Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bak bu dediğin en büyük futbolcuyu seçerken ölçü alınabilir karakter olarak. Ama en iyi oyuncu dediğimiz zaman iş değişiyor yıllar içinde yapılan yüzlerce maç söz konusu ki Messi ve Ronaldo'nun en üst seviyedeki istikrarının eşi benzeri yok..
Evet üstat 2006'dan beri iyi oynadı tek bir milli takım turnuvası olmadı :) Bugün de penaltı kaçırıp 1-1 berabere kaldı balondor messi :)

Df0i8ghWAAAqL8P

Kolay mi lan CR7 olmak

Tek maç ölçü olamaz
2006 Dünya Kupası

2007 Copa America

2010 Dünya Kupası

2011 Copa America

2014 Dünya Kupası

2015 Copa America

2016 Copa America Centenario

2018 Dünya Kupasına da rezil bir şekilde penaltı kaçırıp puan kaybettirerek başladı yani tek maçla değerlendirmiyorum bilakis 2014 Dünya Kupasında kurtardığı İran Maçı dışında tek bir maç iyi oynamışlığı yok 8 turnuva ve 12 senedir :) Messi balondur ve ballondoredur üstat...

ronaldo da çakma ve gol vuruşları yok

wtf???????

2006 Dünya Kupası

2007 Copa America

2010 Dünya Kupası

2011 Copa America

2014 Dünya Kupası

2015 Copa America

2016 Copa America Centenario

2018 Dünya Kupasına da rezil bir şekilde penaltı kaçırıp puan kaybettirerek başladı yani tek maçla değerlendirmiyorum bilakis 2014 Dünya Kupasında kurtardığı İran Maçı dışında tek bir maç iyi oynamışlığı yok 8 turnuva ve 12 senedir :) Messi balondur ve ballondoredur üstat...

Ölçü olamaz bunlar bana göre penalti atabilenler DK kaldirabildi mi ?

Uğur Güzel'in beğendiği futbolcu yok sanırım

Messi korkak Ronaldo bitiriş özürlüsü :D
Gerçek Ronaldo, Zidane, Klose, Lahm, Milito, Eto'o, Modric, Kroos, Iniesta, Hagi, Popescu, Drogba, Suarez, Di Maria, Müller, Hummels, Boateng, Robben, Sneijder, Terry, Gerrard, Kane, Milner, Silva, Chiellini, Pirlo, Ribery, Candreva, Dzeko, Stoichkov, Romario, Maradona, Littbarski v.b yüzlerce eski ve yeni bir sürü oyuncu var farklı mevkilerde üstat lütfen algı kasmayalım ki kalecileri yazmadım bile;

Neuer-Buffon-Lehmann-Peruzzi-Zenga-Zubizaretta-Taffarel-Muslera-Cech-Southall vesaire...Hürmetler...

33 yasinda ve hala cok diri.. Adamin film olacak hayati var hem manken gibi hemde transferli falan.

Iki farki takimda sampiyon olup cl yi aldi.. boyi 1.80 ustunda ve yakisikli.. shortunu dizine kadar indirmiyor cunku baldirlari kas dolu, o yuzden siyiriyor..

Sakali yok cunku yuzu cok yakisikli.. Gol attiginda ziplayip ters donuyor ve formasini gosteriyor cunku direk gibi.. bak bak bitmiyor..

Takim arkadaslari onu cok seviyor eminim imrenerek bakiyordur o gercek bir komutan..

Üst Alt