Çukur | Show TV - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Bes sene okudum,7sene yaşadım bazi şeyler cok abartılıyor gerci.bende guney insani oldugumdan alışmış olabilirim ama conolara bulasmamak lazim o ayri
Evet bizi öcü gibi gösteriyorlar ama conolarımız hakikaten dünyadaki top 5 belalılardandır cidden ben bilmeme rağmen conoları ihtiyatlı davranıyorum skoda pikapları trafikte yanımdan geçerken ya da sokakta bir cono abla karşıdan gelirken düşün yani bir istanbul bebesine neler yaparla ama köpek gibidirler çekindiğini anlarsan adamı hacamat ederler doğal davranacaksın zira hiçbir polis kurtaramaz seni

Şu anda izlemiyorum ama dizinin ilk sezonu gayet iyiydi. İkinci sezondan itibaren hikaye gerçeklerden uzaklaşmaya ve saçmalamaya başladı. Türk dizi tarihinde belki de ilk kez, üstü kapalı da olsa eşcinsel bir erkek karaktere ve Bdsm meraklı başka bir erkek karaktere yer verildi.

Bir takım kendini bilmezler tarafından maruz bırakıldığım çoluk çocuk dizisi. Nerde kütük, sakallı, torbacı tipli dırzo varsa toplamışlar. Hoplaya zıplaya birbirlerine ateş ediyorlar. Yaşımdan herhalde vallahi hayret ediyorum nasıl bu kadar izlenip, seviliyor.

İlk sezon izletti kendini ikinci sezon karakuzular diye bişey çıkardılar ve iyice aşağı gitti senaryoda çok kötü devam etti açıklanamayan üstü kapalı geçilen durumlar mantıksız şeyler unutuldu gitti

sürekli bir düşman yaratıp onu büyük gösterip onuda koçovalılar yenince hoop başka bi büyük düşman sonra öteki sonra öteki sıkıcı oluyo böyle olucağını öngörüp izlemek

mesela kurtlar vadisinde ilk100 bölüm yaratılan bi düşman yoktu herkes en baştan olayın içindeydi bi rusları soktular andrei falan o kadar

pusu musudada sürekli düşman yaratmak onuda bitirdi

İlk sezon izletti kendini ikinci sezon karakuzular diye bişey çıkardılar ve iyice aşağı gitti senaryoda çok kötü devam etti açıklanamayan üstü kapalı geçilen durumlar mantıksız şeyler unutuldu gitti

sürekli bir düşman yaratıp onu büyük gösterip onuda koçovalılar yenince hoop başka bi büyük düşman sonra öteki sonra öteki sıkıcı oluyo böyle olucağını öngörüp izlemek

mesela kurtlar vadisinde ilk100 bölüm yaratılan bi düşman yoktu herkes en baştan olayın içindeydi bi rusları soktular andrei falan o kadar

pusu musudada sürekli düşman yaratmak onuda bitirdi
Aynen öyle oluyor, önce cok güclü bir kötü adam cikariyorlar cukurun karsisina, kocavalilar dahil hepsi ayni albayrak gibi ceketini ilikliyor bu kötü adamin önünde, sonra bir bakmisin ortaya yamac cikiyor vuruyor kiriyor cok güclü dedimiz adamlar tuz buz oluyor. Arkadas kötü adami bunlarin caplarina göre uydurun , nedir o alt dünyanin en güclü karanlik adamlari onlarca yil islerini yapmis herkes korkmus saygi duymus ama bu adam cukura gelince bildin capulcu oluyor, böyle sacmalik mi olur, bu tip adamlar bir gecede ansiz hepisini kaldirir götürür kimsenin ruhu duymaz.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt