Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi ! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Cevap: Çukurca'da saldırı: 8 şehit!

Konu suriye olunca sabrımız taştı açıklamaları yapılırken,bu şerefsizler olunca konu sabırla devam eden mücadele oluyor.

Lan sabır mı kaldı insanlarda be.İnceldiği yer geldi de geçti bile.Sabrın tükendiği safayı millet olarak çok geride bıraktık.

Bu itlerin kökünü ancak özel harekat kazır.Vatan sağolsun.Suriye ile uğraşacaklarına terör konusuna bir çözüm getirsinler.

Renkdaşlar çok acil şehit olanların listesini bulmam lazım..:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Şehit olanlar arasında çocukluk arkadaşım vari diyorlar. Bizim köydendir. Askerliğini bitirince uzman çavuş olarak kalmışdı. Kardeşide kalıyordu ailesi izin vermemişdi. 2 hafta önce evlendi..:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Samet Kiliç | Facebook

sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Kuzey ırak a,hatta suriyeye demokrasi götürüyoruz diyip suriyeye de ortak operasyon düzenlensin artık.*** lı şerefsizlerin %80 i suriyeli paralı askerler.Aralarında kürtleri zarzor bulursun.

Adem 200yılı öncesine bak falan diyorsun. O dönem verilen şehitler operasyon sonucu verilen şehitler. Böyle pisi pisine değil.

Neyi pisi pisine değil...

Benim Dayım biricik Dayım pisi pisine şehit oldu...

Geçen gün Halamınoğlu Ufuğum şehit oldu...

Ailemde iki şehidim var...

Yorumlarınızı dikkatli yazın istirham ediyorum...

Acım var susuyorum...

Şehit sayısı 11,e yükselmiş.Allah rahmet eylesin.Ailesine sabırlar versin.2 oğlum var Allah acılarını göstermesin bana.Şehit aileleri yerine kendimi koyamıyorum dahi çok acı geliyor empati yapmak bile.Valla hükümeti çok yetersiz buluyorum bu konuda.Ayrıca bu ölenler müslüman değilmi?bizim çocuğumuz değilmi?Neden bunlara karşı robot gibi beklenirken suriye için sabrımız taşıyor mesajları ardı ardına iletiliyor?Valla ben bişey anlamıyorum arkadaş bu işten?Bu işlere göz yuman ve sebep olan kim varsa mahşerde hesabını veremez.ölmeyi ister tekrar tekrar ölemez.yazık.

1-Kandil'e yönelik kara ve hava operasyonu tüm boyutuyla gündeme alınmalı ve bu melanet yuvası toz duman edilmelidir.

2-İmralı'da yatan bebek katiliyle tüm görüşmeler kesilmeli ve müzakereler durdurulmalıdır.

3-İmralı canisinin yakınları dışında kimseyle görüşmesine izin verilmemeli ve avukatları vasıtasıyla terör örgütünü yönetmesine müsaade edilmemelidir.

4-Açılım denilen yıkım projesine son verilmeli ve bu projenin koordinatörü olan ilgili Başbakan Yardımcısı acilen istifa etmelidir.

5-Bölücülükle mücadele etmek için kapsamlı bir plan hazırlanmalı ve Başbakan Erdoğan bu zamana kadar ki yanlışlardan dolayı nedamet göstermelidir.

Şu resim halimizi çok iyi özetliyor. Ben doğmadan başlamışlar "Bıçak kemiğe dayandı" demeye, ben 22 yaşıma girdim hala aynı terane.

scaled.php

Neyi pisi pisine değil...

Benim Dayım biricik Dayım pisi pisine şehit oldu...

Geçen gün Halamınoğlu Ufuğum şehit oldu...

Ailemde iki şehidim var...

Yorumlarınızı dikkatli yazın istirham ediyorum...

Acım var susuyorum...

alemdar reis acini anliyorum

ama pisi pisine degil allah sehadetlerini kabul etsin

bu vata topragi dünyanin en pahali yeri bedeli de sehid kani dir

kan ile alindi kan ile verilir

Renkdaşlar çok acil şehit olanların listesini bulmam lazım..:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Şehit olanlar arasında çocukluk arkadaşım vari diyorlar. Bizim köydendir. Askerliğini bitirince uzman çavuş olarak kalmışdı. Kardeşide kalıyordu ailesi izin vermemişdi. 2 hafta önce evlendi..:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Samet Kiliç | Facebook

sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Dediğin yiğit bu sanırım kardeşim Başınız sağ olsun

EHİT UZAMAN ÇAVUŞ SAMET KILIÇ: 20 GÜN ÖNCE EVLENDİ

Hakkari-Çukurca karayolundaki terörist saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Samet Kılıç’ın (24), Ordu’nun Perşembe ilçesindeki baba evinde yas var.

Perşembe ilçesine bağlı Soğukpınar köyünde yaşayan Kılıç ailesine şehit haberini, Kaymakam Abdullah Küçük ve Belediye Başkanı Selami Çarkçı ile birlikte köye giden Ordu İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Hacı Sarıışık verdi.

Oğlunun şehit haberini alan anne Ömür Kılıç, sinir krizi geçirdi. Sağlık ekipleri, şehit annesine müdahale yaptı. Baba Ahmet Kılıç’ı ise Kaymakam Küçük, Belediye Başkanı Çarkçı ve Yarbay Sarıışık teskin etmeye çalıştı.

Şehit Samet Kılıç’ın 20 önce aynı köyden Merve Kılıç ile evlendiği, 10 gün önce de eşiyle birlikte görev yerine döndüğü, şehidin kardeşi kardeşi Sercan Kılıç’ın da bir süre önce askerden geldiği öğrenildi.

Şehidin Türk bayrağı asılan baba evine çok sayıda kişi de taziye için geldi.

Ezan okunduğu sırada, "Oğlumun salasını mı veriyorsunuz. Vermeyin, söylemeyin oğlumu. Oğlumun seslerini duymuştum, maviş gözlüm, bu gerçek olamaz, yalan" diyerek ağlayan anneyi yakınları sakinleştirmeye çalıştı.

İki çocuklu Kılıç ailesinin çiftçilikle geçindiği, baba Kılıç’ın okul dönemi de servis şoförlüğü yaptığı öğrenildi.

Üst Alt