CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

g5zwb.jpg

[video=youtube;9CoSYzjSMgY]https://www.youtube.com/watch?v=9CoSYzjSMgY[/video]

CM101MMXI Fundamentals - film 2012 - Beyazperde.com

:ayatollah:

Cevap: CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

fragmanı böyle olan şeye para vermem.

espriler büyük olasılıkla 10 yllıktır artık bakalım

Güzel bir gösteri. Daha bu pazartesi günü maslaktaki gösterisine gitme fırsatı buldum. CMYLMZ efsane gösterisini baz alarak izlemezseniz çok çok iyi kaliteli komik bir gösteri :) Yani bir kere Cem Yılmaz kalitesi var gösteride. Ama tabi ki CMYLMZ başkaydı. Buna rağmen pazartesi akşamından çarşamba sabahına kadar çenem ağrıdı öyle söyleyeyim. Sinemada gitmem belki ama dvd çıkarsa muhakkak alır tekrar izlerim. Tavsiye de ederim kesinlikle :)

Bu nedir anlamadım. Anladığım kadarı ile gösteriyi sinemada verecekler. Fragram ile oynayacak şeyin alakası yok yani.

Gösteriye gittim Ankara'da iyiydi, keyifliydi. Gidilir yani sinemada oynayacaksa tekrar eş dostla.

Evet benim dediğim gibiymiş. Canlı gösteriler sona ermiş şimdi sinemada aynı gösteri oynayacak. Fragman sadece tanıtım amaçlı öyle bir şey yok yani ekranda.

Bir Tat Bir Doku dışında tüm gösterilerini canlı izledim, hatta bir tanesini 2 kere izledim. Aynı gösteri, temel kurgu aynı olsa da anlatırsan farklı yerlere gidebiliyor gerçekten daha önce bir arkadaş söylemişti ama izleyince gerçekten inandım. Bir şey anlatırken alakasız bir noktaya gidip bir şey anlatıyor ertesi gün orası yok, başka yerden başka mevzuya dalıyor vs.

Canlı izlemek gerçekten büyük keyif ama bu da idare eder :D

Evet benim dediğim gibiymiş. Canlı gösteriler sona ermiş şimdi sinemada aynı gösteri oynayacak. Fragman sadece tanıtım amaçlı öyle bir şey yok yani ekranda.

Bir Tat Bir Doku dışında tüm gösterilerini canlı izledim, hatta bir tanesini 2 kere izledim. Aynı gösteri, temel kurgu aynı olsa da anlatırsan farklı yerlere gidebiliyor gerçekten daha önce bir arkadaş söylemişti ama izleyince gerçekten inandım. Bir şey anlatırken alakasız bir noktaya gidip bir şey anlatıyor ertesi gün orası yok, başka yerden başka mevzuya dalıyor vs.

Canlı izlemek gerçekten büyük keyif ama bu da idare eder :D

Zaten gosterinin basinda diyor ya, beni takip etmeye kalkma devreler yanar :D

Canlı izleme şansım olmadığı için süper oldu bu, ilk gösterime giderim kaçırmam :D

Üst Alt