CL 18/19 3. Ön Eleme M:2 | Fenerbahçe 1-1 Benfica | MS | 14 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 18/19 3. Ön Eleme M:2 | Fenerbahçe 1-1 Benfica | MS | 14 Ağustos | Spor Smart

DklgaCCXoAEY4kD.jpg

Eljif iyi futbolcu olacağa benziyor, henüz 19 yaşını doldurmamış. Daha yeterli bir kadroda şimdiden iş yapabilecek görüntü veriyor...

Bizim kulüplerin artık böyle hamleler yapması gerekli. 14 yabancı hakkı var diye tamamını pahalı ve 'Kart' herifler için kullanmak zorunda değilsin. İsteseler de yapamazlar artık zaten...

Fenerin bu sene zarar etmeme taahhütü olduğunu unutmayın. Bu senede hanelerine min 30 m euro yazıp seneye şakladanak meni yiyecekler

Şampiyonlar Ligi'ne katılım sayıları; Galatasaray (15) Fatih Terim (8) Beşiktaş (7) Fenerbahçe (6) Trabzonspor (1) Bursaspor (1)
Hocam tek başına geçmiş hepsini :cimbom:

Ayew Ayew dediniz adam bütün meziyetlerini kaybetmiş çok çok kötü. Yenilen gol Ayının hatası uyanık olması lazımdı. İlk maçın yıldızı Grimaldo'nun neden barça tarafından komik bir bedele bırakıldığı anlaşıldı hücum ve oyun kurmada ki yeteneği üst düzey olsa da savunması da bir o kadar kötü. Çok adam kaçırdı. Golde de Alper'e karşı ezildi.

Fener top mop oynamıyor açıkçası Benfica futbol olarak çok üstünde bunların, iyi bir forvetle Benfica çok dişli takım olur CL'de.

Ayrıca Fener taraftarı bence çok vasat bir işe yaradıkları yok.

Part II

Ayew transferi sonrası lig bitti çığlıkları atan bağızı taraftarlarımız bu maçtan sonra ne kadar büyük bir yanılgıya düştüklerini görmüşlerdir diye umut ediyorum.

Benfica oyunu soğutarak iyi kitledi. Ha şayet top oynayalım deselerdi yine istediklerini alırlardı çünkü arada ciddi siklet farkı var. Oyun anlamında söylüyorum. Oyuncu özelinde gidersek Gedson Fernandes 50 mio luk oyuncu, Grimaldo ilk maçta ki etkinliği yakalayamadı. Stoper Dias'ı beğendim. Celvi enteresan bir oyuncu. Kalecilerinde zeka sorunu var gibi.

Fenere bakarsak Cocu'nun değişikliklerine hiçbir anlam veremedim ve oyunu okuyamadığını gördüm. 2.Yarının başında hamlelerini yapmalıydı. Çok sayıda kontra atağı savuşturan Topal'ı herhangi bir benfica tehdidine karşı oyundan almamalıydı. Yine Culyano'ya nasıl o kadar sabretti ilginç son dakika da yuhalandı. Bu arada şuan 3 büyük takımında on numara sorunu var çok garip. Yıllardır ilk kez böyle bir duruma şahit oluyorum.

Fb bu sene ligde iç sahada sıkıntı yaşamaz ama deplasmanlarda geçen yıl ki başarıyı tutturabileceklerini sanmıyorum. Uefa Avrupa Liginde de iyice yorulup ligde zaman içerisinde düşüşe geçebilirler.

son olarak 15 mio euro için teşekkürler enayi fb :tbr:

Part II

Ayew transferi sonrası lig bitti çığlıkları atan bağızı taraftarlarımız bu maçtan sonra ne kadar büyük bir yanılgıya düştüklerini görmüşlerdir diye umut ediyorum.

Benfica oyunu soğutarak iyi kitledi. Ha şayet top oynayalım deselerdi yine istediklerini alırlardı çünkü arada ciddi siklet farkı var. Oyun anlamında söylüyorum. Oyuncu özelinde gidersek Gedson Fernandes 50 mio luk oyuncu, Grimaldo ilk maçta ki etkinliği yakalayamadı. Stoper Dias'ı beğendim. Celvi enteresan bir oyuncu. Kalecilerinde zeka sorunu var gibi.

Fenere bakarsak Cocu'nun değişikliklerine hiçbir anlam veremedim ve oyunu okuyamadığını gördüm. 2.Yarının başında hamlelerini yapmalıydı. Çok sayıda kontra atağı savuşturan Topal'ı oyundan almamalıydı herhangi bir benfica tehdidine karşı. Yine Culyano'ya nasıl o kadar sabretti ilginç son dakika da yuhalandı. Bu arada şuan 3 büyük takımında on numara sorunu var çok garip. Yıllardır ilk kez böyle bir duruma şahit oluyorum.

Fb bu sene iç sahada sıkıntı yaşamaz ligde ama deplasmanlarda geçen yıl ki başarıyı tutturabileceklerini sanmıyorum. Uefa Avrupa Liginde de iyice yorulup ligde zaman içerisinde düşüşe geçebilirler.

son olarak 15 mio euro için teşekkürler enayi fb :tbr:

Senin şu totel futbol yazılarını seviyorum
Özelliklen böyle harika gecelerde

Bu sene de şampiyon olmamız şart baylar.
Şl de yorulup ligde oynamazsak ligde şampiyon olmamız zorlaşır.Şampiyonlar liginde çok asılmak bize çok fayda sağlamaz gibi
Seneye de payların bize akması lazım,
Malın kaynağını bizim yememiz lazım.

Son düzenleme:
Üst Alt