CL 18/19 3. Ön Eleme M:2 | Fenerbahçe 1-1 Benfica | MS | 14 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 18/19 3. Ön Eleme M:2 | Fenerbahçe 1-1 Benfica | MS | 14 Ağustos | Spor Smart

Maci izledigine emin misin?

Yakinda fb‘nin lider topcusu olur
Şu lafa bayılıyorum vallahi, maçı izlediğine emin misin. Yok şeyim elimde duvara bakıyordum, öyle iş olsun diye yazdım.

Sorumu tekrar ediyorum, koşmasından başka ne gördün? Oyunu mu yönetti? Pas trafiğini mi koordine etti? Orta saha olarak kaç tane pozisyon hazırladı veya hazırlanışında kilit veya en azından bir rol oynadı?

158999.gif
tumblr_oo5l0gpKzV1qivq6eo1_400.gif
tumblr_ouj1na8wCG1v9oda2o6_r1_1280.gif
adım groot

Bu sene de şampiyon olmamız şart baylar.
Şl de yorulup ligde oynamazsak ligde şampiyon olmamız zorlaşır.Şampiyonlar liginde çok asılmaz bize çok fayda sağlamaz gibi
Seneye de payların bize akması lazım,
Malın kaynağını bizim yememiz lazım.
Bu sene, hatta inşallah şampiyon olup seneye ismimiz duyulsun ve fazla ağar skorlar olmasın yeter bana göre.

Part II

Ayew transferi sonrası lig bitti çığlıkları atan bağızı taraftarlarımız bu maçtan sonra ne kadar büyük bir yanılgıya düştüklerini görmüşlerdir diye umut ediyorum.

Benfica oyunu soğutarak iyi kitledi. Ha şayet top oynayalım deselerdi yine istediklerini alırlardı çünkü arada ciddi siklet farkı var. Oyun anlamında söylüyorum. Oyuncu özelinde gidersek Gedson Fernandes 50 mio luk oyuncu, Grimaldo ilk maçta ki etkinliği yakalayamadı. Stoper Dias'ı beğendim. Celvi enteresan bir oyuncu. Kalecilerinde zeka sorunu var gibi.

Fenere bakarsak Cocu'nun değişikliklerine hiçbir anlam veremedim ve oyunu okuyamadığını gördüm. 2.Yarının başında hamlelerini yapmalıydı. Çok sayıda kontra atağı savuşturan Topal'ı herhangi bir benfica tehdidine karşı oyundan almamalıydı. Yine Culyano'ya nasıl o kadar sabretti ilginç son dakika da yuhalandı. Bu arada şuan 3 büyük takımında on numara sorunu var çok garip. Yıllardır ilk kez böyle bir duruma şahit oluyorum.

Fb bu sene ligde iç sahada sıkıntı yaşamaz ama deplasmanlarda geçen yıl ki başarıyı tutturabileceklerini sanmıyorum. Uefa Avrupa Liginde de iyice yorulup ligde zaman içerisinde düşüşe geçebilirler.

son olarak 15 mio euro için teşekkürler enayi fb :tbr:
iç sahadan da emin olma hiç.bursa maçını nasıl aldıkları ortada.3 hatalı hakem kararı.olmayan penaltı,2.golden önce verilmeyen faul ve bursanın verilmeyen penaltısı..ki bursa 4- 5 takviye yapmalı ilk 11e.ortasaha ve defansı kötü

Part II

Ayew transferi sonrası lig bitti çığlıkları atan bağızı taraftarlarımız bu maçtan sonra ne kadar büyük bir yanılgıya düştüklerini görmüşlerdir diye umut ediyorum.

Benfica oyunu soğutarak iyi kitledi. Ha şayet top oynayalım deselerdi yine istediklerini alırlardı çünkü arada ciddi siklet farkı var. Oyun anlamında söylüyorum. Oyuncu özelinde gidersek Gedson Fernandes 50 mio luk oyuncu, Grimaldo ilk maçta ki etkinliği yakalayamadı. Stoper Dias'ı beğendim. Celvi enteresan bir oyuncu. Kalecilerinde zeka sorunu var gibi.

