Çocukluk Hayallerinizi Gerçekleştirebildiniz mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çocukluk Hayallerinizi Gerçekleştirebildiniz mi?

Çocukken annanem sormuş ne olmak istiyorsun diye. Bende sokak serserisi diye cevap vermişim.

Master of science mezunu olduk ki hayallerimizi gerçekleştik mi emin değilim şimdi :)

Hatirlamiyorum acikcasi, heralde herkes gibi doktor olmak istemisdim simdi sey etsen doktor olmak istemem.
Suanda tek hayalim tarihe adimi yazdirmak.

herhalde bi benden birşey olmadı arkadaş. Mühendisler , yazılımcılar havada uçuşuyor.

Gerçi benim hayallerimde yoktu. Öğretmen herkese sorduğunda birleri doktor birileri mühendis olucağım derdi. Ben beyaz eşya esnafı olucam demiştim.

Hayalim yoktu , ben de böyle bir malım
Mallık konusunda, mallığı farkedebilecek kadar bilgiliysen mal olduğundan şüpheliyim.

Asıl mallığın ne olduğunu dahi farkedemeyen ve kendini inci tanesi zannedenler var. Ve sen onların arasında inci tanesi adaylarından olabilecek kadar alçak gönüllü görüntü veriyosun. ama unutma alçak gönüllülük abartılırsa başka yerlere gider.

Pilot olmak istiyordum ama berbat matematiğimden dolayı kapısına bile uğrayamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hatirladiklarimin hicbirini gerceklestiremedim.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kabullenmek zor geliyorsa; gerçekleşmiş olma ihtimali olan unuttuklarının diyeti say patron ...

Umarım faydası olmuştur..:asd:
Yok pek zor gelmiyor. Cocukken ayakkabi boyacisi veya dolmuşçu olmak istiyordum.

Yine de sagol. :D

Yok pek zor gelmiyor. Cocukken ayakkabi boyacisi veya dolmuşçu olmak istiyordum.

Yine de sagol. :D

Hayattan büyük beklentileri olmayan, küçük şeylerle de yola devam etme özgüveni olan bir çocuk.... Ailen çok memnun olmuş olmalı.

Zaten hayallerinde, büyüyünce artık hobi olarak bile yapabileceğin şeyler... Hayaline sadece birazcık iştah/istek, ilgi/zaman ayırma ve uzanıp almak kalmış bence..

Üst Alt