CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1 - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1

Hamza istifa eder rahat olun. Trabzon maçı puan kaybı bekliyorum. Hamsiler zaten bize karşı it gibi oynuyorlar. Bu adam baskı falan kaldıramaz...
yav bunlar istifa etmezzzzz,hamzanin ilk istifasini yonetim kabul etmez 1,5-2 ay daha gider sonra bir kez daha istifa eder onu belki kabul ederler,2.td gelip oda kovulursa yonetime anca sira gelir.bunlarin ben gelmisini gecmisini....

Aslında Hamza nın ilk yarı mantigini cozdum galiba. Bu madrid kontra atak takimi evimizde bizden hucum futbolu bekliyorlar. Biz atak yapmazsak onlarda kontra atak yapamaz rakibi sasirtmis oluruz gibi bisey dusundu herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onun düşüncesi şuydu.Emre çolakla top yapıp ortasahayı kapatıp maçı idare etmeyi düşünüyodu.

Ama unuttuğu birşey vardı.Emre çnin defansif yönünün 0 olması.

Sonra da orta saha çıkardı forvet olmayan ama o bölgede oynayan allahın cezasını aldı oyuna.

Çok forvetle golü daha kolay bulabileceğini düşünen bir zihniyet var karşımızda.

A.madrid öyle de böylede elimize verecekti zaten.

Bana koyan,Cl seviyesinde oynanan bu kadar rezil futbol. Adamlar hiç korkmadılar,çekinmediler,ter attılar gittiler.

Böyle birşey varmı yahu.

Kendi evindesin ama baskı 0.Kesinlikle bunu kabul edemiyorum.

Fatih terim hamzadan 10 kat 100 kat 1000 kat iyi teknik direktördür.

Gerçi hamza da teknik direktör değildir.O da ayrı konu.

Şuanda tek isteğim yönetimin derhal istifa etmesi.ve ünal aysalın geri dönmesi.

O gelir gelmez hamzayı s.eder zaten.

ulan ilerki haftalar dedigi haftaya ts ye yenildigin an ligin 6. haftasinda lige havlu atiyorsun ne ilersi gerisi be onun bununnnnn...

hamzanin evlatlarini biliyoruzda bu kazma semihte taraftarin evladi galiba,arupanin en kotu stoperlerinden biri kazmalikta sabriden asagi kalir yani yok ama kimsede bir laf etmiyor adama

lyVDPr.png

dzmailiyi gonderdik adamin parasinida biz veriyoruz,ulan serefsizin evlatlari bari kalsaydi kime ne zarari vardi,genoaya al oynat biz parasini veririz diyorsunuz allahiniz kitabiniz yokmu lan sizin

Yalniz herseyi gectim bu Hamza ne mal ne bos bir adam yahu. Hic agzindan cikani kulagi duyuyor mu acaba?

Insan biraz düsünür konusurken, ne kadar sacmaliyorsun öyle. Sen Galatasaray hocasisin, Akhisar degil burasi. Bence bu herif hala büyük bir kulüpte oldugunu kavrayamadi.

Hakan balta on numara onlibero oldu emre Ç. Fiziki gücü ve tekniğiyle maça damgasını vurdu umut oyuna girişiyle muazzam 4 kafa gölü attı Burak van bastenden daha iyi olduğunu kanıtladı sabrı ise efsaneler müzesinde balmumu heykelini garatiledigi bir maç oldu

Onun düşüncesi şuydu.Emre çolakla top yapıp ortasahayı kapatıp maçı idare etmeyi düşünüyodu.

Ama unuttuğu birşey vardı.Emre çnin defansif yönünün 0 olması.

Sonra da orta saha çıkardı forvet olmayan ama o bölgede oynayan allahın cezasını aldı oyuna.

Çok forvetle golü daha kolay bulabileceğini düşünen bir zihniyet var karşımızda.

A.madrid öyle de böylede elimize verecekti zaten.

Bana koyan,Cl seviyesinde oynanan bu kadar rezil futbol. Adamlar hiç korkmadılar,çekinmediler,ter attılar gittiler.

Böyle birşey varmı yahu.

Kendi evindesin ama baskı 0.Kesinlikle bunu kabul edemiyorum.

Fatih terim hamzadan 10 kat 100 kat 1000 kat iyi teknik direktördür.

Gerçi hamza da teknik direktör değildir.O da ayrı konu.

Şuanda tek isteğim yönetimin derhal istifa etmesi.ve ünal aysalın geri dönmesi.

O gelir gelmez hamzayı s.eder zaten.

