Çukur | Show TV - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Zıplıyor herkes kanguru sanki
Bu hayatin heyecani meyecani yok

Lyrics ten anlasilacagina gore gayet kaliteli bir yapım gibi duruyor. Yinede arada izlerim

Normal şartlarda, Erdenet ailesi gibi gerçekte de dört kuşaktır uyuşturucu işini yapan bir aile Çukur'u tümseğe çevirir ama dizi olduğu için Erdenetleri bile güçsüz göstermeye çalışıyorlar.

türk dizi tarihinin en saçma bölümü yayınlandı biraz önce

Çok saçma bölümlerini izledimde bugünkü bölüm izlediğime utandırdı resmen

Değişik bir bölümde aslında. Ama çok çabuk çözümlendi.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İğrençti gökhan ya

6 ay süre geçiyo adamın çocuğu doğup 4-5 yaşına geliyo

yamaç Kulkanın bütün ailesi sülalesini öldürüyo adam yamacı ele geçiriyo 6 ay işkence yapıyo hergün durmadan,daha sonra adamı bırakıyolar kamyondaki adam yamacı gördüm napıyım diyo öldür diyo :)

gösterilene göre trnin en zengin ailesinden tek kalan adam kulkan,adam bodyguard olup kapıdaki güvenlik şefi kılıklı adamdan azar yiyip sektir çekiliyo,murhan bile eve geldiğinde ailesi beckenbauer gibi karşılıyodur bu adamı takan yok

efsunda baykalın kızı ailede kalan son kişi ama pavyona düşüyo,üstüne üstlük kurtulamıyo normalde pavyonların hepsini alacak kız pavyonda sürünüyo

daha bi ton şey varda ben burda yazarken utandım adamlar senaryoyu yazarken utanmıyolar :)

İğrençti gökhan ya

6 ay süre geçiyo adamın çocuğu doğup 4-5 yaşına geliyo

yamaç Kulkanın bütün ailesi sülalesini öldürüyo adam yamacı ele geçiriyo 6 ay işkence yapıyo hergün durmadan,daha sonra adamı bırakıyolar kamyondaki adam yamacı gördüm napıyım diyo öldür diyo :)

gösterilene göre trnin en zengin ailesinden tek kalan adam kulkan,adam bodyguard olup kapıdaki güvenlik şefi kılıklı adamdan azar yiyip sektir çekiliyo,murhan bile eve geldiğinde ailesi beckenbauer gibi karşılıyodur bu adamı takan yok

efsunda baykalın kızı ailede kalan son kişi ama pavyona düşüyo,üstüne üstlük kurtulamıyo normalde pavyonların hepsini alacak kız pavyonda sürünüyo

daha bi ton şey varda ben burda yazarken utandım adamlar senaryoyu yazarken utanmıyolar :)

Yarınki bölümde bol bol flashback yapıp toparlarlar durumu.

Cumali amca bitirmiştir Kulkan’ı. Efsun da çocuğu için katlanıyordur bu durumlara vs vs. Yarın çözülür tüm saçmalıklar.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İlk sezon çok iyi olup sonra senaryoda sı..an bir dizi. Senaristlerede hak vermek lazım her fafta 2.30 saat tutarlı bir senaryo yazmak imkansıza yakın. İşlenişi konusundada öyle çok malzemesi olan bir hikayesi yok o yüzden bunlarda göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum.

Üst Alt