Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 22 Yaralı | Kara harekatı başladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 22 Yaralı | Kara harekatı başladı

Cevap: Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 18 Yaralı

Evlad sahibi olmayan bu sevgiyi bilemez

Hikmetinden sual olunmaz Cenab-ı Allah nasıl bi sabır veriyor,vatan sevgisi yüreklere nasıl düşüyor bilemiyorum

Evladımın başına böyle bişe gelse(Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın)

Üsütme 10 kilo c4 ü bağlayıp gözümü tek saniye kırpmadan gireceğim o kadar yer olurki

Allah sabrını veriyor demekki,yüce yarabbim

vay kı vay basıma gelene...kardesm kadar sevdıgım can dostum gıttı..daha 25 yasındaydı..

Icım yanıyor ıcım.

Of of of...

Annesıne ne cevap verıcem...ne dıycem..daha haberı yok...of of of...of basıma gelen...

Yandım yandım...ıcım yandı...

Sınır ötesi operasyon başlamış Havdan ve Karadan.

Milleti birileri afedersiniz ama "aptal" yerine koymaya çalışıyor. Yeter milletin artık gazını almaya çalıştığınız.

Birazdan haber gelir şu kadar terörist öldürüldü diye, arkadaşın dediği gibi akşama kadar kınamalar gelir. Bakanın biri çıkıp sert mesaj verir. Haber spikerleri PKK'nın son çırpınışları diye söze girer. Gazetelerde, haberlerde şehit aileleri gösterilir, şehitlerimizin şu kadar günü kalmıştı, çocuğu vardı, 1 ay sonra evlenecekti gibi haberleri görüp iyice kahroluruz, yarın birkaç yerde PKK'yı protesto mitingleri düzenlenir. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam eder her şey yeni şehitler gelene kadar. Pek farklı şeyler olmayacak yine. :(

Cevap: Çukurca’da Saldırı | 26 Şehit, 22 Yaralı

Atın atom bombasını şu doğuya onlar da kurtulsun biz de kurtulalım bu ne lan yeter Allah'ın belaları.

bugün resmen savaş ilanı gelmesi lazım hükümetten, yoksa yazıklar olsun böyle devletede, böyle hükümetede

Offf.Bersan kardeşim.Başınız,hepimizin başı sağolsun.

Şafak aynı şeyi söylüyoruz her saldırı birimi 50 kişi olsa 400 yapar. 300 ila 500 arası teröristin görüntü vermeden sınırı geçmesi taksim meydanına gündüz inen ufoyu kimsenin görmemesine benzer. Üstelik baskın yapılan yer sınır karakolu değil. Şehrin göbeği ilçe merkezi. Emin ol sınırı geçenden fazlası Çukurcanın içinden çıktı. Asker girsin evlere eminimki evlerin büyük çoğunluğunda silah mühimmat döküman erzak ve ceohane bulacak. ama o askeri o evlere sokmaya yürek ister adam gibi askerinin arkasında duran meclis, hükümet ve halk ister.

Mahir adamlar 1 komando tugayı, 2. zırhlı tümeni ve jandarma alay komutanlığını diger 5 noktayı bilmiyorum basıp saat 01:00 den sabah saat 05:00 e kadar çatışmışlar bunun için ordu lazım kolaymu bu saydıgım yerleri basmak bende doğuda yaptım askerliğimi bilirim o gündüz ayrı gece ayrı takılanları ama yeterli değil kaç kişiyle basılır bu saydıgım yerler sen söyle

malesef millet olarak da çok vurdumduymaz ve duyarsız olduk, şurda takımımızın maçı olduğunda yüz sayfayı geçmiştik:eek:

Allah rahmet eylesin.Ben artık kin kusmaktan bıktım.Allah düşmanın bile şereflisini versin bunlar insanlık nedir bilmiyor.

ohal ilan edilmesi, doğudaki tüm evler basılıp, didik didik aranmalıdır. çünkü bu şerefsizler gündüz şehirde akşam dağdalar

400 kopek saldırıya katılmıs.

Annesı benı arıyor.oglunu soracak.acamıyorum telı.of of of.aglıyorum lan.ne dıycem ben...allahım nedır bu...

Doğuda Güneydoğuda kuş uçurtmayacak Kuzey ırakta askerinin ele geçirmediği tepe mağara bırakmayacaksın. Gerekiyorsa Iraklada, İranlada bölgesel kürt yönetimiylede savaşacaksın. İsrail Amerika 1 askeri için 100 lerce kişiyi öldürmeyi göze alıyor.

bugün resmen savaş ilanı gelmesi lazım hükümetten, yoksa yazıklar olsun böyle devletede, böyle hükümetede

Onun bunun cocuklari. Resmen tutamiyorum kendimi, hüngür hüngür agliyorum. Onun bunun cocuklari ya

Şafak aynı şeyi söylüyoruz her saldırı birimi 50 kişi olsa 400 yapar. 300 ila 500 arası teröristin görüntü vermeden sınırı geçmesi taksim meydanına gündüz inen ufoyu kimsenin görmemesine benzer. Üstelik baskın yapılan yer sınır karakolu değil. Şehrin göbeği ilçe merkezi. Emin ol sınırı geçenden fazlası Çukurcanın içinden çıktı. Asker girsin evlere eminimki evlerin büyük çoğunluğunda silah mühimmat döküman erzak ve ceohane bulacak. ama o askeri o evlere sokmaya yürek ister adam gibi askerinin arkasında duran meclis, hükümet ve halk ister.

Katılıyorum ama kısmen destek olmadan evet yapılamaz ama hakkari dağ komando tugayını 50 kişiyle basamazsın Mahir dünyanın en elit komando tugaylarından bir tanesi ayrıca 2. zırhlı tümen basılmış tümen ya kaç bin asker var kimbilir 500 kişi az geldi bana adamlar resmen ordu kurmuşlar Hakkari'de ve 4 saat çatışmak için kesinlikle senin dediğin gibi mühimmat lazım binlerce mermi atarsın 4 saatte evlerde mermi bulamayız büyük ihtimalle hepsini atmışlardır ama döküman erzak bulunur

not: Şu konudan moderatör onayını kaldırırmısınız otokontrol diye bir şey var küfür eden cezasını alır yazdığımız mesajları birisinin onaylamasını beklemek doğru değil.

Şehitlerden biri dün sabah kişisel sayfasına bunu yazmış. Allah düşmanın bile şereflisini versin!! Ama kahpe nişangahlara kurban gitti, namussuz, şerefsiz,haysiyetsiz itlere, kalleşce ekmek yediği vatana ihanet edenlerin kurşunlarına bombalarına kurban gitti. :(

Allah rahmet eylesin.Ben artık kin kusmaktan bıktım.Allah düşmanın bile şereflisini versin bunlar insanlık nedir bilmiyor.

Üst Alt