CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1

az kaldı beyler '' denge manyağının '' Madrid ve Trabzon maçlarını facia yaşamadan atlatması imkansız !! büyük ihtimalle yerli aşığı dengetör mersin maçındaki puan kaybını umutun olmamasına bağlamıştır keşke umutla başlasaydım diye şu anda üzülüyordur !! ve büyük ihtimalle Madrid maçına umutla çıkacaktır buda facia nın boyutunu daha da arttıracaktır !!! bakalım bu sefer de arenadaki kabak çekirdeği taraftarları gene sesiz kalacak mı !!!

Bu maçta beraberlik bile çok süper olur o 1 puanın değeri ilerleyen maçlarda daha da iyi anlaşılır ama kolay değil her zaman gol yiyoruz umarım iyi bir sonuç alırız.

Kadro falan kurmicam ama bana göre Emre 11 baslamali. La liga takimlarina karsi genelde iyi oynuyor, gitse is yapar orda.

Burak sorunsalıyla sezona girdik. Sonumuz hayrolsun. Her maç 10 kişi oynamak zorundayız.

Muslera
Sabri - Denayer - Hakan - Carole
Jose - Selçuk - Bilal
Sneijder - Burak - Podolski

Çıkarız.

Son düzenleme:
sneijder podolski ve burakın oynadığı melonunda gittiği takım kesinlikle 3 orta sahayla oynamalı mersin osmanlı sivas ligin en zayıf takımları bide. bursa başakşehir kasımpaşa falan çok atar bize

Bu takımdan hiç bir halt olmaz. Lig sonuncusu Mersin bile bizi ezdi. Atletico istediği kadar atar beyler kendinizi kandırmayın. En az 5 olur ciddi oynarlarsa.

muslera sabri semih hakan carole selçuk jose poldi emre wes burak.
denayer demeyin mersin maçında oynamayan adamın bu maçta forma giymesi imkansız

Şu var bu takım avrupada farklı oynuyor. Kadro kalitemiz vasat ama tek maç için olağanüstü mücadele edip belki 1 puan alabiliriz ki bu çok büyük bir başarı olur.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok zor bir maç. Kalite olarak arada bariz fark var. Bu kalite farkını çok koşarak ve mücadele ederek kapatmalıyız. Kalite farkı olmasına rağmen bizim de kaliteli isimlerimiz mevcut kadroda tabii ki kadroda. Muslera, Podolski, Sneijder, Selçuk, Burak gibi isimler bu tarz maçlarda çok farklı oynarlar. Arena'nın tamamen dolması şart. Taraftarla birlikte çok daha iyi mücadele edebiliriz. Ben en azından 1 puan alınmasının mucize olmadığını düşünüyorum. Kazanabilmemiz için Atletico'nun bariz hatalar yapması ve kötü oynaması gerektiğini düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi farklı bir yer, umarım oyuncularımız konsantrasyonunu sağlar ve çok mücadele ederek bu maçtan taraftarımızın da desteğiyle en az 1 puan almayı başarırız.

Üst Alt