CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1 - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1

______XXX XXX
Sinan _Sneijder__ Yasin
_______Podolski

#Adam gibi Forvet

#Adam gecebilen hizli, cevik ve sutör iki Kanat
Sneijder rahatca ara pas verebilen Kanat tipinde oyuncular hemde

geçen hafta sinan'a denmedik bırakılmadı.taraftarı yine memnun edemezsin.

bana kalsa ben de poldi'nin ileride oynadığı bir şablonla çıkarım maçlara.zira adlarını anmak istemediğim iki forvet oyuncumuz var ama hoca tercih etmiyor.

2 hafta sonra da ayni korkakligi yasarsin artik. Bu sefer orta sahayi sneijder emre yap bilali de forvet arkasi oynat okey. En guzel boyle berbat edilir

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi podolskinin yaptıgı vuruşa ve gol e bak bırde yasın ın 90+ da kacırdıgı gole baska soylencek bısı yok sen ayagına gelen fırsatı tepersen astanada 90 da ondeyken 90+ da abuk subuk golle berabere kalırsan olacagı bu arkadas.Yedıgımız gollere bakın ya astana 2 tane gol bızım hedıyemız atletıconun 1 golu duran top devamı benfıca ılk mac golu duran top bu mac gene 2 duran top golu gercekten sınırlenmemek elde degıl.Oyuncuların daha dıkkatlı olması lazım yada duran top calısmıyorlar baska acıklaması yok.

aptalca yenen goller

kilit pozisyonda oynayan bilal ve Selçuk denen ikilinin tek bildikleri on metrelik alanda sağa sola ve geriye oynamak

selcuğun bu seviyede hala top oynayabilmesini anlayabilmiş değilim

bilal hakkında söylenecek zaten bişey yok

sabri ısrarı artık can sıkmaya başladı ama demek ki teknik direktör bozuntusu memnun ne diyelim

1148449_220x140.jpg

şu görüntü gözümün önünden gitmiyor. Kahroluyorum şurda tık diye vursa ah ulan yasin ahh

Acı bir mağlubiyet oldu son astana maçının bir benzeri hamzaya cl extra extra large geldi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza ile Bala g.te bir üst gruba gitmeyi istemezdim ben. Para filan aliyoruz demeyin. O paralarin nereye gidecegi belli zaten. Muslerayi düşünüyorum ben. Bayern filan gelir mazallah. Uefa bizim için iyidir.

Farkt etmez ya biz yada benfica ikinci tura kim cikarsa ciksin. Ikisinde is yok.
Yani ya biz yada benfica fark yer ikinci turda.
Rezil olmakdansa euro ligde oyniyalim. alacamiz 5-6 milyon fark etmez, nasil olsa bu yönetim transfer edemiyor.

Cok abartilacak bir sonuc degil. Elimizdeki kadro sampiyonlar ligi kadrosu degil kabul et veya etme bu bir gercek. Drogbali Melolu Rierali gunler bitti. Artik 90 dk. Sabrinin acik oynadigi bir kadron var. Hayal etmek guzel ama bu kadro zaten birtek bu grupta ilk 2 ye oynayabilir diger gruplarin cogunda sonuncu birkacinda ise belki 3. olur.

Uefa avrupa liginde sansimiz daha yuksek. Sacma sapan bir kura cekmezsek ceyrek final yapabiliriz avrupa liginde.

Cok abartilacak bir sonuc degil. Elimizdeki kadro sampiyonlar ligi kadrosu degil kabul et veya etme bu bir gercek. Drogbali Melolu Rierali gunler bitti. Artik 90 dk. Sabrinin acik oynadigi bir kadron var. Hayal etmek guzel ama bu kadro zaten birtek bu grupta ilk 2 ye oynayabilir diger gruplarin cogunda sonuncu birkacinda ise belki 3. olur.

Uefa avrupa liginde sansimiz daha yuksek. Sacma sapan bir kura cekmezsek ceyrek final yapabiliriz avrupa liginde.
Hocam zaten sampıyonlar lıgınde deplasmanda kazanmak cok zordur yasın son dk golu atsa berabere kalacaktık sansımız devam edıcektı astana yı yenmemız lazımdı ordada 90+ yedik.Size bir istatistik soylıyım galatasaray sımdıye kadar sampıyonlar lıgınde 51 deplasmana cıkmıs sadece 6 sını kazanabılmıs 10 kez berabere kalmıs 35 macıda kaybetmiş.Yanı bu sonucu cokda abartmamak lazım bıraz sans yanımızda olsa farklı olurdu.

Üst Alt