Çukur | Show TV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Senaristleri deadpool hayranı galiba,dizi Adanalı ya doğru evriliyor.Eksik olan tek şey Fark Var parçası yerine başka bir rap parça çalması.

[FONT=&quot]Erkan Kolçak Köstendil: Bursaspor'da kaleciydim. Galatasaray'a profesyonel imza atacaktım, Faruk Süren yönetimi istifa edince transfer gerçekleşmedi.Ben de sinirlenip konservatuvar sınavına girdim[/FONT]

ilk bolumunu dun izledim..oo iyi muro reis varmis dedim adam tahmini 40 dk sonra oldu :D madem kardeslerden birini oldureceksin kucuk kardesi oldur. Neyse ikinci bolumu izlememe karari aldim boylece

Bu dizinin tek sıkıntısı 2.30 saaat çekilmesi, şu saçma salak konak sahnelerini falan çıkar diziyi 1 saate indir çok daha kaliteli olur. Mesela Sena'nın Yamaç yapma bu sen değilsin replikleri bıktırdı artık. Ayrıca işleyiş açısından artık Selim'in hain olduğunu da anlamalılar yoksa dizi akmayacak. İçerde de bunu yaptılar, Sarp son bölümlerde öğrendi kardeşi olduğunu. Daha önceden öğrense intikam için uğraşsalar falan daha güzel bir senaryo olurdu.

Dizide en kötü performans başrol kızına ait bence. ilk kez ekranda gördüğüm karaca bile ondan kat kat iyi.

hapisteki cumaliyi yine m.üstündağ oynayabilir bende düşündüm o şekilde. öldükten sonra tekrar sahnelerde gözükmesi bunu düşünmeme sebep oldu.

son olarak çukur evimiz,vartolu babamız

Vartolu Sadettin abimiz için bakıyoruz.

tumblr_p27v8qZCZD1wcw596o1_500.jpg

Üst Alt