CL 18/19 3. Ön Eleme M:1 | Benfica 1-0 Fenerbahçe | MS | 7 Ağustos | beIN Sports - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 18/19 3. Ön Eleme M:1 | Benfica 1-0 Fenerbahçe | MS | 7 Ağustos | beIN Sports

Benficayi begendim turlarlar

giphy.gif

Benfica baya teknik takım. Türkiye'de fener hücum oynamaya kalkarsa Benfica dağıtır bunları.

Salvio müthiş futbolcu.

Eljif elmas bu seviyenin futbolcusu değil henüz.

Skretel.... müthiş.

Fener çok iyi mücadele ediyor yalnız. Türkiye Ligi'nde kolay kolay fiziki üstünlüğü kaybetmez bunlar. Şunların mücadele gücü bizde olsaydı fark atarak şampiyon olurduk

Valla kimse kendisi kandırmasın fenerın yaptıgı defansın onda birini bizim takım yapamaz 3 5 yerdık benficanın bu temposuna bizim defans işini cözmezsek clde rezil oluruz

Fener iyi degildi. Benfica kotuydu. Fenerli futbolcularin ayakta durmaya hali yoktu. fizik olarak iyi durumda degiller. Tamam iyi degiliz de fenerinde ovulecek bi tarafi yok. Farkli maclari izledik herhalde

Benfica eski Benfica değil. Adam gibi forvetleri olsaydı çok farklı olurdu. Ayrıca Benfica Portekiz Liginin transferden en çok kazanan takımı fakat paraya kıyıp bir forvet almıyor herifler.

Benfica 100 şutta anca 1 gol atabildi. Yaramaz takım. Tek artıları genç olduklarından yorulmuyorlar. Fener'in oyuncuları çok yaşlı. Biz bugün Benfica'ya karşı oynasak daha fazla yerdik ama. Fener'in savunması bizim lig için yeterli. Valbuena, Ayew, Giuliano ve alabilirlerse bir forvetle ligde gol atmakta zorlanmazlar.

Dirar, Belhanda, Fernando gibi bitmiş adamları almaktan vazgeçmeli bizim kulüpler.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Savunmasi yeterli felan degil bir tek adam Skertel sanslarina yemediler bakma ve hic acilmadilar,Anadolu takimlarina defans yapmayacaklar ki gecen.sene de takim defanslari kotu degildi zaten,Benfica her aldigi topla sag ve solda geriden gelerek bekleri gecti nasil iyi diyebiliyorsunuz anlamıyorum

Maci izledim, sunu diyebilirim fenerbahce iyi defans yapan bir takim ama hucum olarak cok zayiflar ve 60dk kondisyona sahipler.
Rakibi Benficada oyle abartildigi kadar iyi bir takim degil, tek iyi yonleri kontraya hizli cikislari var.

Fenerde topali begendim, bizim fernandodan daha mucadeleci ve guclu. Keske guiliano biz alsaydik, bizim belhandadan daha iyi.

Maçı buradan takip edeyim dedim ama biriniz Benfica ezdi süper oynadı diyor öbürünüz tam tersini. Aynı maçı izlediğinize şaşırıyor insan yani.

Savunmasi yeterli felan degil bir tek adam Skertel sanslarina yemediler bakma ve hic acilmadilar,Anadolu takimlarina defans yapmayacaklar ki gecen.sene de takim defanslari kotu degildi zaten,Benfica her aldigi topla sag ve solda geriden gelerek bekleri gecti nasil iyi diyebiliyorsunuz anlamıyorum
Bu Benfica gruplarda yine rezil olacak ama hiçbir türk takımı da Benfica'yı eleyemez. İşte seviyemiz okadar düşük. Akhisar bile bizden ve Fb'den çatır çutur daha üstün oynayıp 2 kupa kazandı. Sadece lig için değerlendirdim. Cocu Tr liginde Aykıt malından iyi işler yapacak maalesef. Bu belli oldu..

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt