CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor

Bakin iste turk futbolunun beyin yapisi bu.

Ergun : sneijderin konusmasi uzerine sneijder de sorumluluk almiyor, nerede o gecen seneki sneijder nerede bu seneki stoperlerden (evet kritik nokta bura) top almaya geliyor.

Ya arkadas bi ulkede herkes mi komedi olur. Sneijder top ona gelemedigi icin topu alip yonetmeye calisiyor. Melo gibi 40metre ters pas atip oyunu yonlendiren oyuncu olmadigi icin geliyor.
Sucu nerede gorduk sneijder sorumluluk almiyor. 5 sene gecer bu zihniyet bizi yonetmeye gelir.

Ulkece acilen futbolu birakmamiz lazim. Sadece izleyici olmak yeter

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Topu almaya gelse ne olur ki lan kime atıcak kimle pas oynucak kimle 2 ye 1 yapacak takım olarak berbatız Allah askına sen yapma Ergün ya kahve agzıyla yorum yapıyorsun Allah askına.

Ntv sporda Afif diye cahilin onden gideni var sakin dinlemeyin sakin

Şu maçın üzerine bunu söylediğini tekrardan bir düşün istersen; sonra tövbe istiğfar edersin herhalde...Orada da bir halt olmaz bu kadroyla, osuruktan bir Doğu Avrupa takımı bile üstünden geçebilir bunların. Tez elden, az incitici bir şekilde elenmek evladır; maddi getirisi de pek yok zaten...
1. Oynadigimiz takim sezonlardir Barça ve Real gibi takimlari deşifre etti ve ediyor. 2. Denizliye bagli. devre arasi bir kaç saglam transfer yaptirirsa durum degişebilir.

Lan bu arifi denizli yardimci olarak mi alacak. Oyle birsey olursa net birakirim yani. Boyle bir cahilik olamaz

Burak hıcbır ıse yaramaz fakat selcuk un eksıklıgını bu takım olmadıgında net bır sekılde hıssedıyor 2 pas zor yapıyor pas hataları yapıyor devamlı suankı orta sahada selcuk en ıyısı bu kesin.

Tamam Selcuk da bir nevi eyvallah derim, ama Selcukun da CL de nasil oynadigini az cok biliyoruz. Hani herkes Sneijder'in Podolski'nin takimi tasimasini istiyor ya bende Selcuktan bunu istiyorum takimin en cok kazananlardan biri oldugu icin mesela. Ama Selcuk hic bir CL macinda rakibine üstünlük kuramiyor, bugün de kuramazdi. Biraz pas yüzdemiz artardi belki ama degisen birsey olmazdi.

benim belamı versin ama ben bugun selçugu aradım arkadaş bu bilal ve jem nedir ya ortasaha top yapamadı

Tamam Selcuk da bir nevi eyvallah derim, ama Selcukun da CL de nasil oynadigini az cok biliyoruz. Hani herkes Sneijder'in Podolski'nin takimi tasimasini istiyor ya bende Selcuktan bunu istiyorum takimin en cok kazananlardan biri oldugu icin mesela. Ama Selcuk hic bir CL macinda rakibine üstünlük kuramiyor, bugün de kuramazdi. Biraz pas yüzdemiz artardi belki ama degisen birsey olmazdi.

illaki kurtaramazdı karşında atletico var barcayı yeniyorlar o stadta ne konusuyoruz

gidecekler sıralı listesi burda
eray
koray
sabri
tarık
balta
semih
ched
olcan
bilal
jem
hamit
umut
burak

Ya bir tane ayaklanan olmadı takımda ya isyan eden adam yoktu takımda ya bir sarı kart görün sert oynayın bişeyler yapın bu kadar kötü olunamaz ya yazık.

Sneijder' ın profesyonellik anlayışına bir kez daha gıpta ettim, doğrusu bu kadarını ummazdım böyle yüksek kariyerli bir futbolcudan...Hamza' nın transfer konusu yanında, takımı çalıştırmada da zayıf kaldığını net tescillemiş oldu...Denizli ile köklü değişiklikler olmazsa seneye kalmayacaktır burada; Avrupa' dan istediği parayı veren olmazsa bile MLS veya en olmadı Katar' a filan gider...Ben de olsam öyle yapardım; kalitesiz ve sert bir ligde mücadele eden, Avrupa' da ''Şamar oğlanı'' muamelesi görmeyi artık kanıksamış bir kulüpte niye kalayım ki?...

Yaaa bu oyununu bu kadar irdelemeye gerek yokki kardeşim iyi futbol iyi oyuncular ile oynanır senin elinde gençlerbirliğin de dahi oynayamayacak en az 5 tane adam varsa tabiki rezil rüsva bir futbol oynarsın bu seviyelerde bu kadro ile ancak bu kadar oluyor işte bu takım minimum 40 M gelir elde edip 2 tane orta saha 1 tane forvet alamıyorsa ,ulan ağzı olan konuşuyor tvlerde orada burada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dünkü Barcelona olsaydi karsimizda bugün en az bi 10-12 tane atarlardi herhalde. Atletico cok mallik yapti bugün yoksa onlar da rahat 4 tane cakardi.

Hadi bunlari gectim beni en cok üzen takimin ruhsuz ruhsuz sahada dolasmasi. Ulan biz halisahada bile daha direncli oynuyoruz rakiplere karsi.

Insan biraz utanir ya.

Takım kotu olunca kalıtesız oyuncu sayısı fazla olunca bırde taktık sıstem mucadele olmayınca selcuk da anca bu kadar oynuyor.Sonucta sneıjder ve podolski ıle beraber suan en cok katkı verenlerden bırı ılk geldıgı sezonkı gıbı sıstemlı oynayan bır takım olsa oda o sezonkı katkıyı verır.Ama bu macta selcukta oynasa kaybederdık zaten.

Bu takımın bu hale geleceğini 20m taraftar gördüde bunlar mı göremedi ite kaka zor bela maç kazanırken bas bas bağırdı ulan millet O yönetcilerin teknik ekibin kimin emeği varsa aldıkları tek kuruş dahi Haram zıkkım olsun ulan koskoca takım bu kalitede mi olur yav valahi kafayı yiycem

Üst Alt