Cornelius, Vagner Love ve Ömer Bayram Sağlık Kontrollerinden Geçiyor İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cornelius, Vagner Love ve Ömer Bayram Sağlık Kontrollerinden Geçiyor İddiası!

Şampiyonlar Ligi D grubundaki rakibimiz Porto’nun forvet hattı:
Dl8_VrfX0AYwC15.jpg:large

lige firtina gibi baslamissin rakiplerin moralmen çökme aşamasına gelmis lokum gibi kura cekmissin taraftar yönetim ne güzel kenetlenmis ve sizden bekledigi tek sey diger basarili transfer hamlelerinin yaninda bir forvet transferi bakin iki demiyorum bir.siz ne yaptiniz? erenle devam dediniz ve bu havayi bozdunuz.sizin yaptiginizi gs düşmanları bile yapmaz hain herifler

EVA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

o değilde okakaya 4 gol atmış diye falan burun kıvırıyorduk ama eren derdiyok premier ligde kaleye isabetli şut çekemez .

Ben yurtdışında yaşıyorum.Bebek bekliyoruz . Esim bugun Turkiye ye gitti doktora. Bebegin kalp atışlarını kaydedip gonderdi. Ben ne mi yapıyorum? Forumda forvet bekliyorum. Boyle bi aşk işte..

Allah belanizi versin çapsız herifler

Bu zamana kadar hiçbir yönetimin arkasından olmadım olmamda. Yıllardır Galatasaray imajının içine etmekten vazgeçmediler.
Nasıl hiçbir yönetimin arkasında olmadın??? Fenerli misin? Derdin ne? O imaj dediğin zıkkımı Ali Sami Yenler, Yusuf Ziya Önişler, Fethi İsfendiyaroğulları, Selahattin Beyazıtlar, Ali Uraslar, Ali Tanrıyarlar, Alp Yalmanlar, Mehmet Cansunlar, Duygun Yarsuvatlar, Faruk Sürenler oluşturmadıysa; sen mi oluşturdun???

İyi yönden bakmak gerekirse kanat oyuncularımiz ve on numaramız skorer. Emre önlerinde gary-feg-onyekuru ile rakipleri yine perişan edebiliriz. Şampiyonlar ligi maclarinda özellikle deplasmanlarda eren oynamamali.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resmi bir açıklama gelmeden ne diye nöbeti kapattiniz

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Bu yönetim taraftara bu saçmalığın hesabını verecek. Fatih hocama ve bize Allah sabır versin.

Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz bu taraftara hesap vereceksiniz. Forvetsiz takım kurmak rezilliğinin hesabını vereceksiniz.

Nef yardımcı olacağını söylemişken, hiçbir taraftar astronomik forvet beklemiyorken, kiralık bile olsa bir forvet alamıyorsanız takımı ve hocamızı yedek forvetiyle çaresiz bırakıyorsanız çekin gidin.

Gomis'i satmanızın arkasında durduk yerine mutlaka birileriyle anlaşılmıştır dedik hata ettik. Bizi rezil ettiniz. Yatın kalkın Fatih hocaya dua edin.

transferinde !! , ffpnindeee , yalanlarınızındaa . Hocama üzülüyorum . eren derdiyokla şampiyonlar ligi grubu oynicak .

Nöbeti açar mısınız lütfen? Kapatmanız büyük saçmalık. Küfretmek isteyen her başlıkta eder. Bırakın da transfer olmasa bile nöbeti adam gibi kapatalım söyleyeceklerimiz var elbet.

Ulan bari sözleşmesi bitmiş bir forvet alın. Ne kaybederiz. Nasıl bir akıl tutulması lan, nasıl bir gerizekalılık bu. Nasıl tüm camia ayağa kalkmış forvet diye inlerken böyle bir şeyi görmezden gelebilir lan nasıl..

Üst Alt