Fenere bakarsak Cocu'nun değişikliklerine hiçbir anlam veremedim ve oyunu okuyamadığını gördüm. 2.Yarının başında hamlelerini yapmalıydı. Çok sayıda kontra atağı savuşturan Topal'ı herhangi bir benfica tehdidine karşı oyundan almamalıydı. Yine Culyano'ya nasıl o kadar sabretti ilginç son dakika da yuhalandı. Bu arada şuan 3 büyük takımında on numara sorunu var çok garip. Yıllardır ilk kez böyle bir duruma şahit oluyorum.

Fb bu sene ligde iç sahada sıkıntı yaşamaz ama deplasmanlarda geçen yıl ki başarıyı tutturabileceklerini sanmıyorum. Uefa Avrupa Liginde de iyice yorulup ligde zaman içerisinde düşüşe geçebilirler.

son olarak 15 mio euro için teşekkürler enayi fb :tbr:
Teşekkürler üstad!

Cocu iyi top oynatiyor genel olarak

Aykut‘la kiyaslayinca barca gibi

Lakin fb‘nin kadrosu lesh

Biz bunlari kadiköye gömeriz bizim simarik cocuklar adam gibi oynarsa

Bir maça bakarak adam gömmek de iyiymiş Giuliano'nun oynadığı boktan futbolu Belhanda geçen sene 50 maç oynadı:d Futbolcudan verim almak antrenöre bağlı, oynattığın sisteme, adama verdiğin sorumluluğa, çevresindekilere bir ton etken var. Biz sürekli önde oynamaya çalışan ve kalabalık hücum eden bir takımız. Başka takımdaki adamlarla bizim kazmayı kıyaslarken bunları dikkate alın. Valbuena'yı getirip Belhanda'nın yerine koyalım leblebi gibi gol- asist yapar. Çünkü fenerde 2 tane pas seçeneği varsa bizde 5 tane olacak.

Şu lafa bayılıyorum vallahi, maçı izlediğine emin misin. Yok şeyim elimde duvara bakıyordum, öyle iş olsun diye yazdım.

Sorumu tekrar ediyorum, koşmasından başka ne gördün? Oyunu mu yönetti? Pas trafiğini mi koordine etti? Orta saha olarak kaç tane pozisyon hazırladı veya hazırlanışında kilit veya en azından bir rol oynadı?
Yazdigin her seyi yapti ve yapmaya calisti

Farkindaysan bu cocuk daha 20 yasina basmadi, yakinda cok daha iyi olur

Fb‘li diye tarafli bakiyorsun, objektif ol

şimdi de bu takım elendiyse suç azizin diyolar.herşeyi föteye bağlıyolardı.aziz de yeni fetöcü oldu....vay anasını.fiziken iyi olmayan ayewi kim aldı?takıma hala stoper almayan,ortasaha almayan,10 nuamra almayan kim koca 2 ayda?slimaniye yıllık 4,5milyonu bayan kim?

Yazdigin her seyi yapti ve yapmaya calisti

Farkindaysan bu cocuk daha 20 yasina basmadi, yakinda cok daha iyi olur

Fb‘li diye tarafli bakiyorsun, objektif ol
Ben sahada koşmak dışında bir şey yaptığını görmedim. Dediklerimin hepsi de tuzak soru idi çok da güzel bu tuzağa düştün, çünkü bunları yapmış olsa idi Fener bol bol pozisyon bulurdu.

Benim hatırladığım iki üç uzaktan şut ve bir tane uzun top sonrası Isla'nın iyi kontrol edemediği top.

Karşı argüman olarak fener kötü idi dersen, ha işte o zaman kumaşı ekstra olan bir adam kendini daha da belli eder, daha net göze batar.

Bugün yirmi yaşında oyuncular dünya kupası oynuyor, geçiniz abi yaş işini. Kumaşı gerçekten ekstra olan adam hiç zorlamadan, yapmaya çalıştı demeden göze batar.

İnşallah başak ile bjk de kayıpsız gider. 5 takımla avrupada boy göstermek imaj için iyi olur.

Ayrıca rakiplerinde avrupada maç yapması önemli. Geçen sene biz avrupada olmayışımızın avantajını iyi kullandk

Üst Alt