd22: Evet serbest vuruştu ama kullanan Selçuk'tu tamamlaya(maya)n Baros'tu.

YouTube

Gayet de muhteşem oynamıştık o maçta. Yine şansızlıklarla kazanamamıştık. Bizi eze eze kazandıkları Kadıköy galibiyeti hatırlamıyorum son 10 yıldır.

Maçın geniş özeti:

Şu maçla ilgili detayları hatırlamakta güçlük çekiyorsan sıkıntı var. Direği sıyırmadı direkten döndü hem, Aydın tamamlayamadı pozisyonu.

Şu maçla ilgili detayları hatırlamakta güçlük çekiyorsan sıkıntı var. Direği sıyırmadı direkten döndü hem, Aydın tamamlayamadı pozisyonu.

Sevgili arkadaşım Keramettinciğim TANRIVERDİ. Konunun merkezinden uzaklaşıyorsun. Bu sohbetin doğduğu nokta Fenerbahçe'nin Kadıköy'de üstün olmasıyla ilgili iddialardı. Ben de o iddiaları çürütmek adına bu maçı hatırlatmak istemiştim. Ayak üstü telefondan yazmıştım. Daha önceden de söyledim psikopatça aklımda tutamıyorum maçları...

ki o maçı ben ayık kafayla izlememiştim.

Pozisyonları görünce hatırlıyorum maçları; izlediysem.

Burada anlatılmak istenen son dakikada kullanılan bir frikik ve ona dokunan Baros'un topu uzatmalarda kaleye gönderememesi ve galibiyetin santimlerle elden gitmesi. Nasıl olduğunun, ayrıntıların hiçbir önemi yok bence. Önemli olan allahın belası topun şansızlıkla kaleye girmemesi!

Sevgili arkadaşım Keramettinciğim TANRIVERDİ. Konunun merkezinden uzaklaşıyorsun. Bu sohbetin doğduğu nokta Fenerbahçe'nin Kadıköy'de üstün olmasıyla ilgili iddialardı. Ben de o iddiaları çürütmek adına bu maçı hatırlatmak istemiştim. Ayak üstü telefondan yazmıştım. Daha önceden de söyledim psikopatça aklımda tutamıyorum maçları...

ki o maçı ben ayık kafayla izlememiştim.

Pozisyonları görünce hatırlıyorum maçları; izlediysem.

Burada anlatılmak istenen son dakikada kullanılan bir frikik ve ona dokunan Baros'un topu uzatmalarda kaleye gönderememesi ve galibiyetin santimlerle elden gitmesi. Nasıl olduğunun, ayrıntıların hiçbir önemi yok bence. Önemli olan allahın belası topun şansızlıkla kaleye girmemesi!

Haklısın da ne bileyim son 20 yıldaki en akılda kalıcı maç oydu Kadıköy'de.

Hem ezdik, eze eze beraberliği aldık, galibiyeti de ucundan kaçırdık.

Haklısın da ne bileyim son 20 yıldaki en akılda kalıcı maç oydu Kadıköy'de.

Hem ezdik, eze eze beraberliği aldık, galibiyeti de ucundan kaçırdık.

Maalesef öyle. Hafıza ile ilgili sıkıntılarım var. Ajandayla dolaşırım.

Bu arada... O maç 17 Mart 2012'de oynanmış. Yarın 17 Mart. 6 sene sonra yine aynı ayın aynı gününde Kadıköy'deyiz. O gün son saniyede kaçan galibiyet bu sene gelir mi dersiniz :D Rica ederim kenarından ucundan tuttuğum bu totemi de ezmeyin. Bırakın kalsın.

Totemlerim:

1) Tek bir Fenerbahçeli'nin olmadığı amcamlarda izleyeceğim.

2) Sneijder'in Volkan'a sağdan soldan yolladığı füzelerin olduğu maçta giydiği formayı giyeceğim.

3) Fenerbahçe galibiyetine, beraberliğe 50'şer lira yatıracağım.

4) Son olarak da tarihlerin tesadüfü :)

Bu arada... O maç 17 Mart 2012'de oynanmış. Yarın 17 Mart. 6 sene sonra yine aynı ayın aynı gününde Kadıköy'deyiz. O gün son saniyede kaçan galibiyet bu sene gelir mi dersiniz :D Rica ederim kenarından ucundan tuttuğum bu totemi de ezmeyin. Bırakın kalsın.

Totemlerim:

2) Sneijder'in Volkan'a sağdan soldan yolladığı füzelerin olduğu maçta giydiği formayı giyeceğim.

Hakem de aynı, hocalar da aynı, derbinin iddaa oranları bile aynı.

Farklı olan, o gün puan farkı 9'du, bugün 6.

Totemlerim:

Izledigim hicbir fenerbahce macini kazanamadik nerdeyse.totem yapip
Izlemedigim fenerbahce maclari da şoyle
Wesley'in volkani avladigi 2-1 biten mac
0-0 biten super final
2-2 biten baroslu mac
3-1biten elmanderli eboueli mac
0-0 pinolu maci da izlememistim.
Yarin yine izlememeyi dusunuyorum bakalim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

YouTube

Maçın geniş özeti:

Pardon rdas hafizam yaniltmis

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt