# Cristian Ledesma - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cristian Ledesma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Cristian Ledesma

Adnan Sezgin Sanctis'i yalanladı

Harry Kewell ve Fernando Meira transferleriyle dikkatleri üzerine çeken Galatasaray'ın, uzun süredir aradığı yabancı kaleciyi de İspanya'da bulduğu şeklindeki iddialar Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin tarafından yalanlandı.

Liverpool'un yedek kalecisi Charles Itandje'yle haftalardır süren görüşmelerde sonuç alamayan Galatasaray'ın, İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Sevilla'da forma giyen İtalyan kaleci Morgan De Sanctis'le görüştüğü ve İtalyan kaleci için İspanyol ekibine transfer teklifinde bulunduğu iddiaları Adnan Sezgin tarafından yalanlandı. İHA'ya konuşan Adnan Sezgin, iddiaların gerçeğini yansıtmadığını De Sanctis isminin menajerler vasıtasıyla kendilerine sunulduğunu ancak herhangi bir transfer girişimin söz konusu olmadığını söyledi.

Aynen hocam bende çok duydum Adnan Sezgin'den bunları diye aradım google'da ama bulamadım bu haberleri..

‘Transfer için aceleci değiliz’

''Yurt dışında yaklaşık 10 gündür transfer çalışması yapan Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Real Madrid'in Malili futbolcusu Mahamadou Diarra ile Arsenal'in Kamerunlu yıldızı Alexander Song ile ilgilenmediklerini açıkladı. Sezgin, medyada her gün çok sayıda oyuncunun, Galatasaray için yazıldığını belirterek, "Tek tek yalanlama yapamayız. Ancak Diarra, Ledesma ve Song'un olmadığını söyleyebilirim" dedi. Transfer için aceleci olmadıklarını kaydeden Adnan Sezgin önümüzdeki günlerde gerekli takviyelerin yapılacağını sözlerine ekledi.''

milliyet

Marquez gemileri yaktı - Milliyet.com.tr

Sona kalan dona kalır ama :/ bekleyelim bakalım..İnşallah fırtına öncesi sessizliktir bu...

Ledesma diarra ve alex song gelmeyecek!!!tek korkum jermain jones gelmese bari.Çok düz adam sadece mücadeleyle olmaz.

Ledesma

Ledesma için 6 milyon Euro

fft1mm1065008.jpg

İtalyan Datasport internet sitesi, Galatasaray'ın Cristian Ledesma için Lazio'ya 6 milyon Euro bonservis bedeli önerdiğini iddia etti.

İtalyan ekibinin, sözleşmesini uzatmadığı için satmaya sıcak baktığı Arjantinli yıldız, kontratı bitene kadar Lazio’da kalıp, bedelsiz olarak takımdan ayrılmak istiyor. Ledesma, bu şekilde yeni bir kulübe imza atarsa, daha çok para kazanacak.

Fanatik

#Ledesma

Lazio'nun teknik direktörü Edy Reja, yeni sezonda Cristian Ledesma'nın takımda kalmasını istiyor.

Ancak Galatasaray'ın da yakından ilgilendiği ve kadrosuna katmak istediği oyuncu hâlâ Lazio ile sözleşme imzalamadı.

Bu konuda başkan Claudio Lotito'yla da konuşan Reja, Tuttosport'a yaptığı açıklamada, "Onun Roma'da kalmasını istiyorum ancak kesin kararlara ihtiyacım var. Eğer takımdan ayrılacaksa yeri mutlaka doldurulmalı. Kulüple görüşüyor ve iki taraf arasındaki farklar yavaş yavaş azalıyor. Eğer kulüple anlaşmak istiyorsa, kulüp de onunla anlaşmayı istiyor" ifadelerini kullandı.

İyi oyuncu da bize gelmek istemiyor adam yönetim de vazgeçti diye biliyorum bu transferden...

Lazio'nun teklifi Ledesma'yı kesmedi

Tecrübeli orta saha oyuncusu, sözleşmesini yenilemek için daha fazla para istiyor...

Lazio'nun orta saha oyuncusu Cristian Ledesma'nın, kulübünün kendisine yaptığı teklifi düşük bulduğu için sözleşme yenilemeyi kabul etmediğini iddia ediliyor.

Bu tarz konulara girmek istemediğini söyleyen 27 yaşındaki oyuncu ise Sportal'a yaptığı açıklamalarda, "Şu anda hakkımda çıkan iddialara cevap vermek istemiyorum. Tek düşüncem iyi bir sezon öncesi hazırlık dönemi geçirmek" şeklinde konuştu.

Arjantinli oyuncunun Lazio'dan senelik 1.8 milyon avro istedği ancak Lazio Başkanı Claudio Lotito'nun 1.5 milyon avrodan yukarı çıkmaya yanaşmadığı öğrenildi.

Ancak Ledesma'nın serbest kalma ihtimalini de düşünen Lotito'nun inadından vazgeçmesi de ihtimal dahilinde.

Bu arada Ledesma'nın adı bir dönem Milan ile anılmış fakat bu transfer gerçekleşmemişti.

Aslan'da rota yeniden Ledesma

Paylaş

Haberi Paylaş

Benim Sayfam

Delicious

Facebook

Google

MySpace

Twitter

E-posta

Friend Feed

Benimsayfam'da Paylaş

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Ali Naci KÜÇÜK

1 Ağustos 2010

Aslan'da rota yeniden Ledesma

Elano’yu 7 milyon Euro’ya satmak isteyen G.Saray, Lazio’nun yıldızına yöneldi.

GALATASARAY Yönetimi, yabancı transferinde rotayı yeniden Ledesma’ya çevirdi. Sarı kırmızılıların daha önce ilgilendiği Arjantinli futbolcu için kulübü Lazio ile bir kez daha temasa geçtikleri öğrenildi. Elano’yu en az 7 milyon Euro’ya elden çıkarmayı planlayan Galatasaray, 28 yaşındaki Arjantinli futbolcu için girişimlere başladı. İtalyan kulübü ile 1 yıllık anlaşması bulunan Ledesma’yı kadrosuna katmaya kararlı olan sarı kırmızılı yönetim, bu transfer için bir menajeri görevlendirdi.

Alternatif Michael Bradley

Orta sahaya en az iki takviye daha yapmakta kararlı olan G.Saray yönetiminin 1 ay önce de temas kurduğu Ledesma için maksimum 5 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli belirlediği kaydedildi. Sarı kırmızılıların listesinin ikinci sırasındaki ismin ise Möchengladbach’ta forma giyen Amerikalı Michael Bradley olduğu öğrenildi. Dünya Kupası’nda çok iyi bir performans sergileyen 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun da menajeri ile temasa geçildi.

Aslan'da rota yeniden Ledesma - Hürriyet Futbol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt