CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1 - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1

Koca kulupte oyunculara konsantrasyon saglayacak biri yok. Yenilen goller kacirilan pozisyonlar hep maca odaklanamama ile ilgili.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koca kulupte oyunculara konsantrasyon saglayacak biri yok. Yenilen goller kacirilan pozisyonlar hep maca odaklanamama ile ilgili.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen kardeş sonuna kadar katılıyorum..bizim en büyük problemimiz odaklanma.. Geçen yıl nerdeyse her Şl maçında ilk 10 dk.da gol yiyorduk biz oyuna ısınanan kadar da 2-0 oluyordu..

Bu yıl da bakıyorum golü atıyoruz 5 dk. sonra kalemizde golü görüyoruz..

aynen kardeş sonuna kadar katılıyorum..bizim en büyük problemimiz odaklanma.. Geçen yıl nerdeyse her Şl maçında ilk 10 dk.da gol yiyorduk biz oyuna ısınanan kadar da 2-0 oluyordu..

Bu yıl da bakıyorum golü atıyoruz 5 dk. sonra kalemizde golü görüyoruz..
Oyuncular farkli alemde hep. Bu savruklugun nedeni hep o zaten bozuk kadron var hata yapmaya musade ediyorsun uzerine de bu sorun ekleniyor al basina bela.

Hamza 30dakikada bilali cikarsa biz yener donerdik.

S.liginde korkarak basarili olamazsin sadece daha yavas aci cekerek yenilirsin.
Cikiyorsan oraya ya herro ya merro otesi yok. Terim taktigiyle bam bam bam.

Zaten ileri 3lun bir kere yavas (podolskiyle sneijder gerci digerlerine gore bolt )
Arkalarina israrla kaplumbaga hizindaki bilal ve selcuk neden koyulur.

Selcuk on libero oynayamaz. Hala israr ediyorum 4-3-2-1 bu takimin taktigi. Arka 3lu ched, jose,emre onlerine sneijder selcuk ileri podolski bitti gitti. Daha dengeli daha tehlike arz eden bir takim.

Ama olur mu herkesi defansa sokup kimsenin topa mudehale etmemesi gerekir. Hamza style bunu gosterir

Oyuncular farkli alemde hep. Bu savruklugun nedeni hep o zaten bozuk kadron var hata yapmaya musade ediyorsun uzerine de bu sorun ekleniyor al basina bela.

Hamza 30dakikada bilali cikarsa biz yener donerdik.

S.liginde korkarak basarili olamazsin sadece daha yavas aci cekerek yenilirsin.
Cikiyorsan oraya ya herro ya merro otesi yok. Terim taktigiyle bam bam bam.

Zaten ileri 3lun bir kere yavas (podolskiyle sneijder gerci digerlerine gore bolt )
Arkalarina israrla kaplumbaga hizindaki bilal ve selcuk neden koyulur.

Selcuk on libero oynayamaz. Hala israr ediyorum 4-3-2-1 bu takimin taktigi. Arka 3lu ched, jose,emre onlerine sneijder selcuk ileri podolski bitti gitti. Daha dengeli daha tehlike arz eden bir takim.

Ama olur mu herkesi defansa sokup kimsenin topa mudehale etmemesi gerekir. Hamza style bunu gosterir

taktik kafama yattı yalnız.. yasin zaten leş gibi oynuyor..sene başı dedim bu herife güvenilip sezona başlanmaz diye ..elimizdeki en vasıflı kanat 5 ay Gsda oynayan erciyes topçusu... Bilali şişirdikçe şişiriyorlar.. 2 şık hareket yapıyor bir balına penaltı yaptırıyor oww bilal.. tamam adamın belli bir klası var ama Anadolu takımları için yeterli bir seviye..bizim elimizde zaten klasın ağa babası Sneijder var. orta sahaya onlardaki uzun zenci gibi ayağı biraz düzgün bir hamal lazım.. bizde herkes klas ..hakan chedjou bir defansa göre gayet klas adamlar selçuk-bilal sözde klas sneijder podolski klas.. tamam klas olsun da bunların yanına diri güçlü adamlarda lazım..Denayer gibi büyük katkı vereceğini düşündüğüm grosskreutz gibi hatta çok beğenilmese de Carole gibi taze kan lazım bu takıma..

Bu enstantane Yasinin kariyerinde dönüm noktası olacak. Geçen yıl inanılmaz katkı sağlayan, şampiyonlukta payı olan Yasinden eser yok bu yıl.

Engin Baytar da böyle olmuştu. İlk yıl şampiyonlukta pay sahibi, Cüneyt çakır olayından sonra başaşağı gitti!!!

Benim "Boş bidon" dediğim Mehmet Batdalın Trabzon maçında kaçırdığı gol de onun kariyerini başaşağıya çevirdiği düşünülebilir.

Bu şekilde boş kaleye halı saha maçında atamayan adamı biz maça çağırmıyoruz bi daha!! Canımı çok yaktı bu pozisyon.

Bir de 18 Mart 1992 günü benim Üretim sınavından kaçıp bütünlemeye kalmayı göze alarak gittiğim Werder Bremen maçı vardır. Rotariu kara saplandı boş kaleye atamadı. Atsa o yıl Kupa galipleri kupamız olacaktı büyük ihtimal müzemizde ki şu an Werder Bremenin müzesinde duruyor!! Bu benim için 1 numaralı hala içimi açık ara en çok acıtan pozisyondur.

Ama onun bir bahanesi vardı, kara saplandı.

Peki Yasin sen neye saplandın ???? :(

Hiç boşuna kimsede suç aramayın suç bizim taraftarda istifa sesleri yükselirken araya milli maç girdi diye herşeyi unutup bir galibiyetle yumuşayan taraftarda suç!! bu mal.ı o zaman gönderecektinz haftaya bir lig galibiyeti ile yine yumuşarsınız

Üst Alt