CL 17/18 Final | Real Madrid 3-1 Liverpool | MS | 26 Mayıs | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 Final | Real Madrid 3-1 Liverpool | MS | 26 Mayıs | TRT 1

Dd91QvwVMAAInK-.jpg

Dd91ZrmU0AMOQxD.jpg

Dd6QcfHV4AAvC3I.jpg

Dd6K-sGVMAAQFNa.jpg

Oooooooooooooh ...

Deepfreeze e gömdüğüm kaburgaları bir gün evvelden buzdolabına alıp, cumartesi sabahı da sosa yatırmanın zamanı gibi geliyo bana..:asd::cool::cigara:

pork-ribs-2374889_960_720.jpg

Oooooooooooooh ...

Deepfreeze e gömdüğüm kaburgaları bir gün evvelden buzdolabına alıp, cumartesi sabahı da sosa yatırmanın zamanı gibi geliyo bana..:asd::cool::cigara:

sesim şimdi geliyo mu ...
amaaaan ben de bir şey sandım . haftanın en az üç günü mangal partisi yapıyorum :) mangal dedimse tam tekmil. hepsi bir arada .
- kuşbaşı
- adana
- ciğer
- dalak
- soğan , patlıcan , sarmısak ,domates(folyoya sarıp köze yatırıyorum)
-arnavut
- yayık ayran
-sumaklı kıyılmış soğan
- tavuk pirzola ( ben kırmızı et hastasıyım arkadaşlar bazen istiyor ).

pizzaları hazırlayalım arkadaşlar,cıtır tavuk toplarını unutmayın rica ediyorum
Pizzaya ulaşma imkanı olamayanlar için lavaş pizza tavsiye ederim. Çooook pratik..

Tavada malzemeleri pişir üzerine biraz dilim kaşar ve en üste de önceden biraz tavada gevretilmiş tercihen 25 cm lik lavaş..
2-3 dakka kısık ateşte beklet servis tabağaı yada tahtasına ters çevir Tamam..

Aynı şekilde ramazan pidesini yanlamasına ikiye ayırarak 2 adet pizz yapmakta mümkün..
Cidden tavsiye ederim. maliyet de 1/3-4 düşük olacaktır kesin..

DSC_1355-638x425.jpg

Son düzenleme:
Pizzaya ulaşma imkanı olamayanlar için lavaş pizza tavsiye ederim. Çooook pratik..

Tavada malzemeleri pişir üzerine biraz dilim kaşar ve en üste de önceden biraz tavada gevretilmiş tercihen 23 cm lik lavaş..
2-3 dakka kısık ateşte beklet servis tabağaı yada tahtasına ters çevir Tamam..

Aynı şekilde ramazan pidesini yanlamasına ikiye ayırarak 2 adet pizz yapmakta mümkün..
Cidden tavsiye ederim. maliyet de 1/3-4 düşük olacaktır kesin..

DSC_1355-638x425.jpg

citir tavuk toplarina erisimi olmayanlar icin tarif var mi bayim

amaaaan ben de bir şey sandım . haftanın en az üç günü mangal partisi yapıyorum :) mangal dedimse tam tekmil. hepsi bir arada .
- kuşbaşı
- adana
- ciğer
- dalak
- soğan , patlıcan , sarmısak ,domates(folyoya sarıp köze yatırıyorum)
-arnavut
- yayık ayran
-sumaklı kıyılmış soğan
- tavuk pirzola ( ben kırmızı et hastasıyım arkadaşlar bazen istiyor ).
Yarasın koçuma...
Kemikli barbekünün lezzetini hiçbişeyde bulamazsın haberin olsun..
Ha bu arada kuzu yürek açma yada dana yürek parmak dilimi de barbekü kadrosuna eklemeyi unutma..
Bak böbrek de koç yumurtasıda yok kadroda.. nerdeyse sınıfta kalıyodun emmoğlu yaw..
Ayrıca ciğer varsa kuyruksuz kuru kaçar biliyosun sen onu zaten...

Yarasın koçuma...
Kemikli barbekünün lezzetini hiçnişeyde bulamazsın haberin olsun..
Ha bu arada kuzu yürek açma yada dana yürek parmak dilimi de barbekü kadrosuna eklemeyi unutma..
Bak böbrek de koç yumurtasıda yok kadroda.. nerdeyse sınıfta kalıyodun emmoğlu yaw..
Ayrıca ciğer varsa kuyruksuz kuru kaçar biliyosun sen onu zaten...

tam kafa dengim :)

Üst Alt