CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2

Çok saçma be abi ben futbolun içerisine teknolojin yüzde yüz girmesini istiyorum , Yapay zeka gibi şeyler aldı başını gidiyo halen 2 tane insanın kararına göre hakkının yenilmesi çok saçma adamlar mahkemelerde bile yapay zeka kullanmayı düşünüyor. Sen kalkıp aylarca günlerce emek ver biri gelsin senin hakkını bi düdükle yesin. Görsün veya görmesin gram umrumda değil. Dünyanın en çok para dönen rağbet gören sporunda hakemler cidden olmamalı bu işi teknolojiye bırakmaları lazım.

city gibi takımın nasıl gücü olmaz hakemler konusunda?şu takıma biz sahip olsak ve dogransa sahaya girer hakemi döverdik vallaha.sane kıcını yırtacak Galatasaray için,de bryune manyak top oynayacak ama hakem gelip dograyacak...yok ya

Geçen yıl Barca'ya PSG karşısında içeride olan her pozisyona penaltı veren hakem ve bir de buna bakıyorum da. Cidden iğrenmemek elde değil. Net olarak sonuçlar önceden ayarlanıyor. Mide bulandırıcı bir durum.

Ne penaltisi yahu?

Ha gol net gol, top milner dan geliyor. Ama Penalti pozisyonu uzaktan yakindan penalti degil. Kaldi ki citynin attigi gol gayri nizami. Dolayisiyla 1 hediye gol, 1 verilmeyen gol. Sifira sifir.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Çok saçma be abi ben futbolun içerisine teknolojin yüzde yüz girmesini istiyorum , Yapay zeka gibi şeyler aldı başını gidiyo halen 2 tane insanın kararına göre hakkının yenilmesi çok saçma adamlar mahkemelerde bile yapay zeka kullanmayı düşünüyor. Sen kalkıp aylarca günlerce emek ver biri gelsin senin hakkını bi düdükle yesin. Görsün veya görmesin gram umrumda değil. Dünyanın en çok para dönen rağbet gören sporunda hakemler cidden olmamalı bu işi teknolojiye bırakmaları lazım.
Mesela FIFA bu VAR sistemini Rusya Dunya Kupasinda kullanacakmis, ama UEFA sicak bakmiyor iste. Vardir bir cikarlari yoksa VAR neden istenmiyor ben de bilmiyorum.

Üst Alt