Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dfy2N4LWkAAwVdi.jpg

Tamam'da Gollerden haric cok üstün bir Mac cikardi. Her topu buna verdiler, her Atak Ronaldo sayesinde gerceklesti. Ronaldo bu mac'ta oynamasaydi Portekiz facia yasayabilirdi. Bütün Defans Ronaldoyu durdurmak ile problem yasadi. Juventus 1. Macindan sonra böyle üstün bir Ronaldo gördüm

Buna laf etmedimki takdir ettim hatta

De Gea ile alakası yok işin zira dün yere yatıp top çıkarmadı bile herhalde, benim lafım o kısma

Ikinci maçta bi 3lük tarife daha uygular reyz.

Adamlar 33 yaşında abd, çin gibi ulkelere giderken, adam 33 yaşında hala aynı hırs ve istikrarla devam ediyor. Her yıl 1 kaleciye 3lüğü var sanırım. Musleramızı bile bos geçmedi bu konuda ;D

Konunun içinde ben varsam kafana göre yorumlamazsan sevinirim. Kimseye karşıtlık falan yok.

Messi ve Ronaldo'ya homo ergenler deyip Muller'i övmene herkes sana kıçıyla güler demiştim. Ronaldo şakşakçılarının Messi'ye bok atıp Ronaldo öyle değil demeleri de ayrı bir mallık olmuş.

Neyse, zamanla futboldan zerre anlamadığını herkes farkedecek.

şimdi senide listeye ekleyip şer 4lüsünü şer 5lisi yapar

herkes anladı zaten bi bok bilmediğini

kendi hariç,oda anlayacak er geç hürmetler reis

Portekiz de iş yok orası ayrı da Portekiz-Arjantin finali olsaydı yani finalde Ronaldo vs Messi olsaydı kim galip çıkardı çok merak ediyorum.

sent via GSC

Konunun içinde ben varsam kafana göre yorumlamazsan sevinirim. Kimseye karşıtlık falan yok.

Messi ve Ronaldo'ya homo ergenler deyip Muller'i övmene herkes sana kıçıyla güler demiştim. Ronaldo şakşakçılarının Messi'ye bok atıp Ronaldo öyle değil demeleri de ayrı bir mallık olmuş.

Neyse, zamanla futboldan zerre anlamadığını herkes farkedecek.
Homo filan demedim demediğim şeyleri söylemişim gibi göstermezsen sevinirim hatta ergen diye de bir ifadem olmadı...Ben küfür etmeden fikir hürriyetimi kullanıyorum ispat amaçlı değil ifadelerim ki konuyla alakalı ispat niyetli başlık açıp tahminlerimi yazdım o iş başlıklarda burada gelip bundan ben bahsetmiyorum siz algıda seçicilik yapıyorsunuz hürmetler ama lütfen kendi algılarınızı karşı tarafın söylemi olarak yansıtmayın yahut kullanılan ifadeleri kendinizce yakın gördüğünüz kelimlerle değiştirmeyin zira dil önemlidir....

Üst Alt