# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

Pizarro'ya 2.8 milyon Euro

Galatasaray’ın Claudio Pizarro aşkı tekrar alevlendi. Werder Bremen’de kiralık olarak forma giyen ve Shakhtar’la oynanan UEFA Kupası Final maçı için İstanbul’a gelen Peru’lu golcüyü elinden kaçırmak istemeyen Sarı-Kırmızılı yönetim, pazarlıkları kaldığı yerden tekrar başlattı.

Fanatik Gazetesi'nin 22 Mayıs 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Kupanın kazanılması halinde Pizarro’nun değerinin artacağını bilen idareciler, Shakhtar’ın mutlu sona ulaşmasıyla rahat bir nefes alırken, transferi son aşamaya getirmek için kesenin ağzını açtı. Tecrübeli futbolcuya yıllık tam 2.8 milyon Euro önerildiği öğrenildi.

İş yine Chelsea’de bitecek...

Bonservisi Chelsea’de bulunan Pizarro ise 3.5 milyon Euro’da diretiyor. Yine de pazarlıkların gelişim aşamasından memnun olan yönetim, İngiliz kulübüyle de irtibatı koparmıyor. Ancak bir sorun da burada çıkıyor Galatasaray’ın karşısına. Zira Chelsea’nin, Pizarro’yu kiralamaktan çok satma fikrine sıcak baktığı bildirildi. Bu da Sarı-Kırmızılı kulübün en az 7 milyon Euro’luk bir bonservis bedelini gözden çıkarması gerektiği anlamına geliyor. Galatasaraylı idarecileri bu transferi bitirmek için tetikleyen en önemli unsur ise Pizarro’nun daha önce yapılan görüşmelerde, Florya’ya seve seve gelebileceğini belirtmiş olması. Yıldız oyuncunun bu sezon Bremen formasıyla 4 kulvarda (Bundesliga, Almanya Kupası, Şampiyonlar Ligi, UEFA Kupası) çıktığı 44 maçta 28 gol atması da iştah kabartıyor.

Kaynak : Fanatik

Adı geçen oyuncular çok can yakacak cinsten..

Pizarro,Nistelrooy, birazcık Kuranyi... Haldun üstünEL sözünde duracak sanırım.Artık kaliteli transfere alıştırdık taraftarımızı,çıtayı düşürmeyiz diyodu.

Aslında, Ruud gelecek mi gelmeyecek mi diye konuştuğumuz bir dönemde, Pizarro haydi haydi gelir diyesim geliyor...

Ruud Van Nistelrooy=Roberto Carlos

Artık başka çaresi yok sakatlıktan sonra düzelemezse Real ona 1 yıl bile tahammül etmez ama bize gelirse yüksek bir fiyattan sözleşmesini bitirene kadar oynar...

Artık başka çaresi yok sakatlıktan sonra düzelemezse Real ona 1 yıl bile tahammül etmez ama bize gelirse yüksek bir fiyattan sözleşmesini bitirene kadar oynar...

Ne olarak Roberto Carlos=Ruud Van Nistelrooy? Ben iddia ediyorum, Ruud gelirse Galatasarayımıza, Roberto'dan daha faydalı olacaktır. Kendini yeniden ispatlamak isteyecektir. Ama roberto ununu elemiş eleğini asmıştı zaten geldiğinde... Şimdi 90 yaşında... top oynayacağım diye uğraşıyor... Ruud ile bir değil diye düşünüyorum. Ha real gönderir göndermez bilemem. Ama umarım gönderir de Ruud da biz transfer olur. Adımızızn dünya çapında geçmesi bile paha biçilemez bir reklam olur.

Real zaten oyuncuların yarısını yollayacak gibi.Hatta çok önemli oyuncular bile var diyorlar bu listede.Yaşından dolayı Ruud da yollanacak heralde.Yani zaten sabretmelerine gerek yok.Ben o adamı o formayla gördükten sonra her şeye sabrederim diyecem ama dün yarım diyordum bugün performansının çeyreğini vermesine razıyım.Ruud'un ülkeye ayak basması bile olaydır bence.Tabii Pizarro da çok büyük transfer olur ama ben imkansız görüyorum.

Ne olarak Roberto Carlos=Ruud Van Nistelrooy? Ben iddia ediyorum, Ruud gelirse Galatasarayımıza, Roberto'dan daha faydalı olacaktır. Kendini yeniden ispatlamak isteyecektir. Ama roberto ununu elemiş eleğini asmıştı zaten geldiğinde... Şimdi 90 yaşında... top oynayacağım diye uğraşıyor... Ruud ile bir değil diye düşünüyorum. Ha real gönderir göndermez bilemem. Ama umarım gönderir de Ruud da biz transfer olur. Adımızızn dünya çapında geçmesi bile paha biçilemez bir reklam olur.

Doğrudur Roberto Carlos çok iyi maçlar çıkarsa bile skora gençliğinde olduğu gibi etki edemiyor..

Bir ofans oyuncusunun ölüsü skora etki eder. Örneğin; Hakan Şükür..

Yani bir bakıma verdiğim örneğin yanılma payını kabulleniyorum ancak sağlayacağı maksimum fayda Van Hooijdonk kadar olacaktır ki bu da bizim beklediğimizden fazlası olacaktır..

Hiçbir şey yapmasın 9 numaralı R. Van Nistelrooy formasını göreyim yeter...;)

Doğrudur Roberto Carlos çok iyi maçlar çıkarsa bile skora gençliğinde olduğu gibi etki edemiyor..

Bir ofans oyuncusunun ölüsü skora etki eder. Örneğin; Hakan Şükür..

Yani bir bakıma verdiğim örneğin yanılma payını kabulleniyorum ancak sağlayacağı maksimum fayda Van Hooijdonk kadar olacaktır ki bu da bizim beklediğimizden fazlası olacaktır..

Hiçbir şey yapmasın 9 numaralı R. Van Nistelrooy formasını göreyim yeter...;)

Umarım...

EVET Gs resmen Pizarro için girişimlere başlamış resmen derken yani görüşmelere diyelim :)

Üstünel ve Sezgin gitmişler.

Aslan'da Pizzaro ve Nistelrooy harekatı

Ligin son haftasına girilirken bir yandan da gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kaleci konusunu Leo Franco'ya imza attırarak çözüme kavuşturan, Bursaspor'dan Mustafa Sarp'la da anlaşan sarı kırmızılılar Werder Bremen'in golcüsü Pizzaro için Almanya'ya gitti.

Başkan Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in bu sezon Werder Bremen'de attığı gollerle dikkat çeken Perulu golcü için Almanya'da hem kulübü hem de oyuncunun menajeriyle görüşerek transferi noktalamak istedikleri belirtildi.

Almanya'dan da Hollanda'ya geçecek olan yönetcilerin burada da geçirdiği ciddi sakatlık döneminin ardından tedavisi sürdürülen Ruud Van Nistelrooy'u ikna etmeye çalışacakları öğrenildi.

Dizindeki sakatlık nedeniyle futbolu bırakma aşamasına gelen Hollandalı futbolcunun 1 yıl daha futbol oynaması ve Türkiye'ye gelmesi konusunda iknasına çalışılacağı ayrıca yüksek olan ücretinde de indirim talep edileceği ifade edildi.

Sarı kırmızılı yöneticilerin Hollanda'da ayrıca bu sezon Salzburg'u şampiyon yapan Hollandalı teknik adam Coadriaanse'e de teklif götürecekleri öğrenildi.

kaynak Ligtv

atv santra programında pizarro ile prensipte anlaştığımızı da söylediler, kimse yazmamış buraya hayret :D

EVET Gs resmen Pizarro için girişimlere başlamış resmen derken yani görüşmelere diyelim :)

Üstünel ve Sezgin gitmişler.

Aslan'da Pizzaro ve Nistelrooy harekatı

Ligin son haftasına girilirken bir yandan da gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kaleci konusunu Leo Franco'ya imza attırarak çözüme kavuşturan, Bursaspor'dan Mustafa Sarp'la da anlaşan sarı kırmızılılar Werder Bremen'in golcüsü Pizzaro için Almanya'ya gitti.

Başkan Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in bu sezon Werder Bremen'de attığı gollerle dikkat çeken Perulu golcü için Almanya'da hem kulübü hem de oyuncunun menajeriyle görüşerek transferi noktalamak istedikleri belirtildi.

Almanya'dan da Hollanda'ya geçecek olan yönetcilerin burada da geçirdiği ciddi sakatlık döneminin ardından tedavisi sürdürülen Ruud Van Nistelrooy'u ikna etmeye çalışacakları öğrenildi.

Dizindeki sakatlık nedeniyle futbolu bırakma aşamasına gelen Hollandalı futbolcunun 1 yıl daha futbol oynaması ve Türkiye'ye gelmesi konusunda iknasına çalışılacağı ayrıca yüksek olan ücretinde de indirim talep edileceği ifade edildi.

Sarı kırmızılı yöneticilerin Hollanda'da ayrıca bu sezon Salzburg'u şampiyon yapan Hollandalı teknik adam Coadriaanse'e de teklif götürecekleri öğrenildi.

kaynak Ligtv

Lig Tv son sezonda acaba decoder satabilir miyim derdinde... Vira yazıyor birilerini bize...

zaten avrupa da isimli iyi bir forvetimiz var daha genç gerekirse biraz daha pahalı, ama daha hızlı özellikleri değişik adamlara yönelmemiz lazım. örneğin geçen sene nilmar lafı geçmişti bu sene sand var umarım sand olur ama şimdiden 10 gol attı adam arjantinde her hafta atıyor. fener gibi enayilik etmememiz lazım o paralara çok iyi futbolcular getiririz. Bu arada capel i bitirmiş diolar fener için düşünün

Üst Alt