# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

4-3-3'ün kanatlarında oynayacak bir forvet alacakmışız Melih Şabanoğlu'nun açıklamalarına göre. doğrusu da budur zaten.

Bu adam gelirmi ya kandırmayalım kendimizi. Alacagımız ( alabilecegimiz ) en iyi adam Gudjohnsen'dir. Üstüne cıkamayız. Babel ' dir , Dos Santos 'tur bunun gıbı genc yetenekleri mümkünatı yoktur. Hayali de güzel ama sonu hüsran benden söylemesi.

Gudjohnsen alınacağına paftan bir adamı koysunlar takıma bin kat daha iyi.Gudjohnsen gibi adamlar alınarak nasıl gelecek planlaması yapılırki?Ben ne gudjohnsen'i nede pizarro yu beğenmiyorum...

Man Utd'den ayrılacak olan Tevez'i getirsek yine mırın kırın eden çıkar.

Gudjohnsen alınacağına paftan bir adamı koysunlar takıma bin kat daha iyi.Gudjohnsen gibi adamlar alınarak nasıl gelecek planlaması yapılırki?Ben ne gudjohnsen'i nede pizarro yu beğenmiyorum...

Renktaş senin görüşlerine saygı duyarım ama Gudjohnsen, Pizarro gibi adamlar getireceksin ki geleceğe yönelik planlarda genç yada paftan çıkardığın oyuncuları değerlendirebilesin, ufak ufak takıma monte edebilesin. Dediğin gibi bunlar yada bu tarz adamları almadan direk paftan Cem Sultan'ı takıma koysak Allah muhafaza 2-3 maç gol yollarında sorun yaşasak çocuğun üstündeki baskı ne olur, eleştiriler ne şekilde olur, heleki takım ciddi puanlar kaybederse kariyeri o dakika bitmezmi.

Üst Alt