Cinsel İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cinsel İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğunun kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradığı iddia edildi. Kapılarının önünde baygın halde bulunan küçük çocuğun yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. İstismara uğradığı iddia edilen çocuğun Amcası Vasfi E. "Benim bugün haberim oldu. Çocuk şuan yoğun bakımda" dedi.

kucukcekmece-de-5-yasindaki-cocuga-cinsel-ist-3-11980132_o.jpg

APARTMAN BOŞLUĞUNDA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU

Olay, Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde dün öğlen sıralarında meydana geldi. İddiaya göre; henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu. Ailesi, çocuğu kanlar içinde kapının önünde bularak hemen hastaneye götürdü. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Durumu öğrenen mahalle sakinleri Kanarya mahallesinde yürüyüş gerçekleştirdi.

"ÇALIŞANLAR ÖĞLE YEMEĞİNE GİTTİĞİ SIRADA OLMUŞ"

Bir mahalle sakini "Dün öğle sıralarında oldu. İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş 'orada pislik yapıyorlar' diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şuanda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar" dedi.

"SİZE PARA VERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI ARKA TARAFA GÖTÜRÜYOR"

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu söyleyen Barış Sezgin "3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor 'size para vereceğim' diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış" dedi.

"ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA"

Cinsel istismara uğradığı iddia edilen çocuğun amcası Vasfi E. "Olay dün olmuş, benim bugün haberim oldu. Olay burada gerçekleşti. Çocuk şuan yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA

Nasıl küfür edeceğimi, nasıl bu kızın intkamının alabileceğimi bilmiyorum.

Dünden bu yana kafayı yedim olay yüzünden.

Abi ne hale geldik biz yav? Analarımız babalarımız hatta biz küçükken rahat rahat dışarı çıkabiliyorduk oyun oynamaya.

Şu an çocuğum olsa dışarıda gözümün önünden ayırmam. Bu ülke insanının nasıl bir çöküş içine girdiğini araştırıp tez konusu yapacaksın.

Safi idam yeterli değildir biraz olsun adalet için insanlık dışı suçlarda uzun yıllar sürecek işkence şart .

Cidden iğrençliğin bu kadar aleni olduğu bir zaman diliminde olmak üzüyor.

Normalleştirene de sindirene de yazıklar olsun.

20 sene once cocuklugumuzda boyle igrenclikler yoktu ,herkes tum cocuklar sokakta oynardi guvenle ,hicte bole olaylar duymazdık

2000'lerin başında ilk olarak Ümraniye sapığıyla bu iğrençlikleri duyduk robot resmi filan acayip konu olmuştu o dönem tv'de. Ümraniye'de çocukluğumun geçtiği muhit, o zamanlar beşte hava kararıyordu tabi, Bizde diğer çocuklar ile beraber okuldan eve yolda ellerimizde fener tutarak dönerdik. Tüm ülkeye travma yaşatmıştı it oğlu it.

Şerefsizden bol bir şey yok ülkede ama hiçbiri ceza almıyor alsa da kısa süreli oluyor caydırıcılık sıfır her geçen gün ülke daha beter çıkmazsa giriyor ve biz sadece izliyoruz.

Idam ödül olur bu şerefsizlere ağırlaştırılmış mueebbet ömür boyu karanlikta duracaklar,cinsel organları de kesilmiş halde tabiki...

İdam bizim ülkeye gelmemeli. Adalet sisteminin oturmadigi veya kullanıldığı bir yerde istedikleri adamı ipe alırlar. Sonra da kandırıldık denilip kenara cekilirler. Neyse.

Habere gelirsek bu tarz şeyleri görünce insanlıktan utanıyorum. Nefes almaktan yaşamaktan herşey den. Bu şerefsiz kansızlar bitmedi bitmeyecek. Bunu düşünmek bile insanı kahrediyor.
Bu kansızlar bir gün toprak olacak gidecek. Önemli olan gelecek nesilleri iyi yetiştirebilmek. O zaman daha güzel bir yer olabilir bu dünya.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Küçük çocukları sakın yalnız bir yere göndermeyin. Memleket Lut kavmi gibi oldu. Çok rahatsız edici bir haber.

Üst Alt