Ya benimde anlayamadigim su madem pas yapacaksin J. Rodriguez nerde. Adam inanilmaz rahat pas yapiyor ve oyunu rahatlatiyor. Pas yapmayi dusunurken neden Rodriguez i degil de Emre yi dusunursun. Bugun ben Emre icin uzuldum sadece kalitesi ve seviyesi belli boyle bir macta onu ortaya atmak ve isliklatmak yanlis oldu. Emre bu seviyenin topcusu degil zaten bunu goremeyen hocayi isliklamak lazim.

Umut u anlayamiyorum eve gidince televizyondan kendini izliyor mudur ? Benden gecti artik diyerek jubile yapmayi dusunuyor mudur ? Kendini daha ne kadar rezil edecek bakalim.

Hamit sakat mi ? Boyle maclarda takimi toplayacak kalitede oyun oynayabiliyordu. Sene basindan beri hic gormedik sakatlik haberleri cikti da ben mi kacirdim.

A. Madrid e yenilmek mesele degil ki adamlar bizden cok daha kaliteli. Yenilebilirsin ama adamlar 90 dakika kendilerini kasmadan rahat rahat top oynayinca taraftar olarak fitil oluyorsun.

Unal Aysal donmez cok zor cunku adam yapacagini yapti cok guzel bir donem yasatti. Sonunda cok asiri tepki gordu. Ben olsam donmem.

Dursun da gonderecektir Hamza yi 3 yil kalma planlari falan var faturayi birine kesmesi lazim Hamza nin gozunun yasina bakmaz biraz daha boyle devam ederse takim

az yedik allaha şükür.

Hakkaten sağol a.madrid.

Reale falan denk gelseymişiz,boş delik bırakmazlarmış.

Resmen kurada allah korudu bizi.

Umutu sabrıyi Emreyi Burak i oynatan Hamza ve bu yeteneksizlikle oynayan Umut, sabrı emre buragin,taa amina koyim

Sag bek ve forvet almayip aldirmayip sabri umut buraga mahkum eden hanzo ve dursun gotunuzu sikeyim
Yasin Sinan José yi oynatmayan Hamza nin taaa götüne koyim
Meloyu brumayi amrabati dzemailiyi gönderen Hamza ve dursunun taaa amina koyim
Sneijder sut çekti diye küfreden buragin taaa götünü sileyim
Galatasaray düşmanı kim varsa ve dursunun orada kalmasını sağlayan divan üyelerinin taaa götünü sikeyim orrrrrrospu çocukları

Elveda forum ı love you Galatasaray

:005:

Ya benimde anlayamadigim su madem pas yapacaksin J. Rodriguez nerde. Adam inanilmaz rahat pas yapiyor ve oyunu rahatlatiyor. Pas yapmayi dusunurken neden Rodriguez i degil de Emre yi dusunursun. Bugun ben Emre icin uzuldum sadece kalitesi ve seviyesi belli boyle bir macta onu ortaya atmak ve isliklatmak yanlis oldu. Emre bu seviyenin topcusu degil zaten bunu goremeyen hocayi isliklamak lazim.

Umut u anlayamiyorum eve gidince televizyondan kendini izliyor mudur ? Benden gecti artik diyerek jubile yapmayi dusunuyor mudur ? Kendini daha ne kadar rezil edecek bakalim.

Hamit sakat mi ? Boyle maclarda takimi toplayacak kalitede oyun oynayabiliyordu. Sene basindan beri hic gormedik sakatlik haberleri cikti da ben mi kacirdim.

A. Madrid e yenilmek mesele degil ki adamlar bizden cok daha kaliteli. Yenilebilirsin ama adamlar 90 dakika kendilerini kasmadan rahat rahat top oynayinca taraftar olarak fitil oluyorsun.

Unal Aysal donmez cok zor cunku adam yapacagini yapti cok guzel bir donem yasatti. Sonunda cok asiri tepki gordu. Ben olsam donmem.

Dursun da gonderecektir Hamza yi 3 yil kalma planlari falan var faturayi birine kesmesi lazim Hamza nin gozunun yasina bakmaz biraz daha boyle devam ederse takim

Tüm sorgulamalarımız boşa..

Bunlardan bir mok olmaz.

istifa edecekler başka yolu yok.

Bu rezil kadroyla her platformda rezil olacağımız besbelliydi.

Daha durun.Türkiye kupasında bi de bakimercimekspor atar bize 2 tane :D o da kapak olur

hamzanin evlatlarini biliyoruzda bu kazma semihte taraftarin evladi galiba,arupanin en kotu stoperlerinden biri kazmalikta sabriden asagi kalir yani yok ama kimsede bir laf etmiyor adama

ya o degilde semih ikinci yari bir kafa topuna cikti atletico ceza sahasinda gozlerime inanamadim.

6 yasinda cocuk daha iyi cikar kafa topuna.

hic mi gelistirmez bir insan kendini.

ama niye gelistirsin ki nasil olsa kadroda yeri garanti.

Üst Alt