CL 17/18 YF M:1 | Liverpool 5-2 Roma | MS | 24 Nisan | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sneijder'i mahrum ettikleri sene gibi yapabilirler. Hem 2010'da finale kalan Hollanda'nin, hem de dunyalari kazanan Inter'in en iyi oyuncusuydu.

Yine de ben de Mo Salah alsin istiyorum Ballon d'Or odulunu ve eger CL sampiyonu olamazlarsa yalan olacak. Ayrica Roma pis bir camiadir.
Kupayı real alırsa ronaldo seçilir diğer seçeneklerde dünya kupası devreye girer Ballon d'Or da.Cl yi real Dk yı arjantin alırsa ozaman işler değişir tabi.

Bu arada formadan bahsetmişken Roma yeni göğüs sponsoru ile anlaşmış.

Qatar Airways. Yani bol bol para alacaklar, adamlar CL de ilerlediler Barca yı eledi kendinden bahsettirdiler ve hemen sponsoru kaptılar.

sent via GSC

Bu arada formadan bahsetmişken Roma yeni göğüs sponsoru ile anlaşmış.

Qatar Airways. Yani bol bol para alacaklar, adamlar CL de ilerlediler Barca yı eledi kendinden bahsettirdiler ve hemen sponsoru kaptılar.

sent via GSC

Bildigim kadariyla Roma'nin Amerikali sahipleri senelerdir sponsor almayi reddetti kulubun marka degeri dusmesin diye. Mesela Napoli'nin salak Lete sponsorlugu su an baslarini agritiyor, keza cok daha iyi sponsor bulabilirler isteseler. Roma simdi bu politikanin meyvesini yiyecek. Birkac senedir iyi transferler yapiyorlardi zaten, ama bu durum Monchi'yle zirve yapti. Eusebio di Francesco gibi iyi bir hoca da buldular.

Bundan sonra Roma yalnizca yukariya yuruyecek, iyi de olacak Italyan futbolu icin. Juve'nin seviyesine Roma, Napoli, Inter, Milan ve hatta Lazio gibi takimlar yaklasmali artik. Biz cocukken Italyan futbolu bir yana, digerleri bir yanaydi.

Hatta hatirliyorum, 2005'in rovansi olan Liverpool - Milan finalinde, 2008 finaliydi galiba, Ispanyol, Ingiliz ve Italyan takimlarin Sampiyonlar Ligi kupalarinin sayisi ayniydi. O zamandan beri Ispanyollar ciddi ambargo koydular, ama o devir hem Premier Lig yayin gelirleriyle hem de Italyan liginin yukselisiyle kapanacak gibi.

Bakalim bizim ulkemizde futbol ne zaman profesyonelce yonetilmeye baslanacak. Tipki ulkemiz gibi futbolumuzun da potansiyeli cok yuksek, ama kotu yonetimden ve yozlasmadan dolayi heba oluyor. "Keske"lerin diyari Turkiye...

Kupayı real alırsa ronaldo seçilir diğer seçeneklerde dünya kupası devreye girer Ballon d'Or da.Cl yi real Dk yı arjantin alırsa ozaman işler değişir tabi.

Bence Liverpool - Real finalinde sampiyon Liverpool olur. Real'in Bayern'i oyle kolay eleyecegini de dusunmuyorum, ama ne yazik ki Bayern bu sene tam makine gibi degil.

Dunya Kupasi'nda ne olursa olsun CL'yi kazanan Liverpool olursa Mo Salah'a Ballon d'Or vermeyen adi serefsizdir. Isterse Misir grubu sonuncu bitirsin.

Bence Liverpool - Real finalinde sampiyon Liverpool olur. Real'in Bayern'i oyle kolay eleyecegini de dusunmuyorum, ama ne yazik ki Bayern bu sene tam makine gibi degil.

Dunya Kupasi'nda ne olursa olsun CL'yi kazanan Liverpool olursa Mo Salah'a Ballon d'Or vermeyen adi serefsizdir. Isterse Misir grubu sonuncu bitirsin.
Sence CL yi Ronaldo DK yı Messi kazanırsa kim seçilir?Bence Arjantin DK yı aldığı takdirde tüm ödüller Messi ye gider.

Sence CL yi Ronaldo DK yı Messi kazanırsa kim seçilir?Bence Arjantin DK yı aldığı takdirde tüm ödüller Messi ye gider.

Hak eder bence. Acikcasi Messi ligde Ronaldo'dan cok daha iyi bir sezon gecirdi. Eh, CL'de de Ronaldo cok daha iyi bir sezon gecirdi.

Boyle olunca is tie-breaker gibi dunya kupasina kalirsa ve Arjantin kazanirsa tabii ki Ballon d'Or Messi'ye gidecektir. Messi zaten hak etmis olacaktir.

Ben Barca'nin bu sekilde elenmesini Messi'nin kafasindaki Dunya Kupasi dusuncelerine de bagliyorum biraz. Bakalim hirs yapip tarihe mi gececek, yoksa vataninda asla Maradona kadar sevilmeyecek bir adam mi olacak.

Net olarak Messi

Eger ikiside alamazsa Ronaldo alir

Cl> Lig daima. Birdr cl i neredeyse tek basina alirsan

Net olarak Messi

Evet zaten Dunya Kupasi'ni diyelim Almanya falan kazansa Ronaldo alir Ballon d'Or'u, sonuna kadar hak ederek.

Ama Messi'nin hanesine Dunya Kupasi yazildigi an is biter.

Bence asil kaos CL'yi Liverpool, Dunya Kupasi'ni Arjantin alinca cikar. Ben Mo Salah alsin isterim, ama Messi'ye verirler sanki.

Net olarak Messi

Evet zaten Dunya Kupasi'ni diyelim Almanya falan kazansa Ronaldo alir Ballon d'Or'u, sonuna kadar hak ederek.

Bence asil kaos CL'yi Liverpool, Dunya Kupasi'ni Arjantin alinca cikar. Ben Mo Salah alsin isterim, ama Messi'ye verirler sanki.

Messi zaten DK sini alirsa gelmis gecmis en iyi oyuncu olarak herkese kabul ettirir kendini.

Yok messia ya da Ronaldodan haric kimse slamaz. Sneijder 2010 ve Ribery 2013 alamadilar. 2014 dk en iyi oyuncu bile nedense messi secilmisti

Arjantin kupayı aldığı zaman Salah isterse Pl/CL/Kıtalar Arası/Süper Kupa ne var ne yok toplasın faide etmez bence

Türkiye'de Liverpool çok seviliyor ama ben pek sevmiyorum nedense. Mourinho hocamın olduğu 2004 yılından beri Chelsea'ye daha büyük sempatim var.

Finalde Roma'yı görmeyi çok isterim. Uzun yıllar sonra "underdog" bir takım finalde olsun.

Üst Alt