Cornelius, Vagner Love ve Ömer Bayram Sağlık Kontrollerinden Geçiyor İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cornelius, Vagner Love ve Ömer Bayram Sağlık Kontrollerinden Geçiyor İddiası!

Sakin olmakta fayda var. Evet forvet alınmaması büyük bir hata ve aksaklık fakat yinede bize düşen takımın ve hocanın yanında durmaktır.

Hocayı bir kez daha kaybetme lüksümüz yok.
süre bitmeden sakin olacak değiliz birbuçuk saat var kiralasınlar ya da alsınlar bi forvet süre bitince hayırlısı olsun diyebiliriz ama şimdi transferi süre bitmeden kapatan yönetim de nöbeti kapatan adminler de Galatasaray ruhu taşımıyor cimbomlu son saniye kadar çabalar olmazsa sonra sağlık olsun der

Kufur etmemem lazim ama bunlar cidden kufuru hakkediyorlar. Ulan Ndiayeyi sattiniz, bizi ortasahasiz biraktiniz Simdi Gomisi sattiniz Forvetsiz Kaldik, Ne farkiniz Var Dursundan Ne hatta Dursunun kurduğu kadronun ustune oturdunuz Dursunun getirdigi Hocayla ohhh ne guzel Yaziklar olsun 100 kere 1000 kere sende gideceksin Cengiz Bey

Ne liseymiş arkadaş ya, içinden bir tane şu fikonun yarısı edecek adam çıkmaz mı, hepsi mi moron olur 20 senedir gelen yönetimlerin.
Adamlar ne futboldan anlıyor ne de yöneticilikten.

Ulan Okaka falan ne o tip gelecekse en az iki kişi gelmeli diyorduk Love'a düştük Selezynova düştük en son Sergenin gençlerinin analizlerini okumaya düştük mecbur.

Yine tarihi donum noktalarimizdan birisi yine tarihi hata yapiyoruz. Clden tur atlayip 45m euro kazanabilecekken sampiyonlugu kazanip tum takimlara fark atacakken herseyi tehlikeye attik sirf 3m euro maas vermemek icin stoperi saymiyorum bile beceriksizler tarih sizi de affetmeyecek

Yahu bu adam niye geldi anlayan beri gelsin.Takımda forvet yok gidip solbek yedeği alıyorsun.ulan marceloyu alsan ne yazar.komisyon geliyor aklıma direk forvet alamadık bari cebimizi dolduralım mı dediler

Su da var

Saat daha 12 olmamis

Son ana kadar cabalayacaklarina

Iki saat kala kapattik diyorlar

Cop de olsa bulup getireceksin

Ne olur ne olmaz bir cop alacaksin arkadas

Her konuyu kapattınız böyle saçmalık olurmu, küfredene verin ceza ama biz şimdi bu sıkıntılı saatleri kiminle paylaşıcaz, nerden haber alıcaz. Büyük eksi yazdırdınız foruma bu kararı alanları kınıyorum.

ulan forvet kesin alıcagız diye niye açıklama yapıyorsun medam alınmıyacak. aptal yerine koyuyorsunuz taraftarı keşke kuradan barcelona ve liverpool gelseydide izleseydik diyesi geliyor insanın ! tek forvetle sezona girilirmi . hadi paraya ihtiyacın var takımda feghoili yi sat . gomisi niye satıyosunuz capsizlar sizi .!!!

Bir değil iki forvet bile olabilir dedin Abdurrahim Bey, taraftara olan yakınlığın dolayısıyla sana ve sözlerine itimat etmiştim. Sen de yalancı çıktın. Bunu yazdım bir kenara...

Üst Alt